Walczący w przeszłości dla organizacji KSW, Matt Horwich (MMA 28-22-1) odnalazł się po prawie dwóch latach przerwy w Południowej Korei. Walki na gali Top FC 9 z Kim Jae Youngiem nie będzie jednak zbyt dobrze wspominać. Amerykanin po raz pierwszy w karierze przegrał przed czasem.

33 KOMENTARZE

 1. sędzia jak dla mnie zdecydowanie mógł wcześniej przerwać. druga sprawa to zastanawiam się czy on jest jeszcze bardziej nieobecny niż był kiedyś czy nadal tak samo.

 2. Właśnie chciałem o tym pisać – ile tam ciosów spadło mu na głowę. Sędzia za daleko, a rywal jeszcze go przytrzymał drugą ręką i ładował. :crazy:

  "Surfujący po multiświatach szablozębny delfin rzeczny" :crazy:

 3. Mała poprawka – Top FC odbywa się w Korei Południowej (i chyba wszystkie gale dotąd mieli w kraju).A Horwich to też myślałem, że już dał sobie spokój, ale widać mózg mu niepotrzebny.

 4. No to dawać tego Azjatę po pas KSW. Nasza czołówka solidnych europejskich męczyła sie z delfinem po 15 minut…

 5. I właśnie po to ten chłop był w KSW, niestety nasi nie potrafili zrobić tego co ten koreańczyk.

 6. Żenada ten Horwich, przecież on się rusza gorzej niż Ewa Kasprzyk…

  defthomas

  Amerykanin po raz pierwszy w karierze przegrał przed czasem.

  Tak mnie to zdziwiło, że aż musiałem sprawdzić. Był 5 razy poddany…

 7. Strzeżonego Pan Bóg strzeże, o swoje sprawy najpierw trzeba samemu zadbać, a dopiero potem "zawierzać". Źle się tutaj chyba rozłożyły te proporcje, albo to po prostu już wiek.

 8. Strzeżonego Pan Bóg strzeże, o swoje sprawy najpierw trzeba samemu zadbać, a dopiero potem "zawierzać". Źle się tutaj chyba rozłożyły te proporcje, albo to po prostu już wiek.

 9. Szkoda Matta, mily gość…. Spotkałem go po na mieście po KSW we Wrocławiu… Bardzo religijny typ… God bless you Matt

 10. Szkoda Matta, mily gość…. Spotkałem go po na mieście po KSW we Wrocławiu… Bardzo religijny typ… God bless you Matt

 11. Płakałem, jak to oglądałem. Jeden cios i po sprawie. Fakt, przerwa była cholernie długa, a samą propozycję walki Matt przyjął dwa tygodnie temu… ale miał się do niej przygotowywać z Mayhemem i wiadomo, co się stało. Narożnik był zmontowany "na ostatnią chwilę". Wiec nie wiem, czy coś by to zmieniło. Nie uważam, że powinien kończyć już karierę, lecz spróbować przeprowadzić porządne i pełne przygotowania do następnej walki i ewentualną decyzję uzależnić od jej wyniku. No i jeszcze piosenkę zmienił… jak wchodził przy Eddie Vader "Society" to wygrywał 🙁

 12. Płakałem, jak to oglądałem. Jeden cios i po sprawie. Fakt, przerwa była cholernie długa, a samą propozycję walki Matt przyjął dwa tygodnie temu… ale miał się do niej przygotowywać z Mayhemem i wiadomo, co się stało. Narożnik był zmontowany "na ostatnią chwilę". Wiec nie wiem, czy coś by to zmieniło. Nie uważam, że powinien kończyć już karierę, lecz spróbować przeprowadzić porządne i pełne przygotowania do następnej walki i ewentualną decyzję uzależnić od jej wyniku. No i jeszcze piosenkę zmienił… jak wchodził przy Eddie Vader "Society" to wygrywał 🙁

 13. Matt fatalnie, jak w slow-mo. Szkoda, też zawsze uważałem go za mega pozytywnego fightera. Natomiast ewidentnie coś z głową się mu nie zgadzało od zawsze.

  emondson

  Szkoda Matta, mily gość…. Spotkałem go po na mieście po KSW we Wrocławiu… Bardzo religijny typ… God bless you Matt

  Czyli wszystko jasne – bóg tak chciał

 14. Matt fatalnie, jak w slow-mo. Szkoda, też zawsze uważałem go za mega pozytywnego fightera. Natomiast ewidentnie coś z głową się mu nie zgadzało od zawsze.

  emondson

  Szkoda Matta, mily gość…. Spotkałem go po na mieście po KSW we Wrocławiu… Bardzo religijny typ… God bless you Matt

  Czyli wszystko jasne – bóg tak chciał

 15. Jacek Okninski

  Matt przyjął dwa tygodnie temu… ale miał się do niej przygotowywać z Mayhemem i wiadomo, co się stało.

  Ale się dobrali. Dwóch wariatów.

 16. Jacek Okninski

  Matt przyjął dwa tygodnie temu… ale miał się do niej przygotowywać z Mayhemem i wiadomo, co się stało.

  Ale się dobrali. Dwóch wariatów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.