Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z Przemysławem Osiakiem z Przeglądu Sportowego przedstawiła bardzo optymistyczną wizję przyszłości mistrza dwóch wag KSW Mateusza Gamrota, z którym niedawno miała okazję trenować w amerykańskm klubie American Top Team:

Mistrz KSW w dwóch kategoriach wagowych Mateusz Gamrot wyrośnie na zawodnika klasy światowej? Może go pani obserwować na bieżąco, bo również trenuje w American Top Team.

JOANNA JĘDRZEJCZYK: Mateusza widzę w UFC! W ostatnich latach wykonał świetną pracę w KSW i zobaczymy, jaki będzie jego następny krok. Gdy na niego patrzę, rozpiera mnie duma. Widać, w jaki sposób kończy trening. On zawsze ma w sobie jeszcze głód, tak samo jak ja! On również jest wzorem do naśladowania, to definicja mistrza. Po treningu uderzał jeszcze w worek, nie szedł się najeść. Wiedział, że musi się trzymać diety i osiągnąć niski limit wagi. I zrobił to po mistrzowsku! Bardzo się zbliżyliśmy, wspieraliśmy. Stworzyliśmy tu zresztą fajną grupę. Był z nami Borys Mańkowski, byli inni zawodnicy z Poznania.

A sobotnia walka Gamrota z Kleberem Koike Erbstem o pas KSW wagi piórkowej?

JOANNA JĘDRZEJCZYK: Mateusz rozstrzygnął ją pięknie. Koike naprawdę jest zawodnikiem bardzo wysokiej klasy. Następnym krokiem Mateusza powinno być UFC. Nie skreślam KSW, dużo do powiedzenia będą mieli menedżerowie… Ale ten dzieciak powinien pokazać wszystkim, jaki jest wspaniały. Powinniśmy go w tym wesprzeć i pozwolić mu to zrobić. Powinniśmy pokazać światu, jakich mamy wspaniałych zawodników! Mateusz to materiał na przyszłego mistrza UFC.

Całą rozmową Joanny Jędrzejczyk z Przeglądem Sportowym możecie przeczytać TUTAJ.

73 KOMENTARZE

 1. sorry asia, ale ja go nawet w top15 nie widze

  uwazam, ze zaprezentowałby sie jeszcze gorzej od helda, niech juz lepiej zostanie w tym ksw

 2. JOANNA JĘDRZEJCZYK: On zawsze ma w sobie jeszcze głód, tak samo jak ja! On również jest wzorem do naśladowania.

  :wow: co za skromność. :stevecarell:

 3. Asiu polecam obejrzeć jeszcze raz walki z Parkiem. To taki mniej więcej punkt odniesienia gdzie Gamrot znajdowałby się obecnie w UFC :śmiech:

 4. Po go go na siłę wysyłać, jak sam nie chce?

  To trochę jak z rodzicami wysyłającymi dziecko na siłę na studia, które ono kompletnie nie interesują. Wtedy wiadomo, że tak czy siak to jebnie. Tak i z Gamrotem, po co się ma chłopina meczyc.

 5. uwazam, ze zaprezentowałby sie jeszcze gorzej od helda, niech juz lepiej zostanie w tym ksw

  Jeśli Twoim zdaniem Held w UFC zaprezentował się słabo to gratuluję. I nie sądzę, że Gamrot zaprezentowałby się gorzej z tymi samymi rywalami.

  Ferguson – Gamer i tyle po przygodzie z mma Gamera 🙂

  Nie sądzę, że po jednej porażce i to z takim kotem, Gamer załamałby się i zakończył karierę. Ale wtedy mógłbyś przynajmniej z radości :duckfap:

  Asiu polecam obejrzeć jeszcze raz walki z Parkiem. To taki mniej więcej punkt odniesienia gdzie Gamrot znajdowałby się obecnie w UFC :śmiech:

  Nie wiem jak Aśka, ale ja oglądałem te walki i mimo to nie mam pojęcia gdzie Gamer znajdowałby się w UFC. Ale też chciałbym być jasnowidzem.

  Gamrot nigdy nie ruszy się poza KSW , tak samo Materla , Bedorf,  Narkun , Mańkowski.  Do emerytury będą tutaj się kisić.

  Tak jak 3/4 społeczeństwa, które będzie się kisić do emerytury w jednej robocie za 2 koła. Ci z KSW przynajmniej będą to robić za konkretne pieniądze.

 6. Jeśli Twoim zdaniem Held w UFC zaprezentował się słabo to gratuluję. I nie sądzę, że Gamrot zaprezentowałby się gorzej z tymi samymi rywalami.

