Zanim na łamach CGM.pl pojawił się podcast Czerwona Kartka, RED nagrał pilotażową odsłonę swojego programu z Maciejem Kawulskim, która nigdy nie pojawiła się w sieci. Z racji na to, że zarówno szef KSW jak i RED wielokrotnie mówili o tym materiale przy różnych okazjach, szybko zyskał on status legendarnego w pewnych kręgach. Teraz możecie zobaczyć go wszyscy:

10 KOMENTARZE

 1. Dobrnąłem do szóstej minuty jakimś cudem.

  I na usta ciśnie się tylko jedno pytanie:

  "Ale co ty pierdolisz?!"

 2. Fenomenu tego dziwnego grubasa z dziwnym akcentem również nie kumam za grosz, od słuchania jego farmazonów bolą mnie zęby

 3. Kurwa podziwiam ludzi ktorzy maja sily na sluchanie takich gosci. Nie odpalam wywiadow z nimi juz kilka lat bo i tak nigdy nic ciekawego nie powiedzieli oprocz stwierdzen typu ze ktos jest w dupie albo ktos sie zesral. Aha no i slowo rekord odmieniaja przez wszystko co sie da.

 4. Podcast tego oblecha odpalilem raz gdy byl u niego Olkiewicz i @Unscarred (wtedy dowiedziałem się o jego istnieniu). Odpalilem potem jeszcze jakiś, zeby sie przekonac czy moze byl wtedy w słabszej formie. Szansy trzeciej nie będzie, typ merytorycznie nic nie wnosi, zle się go slucha, a do tego wkurwia.

  On placil gruby hajs swoim gosciom gdy zaczynal, by pozwolili mu cos z soba nagrac i w ten sposób nabic sobie kliki, czy zaslynal czyms innym? Bo nie ogarniam.

 5. Podcast tego oblecha odpalilem raz gdy byl u niego Olkiewicz i @Unscarred (wtedy dowiedziałem się o jego istnieniu). Odpalilem potem jeszcze jakiś, zeby sie przekonac czy moze byl wtedy w słabszej formie. Szansy trzeciej nie będzie, typ merytorycznie nic nie wnosi, zle się go slucha, a do tego wkurwia.

  On placil gruby hajs swoim gosciom gdy zaczynal, by pozwolili mu cos z soba nagrac i w ten sposób nabic sobie kliki, czy zaslynal czyms innym? Bo nie ogarniam.

  Polecam Ci rozmowę RED-a z Asią Jędrzejczyk, naprawdę fajna pogaducha. Aśka jest tam całkowitym przeciwieństwem Bugiługi. Serio posłuchaj.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.