Martin Lewandowski i Mariusza Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski, który podczas swojej ostatniej walki nabawił się kontuzji nogi, z wolna zaczyna wracać do zdrowia i treningów. Niedawno zapowiedział również, że najpewniej zawalczy pod koniec roku 2019, podczas gali KSW w Gliwicach.

Na 80-90 procent wejdę do klatki pod koniec roku, 7 grudnia w Gliwicach. Prawdopodobnie będzie to walka rewanżowa. W ciągu dwóch najbliższych tygodni wszystko się rozegra i kibice dowiedzą się, jak to będzie wyglądać.​

Wszystko wskazuje więc na to, że Mariusz, mimo iż ma już 42 lata, nie planuje jeszcze kończyć kariery w MMA, o czym wspominał jakiś czas temu.
Co ciekawe, na temat tego jak długo będziemy mogli jeszcze oglądać w klatce Mariusza Pudzianowskiego wypowiedział się Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW, który będąc gościem programu Onet Rano stwierdził:

Mariusz Pudzianowski ma obecnie 42 lata i spokojnie przewalczy z nami jeszcze 2 lata.

Pudzianowski swoją przygodę z MMA rozpoczął w roku 2009 i do dziś ma na swoim koncie 20 stoczonych walk.

38 KOMENTARZE

 1. A potem pudzian odejdzie, popek nie walczy, okap zweryfikowany, Janikowski zweryfikowany, Gamrot odszedł, Koike wyjebali, Materla zaraz emerytura, dla Soldicia nie ma przeciników plbo wszystkich robi na miękko, nie ma kto tego cyrku dalej pociągnąć. Nic dziwnego, że poszli w FFF. A nie, przepraszam mają nowy nabytek, prawdziwego Krula królewskiej kategorii, tzw. przez włodaży odpad UFC, materac Grabowski.

  Powodzenia w najbliższych latach z takim składem.

 2. Prawdopodobnie będzie to walka rewanżowa.

  No na pewno. Z kim niby miałbyś walczyć w tym kabarecie? Pięciu ciężkich w dywizji to rewanże są jakby naturalne. ::clintdis::

 3. Szkoda, ze nie bylo tyle determinacji przy negocjowaniu przedluzenia kontraktu z Koike.

  Po co im jakiś kojke ? Nikt nie wie kto to jest . To jest biznes, trzeba kimś sprzedać ppv

 4. De Fries nawieje z KSW do innej federacji to jeszcze Pudzian zostanie mistrzem patrząc na ich obecnych ciężkich 😆

 5. Po co im Koike skoro Pudzian zostaje;) a tak serio, to chyba nikt nie ma wątpliwości, kto jest ważniejszy dla KSW. Koike to tylko sportowiec, a Pudzian mimo, iż tytułu sportowca mu nie odbieram, to w kontekście KSW jest bardziej wartościowy niż Kleber. KSW….

 6. Koike to tylko sportowiec, a Pudzian mimo, iż tytułu sportowca mu nie odbieram, to w kontekście KSW jest bardziej wartościowy niż Kleber.

  Pudzian to ewenement w skali światowej. Czy jest jeszcze na świecie jakiś zawodnik mma, którego głównym sparingpartnerem jest jego własny cień? Sportowiec, który bawi się w MMA i lubi jak KSW mu zapłaci za wejście do klatki. Może K&L powinni mu również płacić za sparingi? Wtedy zwiększą szansę na wygraną z Kołeckim.

 7. Pudzian mógłby robić praktycznie tylko zapasy i boks, to by wystarczyło, aby być jakimś zawodnikiem, ale lepiej tam pompa/pompa/igła/igła

 8. Pudzian boksersko jest bardzo słaby, jeden overhand i luj, do tego pchane ciosy. Po prostu nie pomalujesz, nie ma smykałki do tego.

 9. Pudzian boksersko jest bardzo słaby, jeden overhand i luj, do tego pchane ciosy. Po prostu nie pomalujesz, nie ma smykałki do tego.

  Zgadzam się. Właśnie chodziło mi, żeby ktoś go nauczył w końcu boksu i zapasów – przy Mirasie może by się udało, bo jeszcze właśnie tam jest Trener Roszkiewicz

 10. Mariusz Pudzianowski ma obecnie 42 lata i spokojnie przewalczy z nami jeszcze 2 lata.

  Tak…a potem zamykamy ten bajzel.

 11. Te dwa lata o ktorych mowa nie biora sie z przypadku, po ich uplywie Mariusz zakonczy kariere i stanie na czele wydzialu w nowym zwiazku. Oczywiscie wydzialu odpowiedzialnego za walke z dopingiem.

 12. VaeVictis chyba przejrzałeś spisek haha – Pudzian (ogólnie lubiany i szanowany) jako wizytówka Związku MMA, a Martin sterujący z tylnego fotela, to by się sprzedało.

 13. Dawać mu Juna! Niech rozszarpie bałkańca!

  Za wcześnie. Jun ma specjalną misję: ma skompromitować, upodlić , zmechacić i zadać gwałt na ego naszym celedzbanom. Kilku jeszcze zostało, kilku jeszcze na pewno nastąpi. Niech Erko robi to w czym jest dobry i do czego został stworzony .

  I tu mała dygresja: to dzięki jego transferowi naszła mnie myśl, że Wojek, wywodzący się przecież z Rocksów, teraz na żołdzie włodarzy to największy Troll w Polskim MMA. Buduje pseudogwiazdy, bo za to mu płacą, ale dalej w głębi duszy jest cohonesiakiem i co jakiś czas troluje tych aktorzynów, gangstarapów i innych popaprańców szołbiznesu nasyłając na nich właśnie kogoś takiego jak Jun.

 14. Jeżeli Pudzian wygra rewanż z Koleckim, kolejna jego walka powinna być o pas..

  Powinien dostać taką nagrodę na zakończenie swojej 10 letniej kariery czy raczej przygody z ksw.

  Skoro ogórki z Brazylii na dzień dobry walczyły o pas, Mariuszowi tez sie należy..

 15. to i tak nic nie da

  siedzisz w tej swojej szopie pewnie ciagle na kazdym KSW to tak myslisz, ja czasami ogladalem KSW w krakowskich lokalach i widzialem co sie tam dzieje, gdy do klatki wchodzil Mariusz

 16. Pudzian boksersko jest bardzo słaby, jeden overhand i luj, do tego pchane ciosy. Po prostu nie pomalujesz, nie ma smykałki do tego.

  Ten Pudzian nie, ale jego brat już tak. Krystek w debiucie zaprezentował poziom Mario po 10 LATACH treningu.

 17. i dzieci

  Dlaczego dziwne ? Przecież lubi łapać i rzucać.

  Mnie dziwi czemu Akop nie ma. Ma przecież zajebisty parter !

 18. Ten Pudzian nie, ale jego brat już tak. Krystek w debiucie zaprezentował poziom Mario po 10 LATACH treningu.

  Już wolałem jak gwiazdą PPV #1 był ex-strongmen a nie "piosenkarz" disco polo. Festyn level hard aż wyjebie sufit. Choć brat faktycznie lepiej się pokazał w debiucie co raczej świadczy jak słaby tak naprawdę jest Pudzian.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.