  Nie sądzę, że po jednej porażce i to z takim kotem, Gamer załamałby się i zakończył karierę. Ale wtedy mógłbyś przynajmniej z radości :duckfap:

  Nie wiem jak Aśka, ale ja oglądałem te walki i mimo to nie mam pojęcia gdzie Gamer znajdowałby się w UFC. Ale też chciałbym być jasnowidzem.

  Tak jak 3/4 społeczeństwa, które będzie się kisić do emerytury w robocie za 2 koła. Ci z KSW przynajmniej będą to robić za konkretne pieniądze.

  :stevecarell:

 7. Kurtuazja to raz , co miala powiedziec , dwa czemu nie , nie przekonamy sie puki tam nie trafi , ksw to nie ta liga i obijanie spadkow z ufc czy naszego podworka nic nam nie udowadnia . Zjedz z soku i zalatw angaz w ufc. I niech udowdni swoja wartosc bo kurwa zakonczmy te dyskusje ufc to jedyna federacja ktora faktycznie weryfikuje kazdego i jest nr1 kilka poziomow ponad kazda inna.

 8. Gamrot nigdy nie ruszy się poza KSW , tak samo Materla , Bedorf,  Narkun , Mańkowski.  Do emerytury będą tutaj się kisić.

  A Bedorf to gdzie niby miałby się ruszyć poza KSW? Chyba na rentę inwalidzką.

 9. Asiu polecam obejrzeć jeszcze raz walki z Parkiem. To taki mniej więcej punkt odniesienia gdzie Gamrot znajdowałby się obecnie w UFC :śmiech:

  Akurat parka rozbijał i gdyby nie te eyepoki to zasłużenie by wygral

 10. Aśka, to jest jeszcze większy podpuszczacz i hejter od nas :juanlaugh:

  hejter? kogo ona niby hejtuje?:eddieconspiracy:

 11. sorry asia, ale ja go nawet w top15 nie widze

  uwazam, ze zaprezentowałby sie jeszcze gorzej od helda, niech juz lepiej zostanie w tym ksw

  Przecież Helda to on zjada na obiad. Mają b.podobne partery, a Helda stójka wola o pomstę do nieba. Po drugiej stronie nie jest dużo lepiej, ale przynajmniej widać progres. Co do top 15 – tak, bez problemu. Co do walk z czołówką – spokojnie, najpierw rozpoznanie, najlepiej walką. A jeśli sam nie chce? To taki typ człowieka, że nie zmusisz, chyba, że masz pozycję. A że najczęściej nie masz, to efekt do przewidzenia… Przypomnę, że największy wpływ na niego mieli trenerzy, wbrew pozorom. Jednak problemy z zaakceptowaniem faktu, że uczeń przerósł mistrza spowodowały, że jest, gdzie jest. Problemy po obu stronach, dodam. Niestety – u nas jest mało takich zawodników, którzy by otworzyli drzwi na oścież,a ci, którzy są – maja pod górkę. Powoduje to, że nie wiadomo, jak postępować z takim materiałem na mistrza. I jak widać po polskiej historii w MMA – nikogo jeszcze nie dowieźliśmy od A do Z – co oznacza, że to dalej ścieżka tajemna,nawet dla najlepiej wtajemniczonych.

 12. Abstrahując od sytuacji kontraktowej i samych chęci Mateusza do zmiany pracodawcy, ciekawe czy dałby radę walczyć w 66 na stałe? Jeśli tak, i jeśli wyjechałby do mocnego klubu, mógłby być liczącym się zawodnikiem. Z USADA dałby sobie radę, nie on pierwszy i nie ostatni.

  Na KSW wystarczy to co ma, jeszcze chwilę i zacznie cofać się w rozwoju.

 13. Akurat parka rozbijał i gdyby nie te eyepoki to zasłużenie by wygral

  Ten eyepoke był celowy. Z początku go rozbijał, potem było coraz gorzej. Zawodnik top15 UFC powinien się po takim Parke'u przejechać, który przecież jest niczym innym jak odpadem.

 14. Ten eyepoke był celowy. Z początku go rozbijał, potem było coraz gorzej. Zawodnik top15 UFC powinien się po takim Parke'u przejechać, który przecież jest niczym innym jak odpadem.

  Sprawdź jaki rekord Parke miał na wylocie z UFC, z kim przegrywał, i jakie to były porażki

 15. Kurtuazja to raz , co miala powiedziec , dwa czemu nie , nie przekonamy sie puki tam nie trafi , ksw to nie ta liga i obijanie spadkow z ufc czy naszego podworka nic nam nie udowadnia . Zjedz z soku i zalatw angaz w ufc. I niech udowdni swoja wartosc bo kurwa zakonczmy te dyskusje ufc to jedyna federacja ktora faktycznie weryfikuje kazdego i jest nr1 kilka poziomow ponad kazda inna.

