Fot: KSW

Roberto Soldic (MMA 15-3) na sobotniej gali KSW 46 zanotował kolejne imponujące zwycięstwo. Z łatwością uporał się z Viniciusem Bohrerem, którego zastopował ciosami w pierwszej rundzie pojedynku. „Robocop” to bardzo wymagający zawodnik, dlatego kibice chcieliby zobaczyć mistrza wagi półśredniej w boju z kimś bardziej wymagającym niż ostatni rywal.

Jeden z najbardziej znanych polskich menadżerów Paweł Kowalik zaproponował, by pretendentem do tytułu uczynić Krystiana Kaszubowskiego, który na tej samej gali zanotował nie mniej imponujące zwycięstwo:

Niepokonany w zawodowej karierze Kaszubowski (MMA 7-0) na KSW 46 znokautował doświadczonego Michała Michalskiego. Była to druga wygrana 24-letniego „Krisa” w największej polskiej organizacji MMA. Wcześniej, na KSW 42, Kaszubowski gładko poradził sobie z Christopherem Henzem.

W nawiązaniu do tekstów które ostatnio krążą w internecie, chciałbym napisać kilka słow.
Obaj z Roberto wychodzimy do walki z takim samym nastawieniem. Kończymy swoje walki szybko i efektownie. Ja jestem niepokonany, a on jest Mistrzem. Myślę, że dotychczasową postawą w KSW zasłużyłem na swoją szansę. Jestem gotowy zmierzyć się z każdym kogo mi dadzą Włodarze, ale chciałbym zawalczyć z Soldiciem.

W nawiązaniu do tekstów które ostatnio krążą w internecie, chciałbym napisać kilka słow.Obaj z Roberto wychodzimy do…

Publiée par Krystian Kaszubowski sur Mardi 4 décembre 2018

22 KOMENTARZE

 1. W sumie i tak chyba nikogo lepszego nie znajdą. Roberto easy, ale chętnie zobaczę jak obija kolejnego bijoka z naszej stajni 👿

 2. Kurde, tak szybko wygrał z Michalskim, a rękę zdążył złamać? Lipa trochę, bo walki przed nim dużo cięższe czy by był Soldić od razu czy kto inny.. No, ale niech wraca do zdrowia i klatki.

 3. Tak sobie pomyślalem o Woodleyu, ale spokojnie niech Gamrot ogarnie tego Khabiba, bo UFC też z czegoś musi żyć. Roberto poczeka.

 4. W Mojej opinii – Za kurwa wcześnie :fjedzia: proponowałbym Du Plessisa , Mańkowskiego albo tego Brazola co teraz przegrał z Soldiciem 😉

 5. jedyne sensowne zestawienie o pas KSW kat. półśredniej wiosną 2019, to zestawienie Roberto Soldicia z Aslambekiem Saidovem.

  Kaszubowski najpierw niech zawalczy z Du Plessisem.

 6. Kurde, tak szybko wygrał z Michalskim, a rękę zdążył złamać? Lipa trochę, bo walki przed nim dużo cięższe czy by był Soldić od razu czy kto inny.. No, ale niech wraca do zdrowia i klatki.

  Bo to kość śródręcza została złamana. Na filmiku widać, jak wali tą ręką jak młotem, tylko zamiast młota użył nie dłoni, a ręki…:juanlaugh:

  Ale to tem sam poziom napierdalania cepem, co Roberto. Jak dla mnie – ok, skoro Boryso-Tygryso nie zamierza już więcej walczyć na takim poziomie.

 7. jedyne sensowne zestawienie o pas KSW kat. półśredniej wiosną 2019, to zestawienie Roberto Soldicia z Aslambekiem Saidovem.

  Kaszubowski najpierw niech zawalczy z Du Plessisem.

  To przecież taki sam match, jak Roberto z Du Plessisem. Raz przegra, raz wygra, bo zestawienia takich stylów tak najczęściej mają. Oczywiście – jak widać – trwają do momentu rozczytania gry…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.