Jeden z założycieli organizacji KSW — Martin Lewandowski chce, jak najszybciej powrócić do organizowania gal. Już w ten weekend odbędzie się gala na gołe pięści WOTORE, a już niebawem startuje także turniej GROMDA. Tym samym krokiem najprawdopodobniej pójdzie największa organizacja MMA w Polsce i powróci do swoich wydarzeń bez udziału publiczności.

Ta pandemia spowodowała duże wyzwanie nie tylko dla nas, ale także dla całego świata. Musieliśmy nieco zmienić nasz codzienny model biznesowy i strategię działania.

Nasz interes opiera się na widowni z kibicami. Brak wydarzeń oznacza brak pieniędzy ze sprzedaży biletów, nie będzie także PPV. To wszystko wpływa na sponsorów, ale tracimy także na sprzedanym towarze w sklepie internetowym. Zostaliśmy zmuszeni do spotkań wewnątrz firmy i przemyślenia kilku kwestii.

W czasie wybuchu pandemii chcieliśmy dopiąć naszą galę. Niestety było to nie możliwe ze względów bezpieczeństwa oraz obostrzeń. Szkoda, że konieczne było także odwołanie kart w kwietniu oraz maju. Teraz jesteśmy bliscy dopięcia nowej rozpiski. Lada moment będzie wszystko dograne, niebawem wszystko ogłosimy.

Dodajmy, że w ostatnim czasie, kiedy organizacja gal była wykluczona, to KSW rozwinęło się pod kątem programu Tylko Jeden. Dzięki temu przedsięwzięciu szeregi promocji zasilił Tomasz Romanowski. W dodatku w ostatnich dniach do wagi półśredniej dołączył Andrzej Grzebyk.

To tylko pokazuje, jak mocno się rozwijamy. Andrzej jest jednym z największych talentów w Europie, więc cieszę się, że podpisał z nami kontrakt.

16 KOMENTARZE

 1. Oni szykują się do sprzedaży KSW, marzą o tym tylko że żyda nie mają albo mają zbyt wygórowane wyobrażenia o wartości swojej firmy, wystarczy poczytać od dłuższego czasu między wierszami wypowiedzi imperatorów

 2. Rozwijacie się tak szybko jak papier w toalecie :waldeklaugh: Martin powiem tak bajer możesz wciskać ile chcesz ale prawda jest taka że jesteście w :showdatass: i zróbcie w końcu rankingi w każdej wadze :razz:ociesznymirek:

 3. Zostaliśmy zmuszeni do spotkań wewnątrz firmy i przemyślenia kilku kwestii.

  To znaczy spotkałem się z Maciejem a potem Maciej spotkał się ze mną.

  :razz:utinlaugh:

 4. Oni widzą, że cała ta firma z dykty leci siekierkowym w dół.

  Coraz mniej ludzi ogląda ten cyrk.

  Chcieli by to może i  sprzedać, ale kto to kupi w takim stanie?

  Pandemia ich dojebała, taaaa. Tyle gal odwołanych :razz:utinlaugh:

  No i sklep marna sprzedaż :jarolaugh:

  Mam nadzieję, że już za parę latek wejdę na Cohonesy i nie będzie już tam żadnego tytułu o krs, bo ich nie będzie.

  Wszyscy na tym zyskają.

 5. Na szczęście teraz jest super zestawienie Gamrot Parke3! Odbiją sobie. Warto było zatrzymać Mateusza z całych sił!

 6. Nikt im tego KSW nie kupi. Z tego co pamiętam któryś z nich chwalił się, że KSW jest warte 100mln zł. Mając na uwadze ich ego to pewnie w to wierzą i naprawdę liczą, że znajdą frajera, który da tyle albo nie wiele mniej. Jestem przekonany, że nie uda im się sprzedać tego nawet za 20mln zł.

 7. Nikt im tego KSW nie kupi. Z tego co pamiętam któryś z nich chwalił się, że KSW jest warte 100mln zł. Mając na uwadze ich ego to pewnie w to wierzą i naprawdę liczą, że znajdą frajera, który da tyle albo nie wiele mniej. Jestem przekonany, że nie uda im się sprzedać tego nawet za 20mln zł.

  nawet przyjmując te 100mln zł. Co to jest przy 4,5mld $, które dostał Lorenzo. No ale ufc jest w dupie. Wiadomka.

  Kawul & Lewi staczają się w chuj. To już nie jest monopol. Zaraz wyprzedzi ich FEN, Babilon i ACA.

 8. Frajerstwo i desperacja dekady

  :matt:

  Też to wyłapałem, standardowo jak co wywiad hipokryzja wylewa się jak Odra w '97.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.