  To pewnie dlatego DC będzie walczyć z :wtf2:.:lesnarhappy:

  Ale co tam, skoro kończysz dyskusję..  :razz:enn:

 16. A z czego to wywnioskowałeś?

  Bo to jest kolejny news z tego samego wywiadu, przeczytaj ten o odejściu Mameda, tam mówi, że on jest wzorem dla młodych, najwidoczniej w dalszej części mówi to o Gamrocie

 17. Bo to jest kolejny news z tego samego wywiadu, przeczytaj ten o odejściu Mameda, tam mówi, że on jest wzorem dla młodych, najwidoczniej w dalszej części mówi to o Gamrocie

  Przeczytałem cały wywiad z przeglądu sportowego i na nic takiego się nie natknąłem.

 18. Przeczytałem cały wywiad z przeglądu sportowego i na nic takiego się nie natknąłem.

  Oo, to nie jest ten sam wywiad ? :eddieconspiracy:

  Coś pomieszałem ?

  :zakręcony:

 19. Znaczy się, mówi o Mamedzie. Ale jeżeli chodzi o to do czego się odniosłem, to powiedziala to o sobie.

  Ja myślałem, że to w odniesieniu do słów o wzorze jakim jest Mamed. Nie będę się sprzeczał bo nie czytałem wywiadu więc nie wiem.

  Swoją drogą, uważasz, że nie powinna być wzorem dla młodych dziewczyn ? Lepiej na Woodstock ach spełniać się z Halibutem ? :awesome:

 20. Ja myślałem, że to w odniesieniu do słów o wzorze jakim jest Mamed. Nie będę się sprzeczał bo nie czytałem wywiadu więc nie wiem.

  Swoją drogą, uważasz, że nie powinna być wzorem dla młodych dziewczyn ? Lepiej na Woodstock ach spełniać się z Halibutem ? :awesome:

  Ale debilne porównanie dałeś! Jasne ze lepiej z Halim na woodstocku taplac sie w blocie. 😆

  A serio to uważam że mówiąc " On zawsze ma w sobie jeszcze głód, tak samo jak ja! On również jest wzorem do naśladowania" to arogancja jebie po oczach jak już z w wielu z jej wypowiedzi. W mojej opini Joanna już dawno temu odleciała i frunie coraz dalej.

 21. Abstrahując od sytuacji kontraktowej i samych chęci Mateusza do zmiany pracodawcy, ciekawe czy dałby radę walczyć w 66 na stałe? Jeśli tak, i jeśli wyjechałby do mocnego klubu, mógłby być liczącym się zawodnikiem. Z USADA dałby sobie radę, nie on pierwszy i nie ostatni.

  Na KSW wystarczy to co ma, jeszcze chwilę i zacznie cofać się w rozwoju.

  Moim zdaniem namieszalby w 155 lbs zakladajac ze Ufc stworzy dywizje 165-najwieksi przejda i sie przerzedzi w lekkiej.

 22. Gamrot nidgy nie opuści tego ciepłego kurwidołka.

  Teraz dostanie wypłatę na poziomie Mameda i będzie obijał odpady, a UFC nadal będzie w dupie bo nie będzie ich stać na podwójnego czempiona.:razz:oke:

 23. Gamrot nidgy nie opuści tego ciepłego kurwidołka.

  Teraz dostanie wypłatę na poziomie Mameda i będzie obijał odpady, a UFC nadal będzie w dupie bo nie będzie ich stać na podwójnego czempiona.:razz:oke:

  Nie dostanie tyle co Mamed, oni płacą według lajkow.

 24. :heart::gabi_much_love:

  Trolluje inaczej tego nie widzę. Mateusz jest jaki jest, ale mysle, że az tak się źle we lbie nie porobilo, żeby w to wierzyl.

 25. Trolluje inaczej tego nie widzę. Mateusz jest jaki jest, ale mysle, że az tak się źle we lbie nie porobilo, żeby w to wierzyl.

  Powiem tak, Gamerowi na samym instagramie od walki przybyło ok 10k obserwujących. Czyli 1/6 tego co miał. Liczby się kręcą i o to chodzi 😉

 26. Powiem tak, Gamerowi na samym instagramie od walki przybyło ok 10k obserwujących. Czyli 1/6 tego co miał. Liczby się kręcą i o to chodzi 😉

  Jędrzejczyk podczas pobytu Gamera w att doradzila co robic by fejm sie zgadzal 🙂

 27. Ale debilne porównanie dałeś! Jasne ze lepiej z Halim na woodstocku taplac sie w blocie. 😆

  A serio to uważam że mówiąc " On zawsze ma w sobie jeszcze głód, tak samo jak ja! On również jest wzorem do naśladowania" to arogancja jebie po oczach jak już z w wielu z jej wypowiedzi. W mojej opini Joanna już dawno temu odleciała i frunie coraz dalej.

