Mariusz Pudzianowski (MMA 12-6) przyznał niedawno, że czuje potrzebę zrewanżowania się za porażkę z Karolem Bedorfem (MMA 15-4), o czym pisaliśmy wczoraj na łamach MMARocks.pl.

PRZYPOMINAMY: Będę chciał spróbować jeszcze raz – „Pudzian” o rewanżu z Bedorfem

Pierwsza walka odbyła się w czerwcu ubiegłego roku, na gali KSW 44. Pudzianowski został wtedy poddany kimurą w pierwszej rundzie. Mariusz powróci do klatki już za półtora tygodnia, gdzie skrzyżuje rękawice z Szymonem Kołeckim. Być może po tym starciu wyklaruje się, czy rewanż z Bedorfem ma sens.

Tymczasem do sprawy odniósł się sam zainteresowany. Byłemu mistrzowi wagi ciężkiej Konfrontacji Sztuk Walki podoba się wizja stoczenia kolejnej walki z „Pudzianem”, o czym poinformował na swoim profilu na Facebooku:

Mariusz Pudzianowski to znakomity gość. Po naszej walce w ubiegłym roku obdarzyłem go wielkim szacunkiem. To sportowiec z krwi i kości… i ja też uważam że nasza walka mogła potrwać dłużej. 
Mariusz, jeżeli chcesz rewanż to ja się zgadzam. Ale zapytajmy co na to powiedzą też nasi kibice. Czy chcecie żebyśmy ponownie stanęli ze sobą do walki ? Pudzian vs Bedorf 2?

https://www.facebook.com/karolbedorfmma/posts/1965868783525346?xts%5B0%5D=68.ARBmijrV2hTbPx1eW4HnnwzaifCj6qVjwXwTBe63bQ5UBkLLGR8ienfmmflJ2XrjiNsTaVKBsi8A0GJP5gQrmvPNY7dsNmOCe1Pi_kxnkuAiI67sQiiECY6nxSQykOG9RMALNI_UKcmuNsqsbRxFtmZdc3MY2PpAJaWLFstaSyZGfcZu9s7yXd0IVHDhszeTbuHolvVbYZmtWD89nHtWhyHj6FmZ_lBp1jqMjA8YiE4PsxohzHu6r1o8bgxPcLkdX10aGdtDFFM3sOkOQTcs8iLgrVD9H5gZcLAtz6egKNPXGiTBZUYnsHRSIezZ3khwO1_Lu3qnSOFLCn0dKQwt46JpARXJGx2bvqnrePFMIzSFk33oa0JVdAoLERT6JCEEXx9ol9OD98XAQue4fXSqfcxyx-m3lVI7W5EYe-SRP2apkJYPIVyc9xAUeN0f4RWBBi7joXfFulF5fN2Six4klSI4NApOE7Iihg&tn=-R0.g

43 KOMENTARZE

 1. Lol, Karol sie zgadza? Karol to powinien na kolanach prosic Pudziana i dziekowac za taka propozycje…:Duke3d:

 2. Wiadomo że Karol chce rewanżu easy  win i duze zainteresowanie kibiców walka z Mariuszem lepsze to niż wpierdol od dobrego zawodnika

 3. Wspaniały sportowiec z wielkim serce. Pan Karol zawsze klasa.

  te wakacje weszly Ci na psychikę :jimcarrey:

  tak wiem, to tylko taki tajny szyfr przed Cloudem zeby sie nie domyslil co miales na mysli :deniro:

 4. Fantasy matchmaking:

  Karol Bedorf vs Parobiec GOAT o pas Cohones

  :antonio:

  Te sigbety z Hefem to byłoby mistrzostwo świata!

 5. te wakacje weszly Ci na psychikę :jimcarrey:

  tak wiem, to tylko taki tajny szyfr przed Cloudem zeby sie nie domyslil co miales na mysli :deniro:

  Po prostu to miło, że chce dać rewanż Mariuszowi, chociaż nie musi.

 6. Uczcie się obszczymurki od Mistrza jak się łatwo zarabia poważne pieniądze – tyle mam Wam do powiedzenia. Jak dla mnie Karol może się bić nawet z $zo$t@ki#m, byle hajs mu się zgadzał i byle nie zbierał na łeb, proste. Jego czas na robienie kariery czysto sportowej już się skończył, teraz niech napierdala bumów, nabija kabzę, jeździ charytatywnie rowerem i korzysta z życia.

