Phil De Fries (MMA 19-6-0) podczas sobotniej gali KSW 57 obronił tytuł mistrzowski w wadze ciężkiej pokonując Michała Kitę przez techniczny nokaut w rundzie drugiej. Brytyjczyk tym samym przedłużył serię wygranych do siedmiu z rzędu.

34-latek skomentował opublikowane przez organizację KSW zdjęcia, które przedstawiają De Friesa sprzed czterech lat oraz kilka sekund po obronie pasa królewskiej kategorii. Niepokonany w KSW zawodnik podzielił się swoją historią z życia.

„Na zdjęciu po lewej miałem depresję i cały czas myślałem o popełnieniu samobójstwa. Myślałem, że tak będzie łatwiej. Zwykły telefon do lekarza doprowadził mnie do odzyskania życia, o którym mogłem tylko marzyć. Nie obawiaj się więc wykonania telefonu.”

Więcej o historii Phila De Friesa przeczytać możecie w poniższym artykule, w którym poznacie bliżej mistrza KSW w wadze ciężkiej.

34-latek zadebiutował w organizacji KSW w kwietniu 2018 roku, odprawił przez techniczny nokaut Michała Andryszaka, zdobywając pas mistrzowski. W kolejnych starciach udanie bronił tytułu pokonując kolejno Karola Bedorfa, Tomasza Narkuna, Luisa Henrique i Michała Kitę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.