  Hehe, no tak.

  Nie no, ja myślałem, że chodzi jej o Mameda.

 28. A Bedorf to gdzie niby miałby się ruszyć poza KSW? Chyba na rentę inwalidzką.

  Przeca kiedyś jakiś wariat go do UFC wysyłał jak McSweneya pokonał :waldeklaugh:

 29. hejter? kogo ona niby hejtuje?:eddieconspiracy:

  Chodziło mi o to, że mówi Mu, że jest materiałem na mistrza UFC i podpuszcza Go żeby tam poszedł, a wiadomo że wie jak są obsadzone te wagi w UFC, wiadomo że bez soku to zawodnik jest całkiem inny,

  Więc w mojej opinii powiedziała tak, żeby pokazać gdzie jest miejsce gwiazdki z festynu w UFC. 😉

 30. Było już kilka takich "materiałów", a potem były szybkie i brutalne "wyjaśnienia" po przejściu do UFC.

  Gamerowi dobrze życzę, żeby nie było.

 31. Trolluje inaczej tego nie widzę. Mateusz jest jaki jest, ale mysle, że az tak się źle we lbie nie porobilo, żeby w to wierzyl.

  Nie musi robić żadnego trollowania. Na jego fp pewnie z 90% osób myśli, że KSW to jest dyscyplina sportowa, a UFC jest w dupie i takiego Conora to Gamrot łyka na śniadanie i nie chodzi mi o whiskey.

 32. Nie musi robić żadnego trollowania. Na jego fp pewnie z 90% osób myśli, że KSW to jest dyscyplina sportowa, a UFC jest w dupie i takiego Conora to Gamrot łyka na śniadanie i nie chodzi mi o whiskey.

  Jeden gosciu napisal, że jego zdaniem pokonal by Conora, a ci co nie wierza to cebule i Janusze 😎

 33. Chodziło mi o to, że mówi Mu, że jest materiałem na mistrza UFC i podpuszcza Go żeby tam poszedł, a wiadomo że wie jak są obsadzone te wagi w UFC, wiadomo że bez soku to zawodnik jest całkiem inny,

  Więc w mojej opinii powiedziała tak, żeby pokazać gdzie jest miejsce gwiazdki z festynu w UFC. 😉

  false friend… może coś w tym być, bo to JJ jest w końcu najlepsza, a ktoś twierdzi że Gamrot

 34. Chodziło mi o to, że mówi Mu, że jest materiałem na mistrza UFC i podpuszcza Go żeby tam poszedł, a wiadomo że wie jak są obsadzone te wagi w UFC, wiadomo że bez soku to zawodnik jest całkiem inny,

  Więc w mojej opinii powiedziała tak, żeby pokazać gdzie jest miejsce gwiazdki z festynu w UFC. 😉

  czyli trolling a nie hejt

 35. tak wogole to gamera nikt w ufc nie chce, dyskusja bez sensu

  Myślisz, że nie chcieliby mistrza z organizacji takiej jak KSW? Zawadę wzięli to Gamrota też by wzięli, po to chociaż, żeby osłabić nieco KSW. Nie chodzi o poziom sportowy.

 36. Myślisz, że nie chcieliby mistrza z organizacji takiej jak KSW? Zawadę wzięli to Gamrota też by wzięli, po to chociaż, żeby osłabić nieco KSW. Nie chodzi o poziom sportowy.

  No tak idac tym tropem to i badurek i pawlak byli w ufc.  Zawada trafil tam tylko ze wzgledu na to ze ufc bylo w hamburgu

 37. No tak idac tym tropem to i badurek i pawlak byli w ufc. Zawada trafil tam tylko ze wzgledu na to ze ufc bylo w hamburgu

  To nie ma znaczenia. Jasne Zawada trafił tam, bo UFC było w Hamburgu. Ale facet daje zawsze ciekawe walki. To jest zawsze strata dla KSW. Myślisz, że byli super szczęśliwi, tym bardziej, że Zawada dostał bonusa 50k ? Nie sądzę. W UFC masz sporo bumów, choć o tym mało się mówi, 700 zawodników, przynajmniej połowy to by mogło tam nie być tak naprawdę, a my się zastanawiamy, czy takiego Gamrota by nie wzięli, jak tam walczy Salim…:lol:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.