 7. Uczcie się obszczymurki od Mistrza jak się łatwo zarabia poważne pieniądze – tyle mam Wam do powiedzenia. Jak dla mnie Karol może się bić nawet z $zo$t@ki#m, byle hajs mu się zgadzał i byle nie zbierał na łeb, proste. Jego czas na robienie kariery czysto sportowej już się skończył, teraz niech napierdala bumów, robi nabija kabzę, jeździ charytatywnie rowerem i korzysta z życia.

  Można by rzec, że nawet się nie zaczął

  :fjedzia:

 8. Można by rzec, że nawet się nie zaczął

  :fjedzia:

  Ty kurwa śmieszku! Karol w prime z okolic walki z Thompsonem to był spokojnie numer 2 wagi cieżkiej na świecie, zaraz po Cainie. Zresztą wiesz o tym doskonale i tylko mnie podpuszczasz :nono:

 9. Wolałbym walkę obu Panów z kimś z tej "dwusetki" zakontraktowanych przez krs1:korwinlaugh:

  żartuję mam wyj*bane na krs już dłuższy czas i tylko GOAT może to zmienić:cmgkeepgoing:

 10. Ty kurwa śmieszku! Karol w prime z okolic walki z Thompsonem to był spokojnie numer 2 wagi cieżkiej na świecie, zaraz po Cainie. Zresztą wiesz o tym doskonale i tylko mnie podpuszczasz :nono:

  :redford:

 11. W dywizji i tak nie ma drabinki ani sensu, za to dla Karola i hazardzistów easy money, więc Cohones powinno dać zielone światło.

 12. Przeciez Karol do swojego prime jeszcze nie dotarl.

  Idzie okrężną drogą

  :beczka:

  Rowerem jedzie.   A tak na powaznie, gdy jeszcze miescil sie w 93kg i rozmontowal Carmonta,  sadzilem, ze bedzie z niego konkretny zawodnik. Niestety przymasowal i wszystkie atuty psu w dupe poszly. Do dzis tego nie rozumiem.

 13. Po prostu to miło, że chce dać rewanż Mariuszowi, chociaż nie musi.

  Jesteś Nowym Człowiekiem :antonio:::snoopd:::deniroclap::beczka:

 14. Rowerem jedzie.   A tak na powaznie, gdy jeszcze miescil sie w 93kg i rozmontowal Carmonta,  sadzilem, ze bedzie z niego konkretny zawodnik. Niestety przymasowal i wszystkie atuty psu w dupe poszly. Do dzis tego nie rozumiem.

  2 walki z Mario to wiecej szmalu niz cala kariera w 93

 15. Chłop wychodzi trochę z humorem do całej akcji, a niektórzy pospinani jak guma w majtach.. wrzućcie na luz, niektórym się przyda:beer:

 16. Jego czas na robienie kariery czysto sportowej już się skończył.

  Czekaliśmy na ciebie @Hefaner . A teraz pytania:

  1. A kiedy się trwał eta kariery czysto sportowej ?

  2. A czemu nie miał by rozpocząć kariery czysto sportowej, czy w twoim mniemaniu kontynuować w wieki 35 lat ? Myślę że jak na HW 35 lat to nie jest dużo tym bardziej że poobijany i kontuzjowany nie jest.

  I nie musisz odpowiadać na te pytania bo odpowiedź jest jedna, natomiast odpowiedz na inne:

  Czemu sobie nie znajdziesz innego zawodnika do obrony ? Tutaj nie ma na to szans i mógł byś mieć o wiele łatwiej :D.

 17. Ja nie mam pojęcia jakim cudem Bedorf tyle czasu miał pas….

  To zobacz ile walk stoczył on a ile amator Pudzian.

 18. Ambitnie :razz:utinlaugh:

  Ambitny to jest juras bo ma rewanż ze swoim pogromcą i robi to dla kibiców i swojego dziedzictwa. Karol skończył się na kobietach mafii.

 19. Patrząc na to jak Defris poskładał Bedorfa to myślę, że Pudzian też dałby sobie radę. ŁAPAĆ i RZUCAĆ i tak przez 3 rundy.

 20. Co tu duzo mowic….nie podwazam w zaden sposob slow Bedorfa o szacunku itp ale niestety to pokazuje w ktorym kierunku zmierza Jego kariera

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.