Gracjan Szadziński (8-2-0) przegrał z Marianem Ziółkowskim (21-7-1, 1N/C) na KSW 48 na dystansie 3 rund. Zawodnik ze Stargardu Szczecińskiego wręcz dostał lekcję, jednak zapowiada, że wyciągnie z niej wnioski i wróci silniejszy. Gracjan za pośrednictwem portalu Instagram zabrał głos po porażce.

Ładnie Marian Ziółkowski zawalczył. Szkoda tylko, że mnie tam nie było… Schodzą ze mnie emocje ale nie wszystkie wnioski jeszcze wyciągnięte. Nie usprawiedliwiam się bo wpisałem ryzyko w koszta ale przygotowania nie były w połowie takie jak powinny…
Gratuluję Marianowi, był lepszy, ale choć przyznaję dostałem przysłowiowy „wpierdol” nie zasługuje na to by mieć miano przegranego. Najpierw zrobię wszystko i cierpliwie się wyleczę a później zaczynam od zera. Dorzucę do przygotowań zawody grapplingowe i zmienię kilka rzeczy. Nie będę już zbierał bo „lubie” sam nie wiem dlaczego. Marzę o tym by jak najszybciej wrócić i pokazać zwyczajnie ile jestem wart. Nie mogłem odwołać walki bo nie potrafiłbym zawieść tylu osób, które mi pomogło i na mnie liczyło. Jeszcze raz gratuluję Marianowi. Piękna wojna. Przepraszam tych którzy na mnie liczyli ale odbiorę swoje.

View this post on Instagram

Ładnie Marian Ziółkowski zawalczył. Szkoda tylko, że mnie tam nie było… Schodzą ze mnie emocje ale nie wszystkie wnioski jeszcze wyciągnięte. Nie usprawiedliwiam się bo wpisałem ryzyko w koszta ale przygotowania nie były w połowie takie jak powinny… Gratuluję Marianowi, był lepszy, ale choć przyznaję dostałem przysłowiowy "wpierdol" nie zasługuje na to by mieć miano przegranego. Najpierw zrobię wszystko i cierpliwie się wyleczę a później zaczynam od zera. Dorzucę do przygotowań zawody grapplingowe i zmienię kilka rzeczy. Nie będę już zbierał bo "lubie" sam nie wiem dlaczego. Marzę o tym by jak najszybciej wrócić i pokazać zwyczajnie ile jestem wart. Nie mogłem odwołać walki bo nie potrafiłbym zawieść tylu osób, które mi pomogło i na mnie liczyło. Jeszcze raz gratuluję @marian_ziolkowski_official. Piękna wojna. Przepraszam tych którzy na mnie liczyli ale odbiorę swoje. Chłopak ze Stargardu. Ps nigdy nie byłem przystojny ale teraz chyba przesadziłem 😉 Podziękowania zostawiam na jutro bo mam co opowiedzieć 😉

A post shared by Gracjan Szadzinski (@gracjanszadzinski) on

33 KOMENTARZE

 1. Nie znam żadnego przysłowia ze słowem wpier$@%.

  Księga ulicy mówi: "Jeśli trafisz na silniejszego, przyjmij z pokorą wpierdol od niego"

 2. Tak jest, kolejny zawodowiec, który po przegranej walce, odkrywa karty, jakie to złe przygotowania/kontuzje miał i w ogóle miał do walki nie wychodzić… Gracjan, nie idź tą drogą. :matt:

 3. był lepszy, ale choć przyznaję dostałem przysłowiowy "wpierdol" nie zasługuje na to by mieć miano przegranego

  :antonio:

  Nie usprawiedliwiam sie (…)  ale…

  :antonio:

  I jak @FAMEMMA zauwazyl, wyraz twarzy jakiś inny. Pokora?

 4. Nie znam żadnego przysłowia ze słowem wpier$@%.

  Kto rano wstaje, temu Pan Bóg wpier$@% daje?

  Myślał Gracjan o niedzieli, a w sobotę wpier**lili 😆

 5. Nie znam żadnego przysłowia ze słowem wpier$@%.

  Kto rano wstaje, temu Pan Bóg wpier$@% daje?

  Kto rywala lekceważy,

  Temu wpierdol jest do twarzy

 6. Agresja, siła, groźna mina

  Gracjan się za bardzo spinał

  Kto skorpionem się przechwala winę na przygotowania zwala

  Kto na masie i cepach bazuje

  Ten twarzą ciosy zatrzymuje

  Gdy Miras gada głupoty

  Wtedy Marian ma kłopoty

  A, że z Mirasem już nie trenuje

  Wtedy od niego przyjmujesz luje.

  Kto mimo fryzury od rywala jest mniejszy

  Ten po wpierdolu wraca silniejszy.

  Głowa do góry Gracjan!

 7. Tak jest, kolejny zawodowiec, który po przegranej walce, odkrywa karty, jakie to złe przygotowania/kontuzje miał i w ogóle miał do walki nie wychodzić… Gracjan, nie idź tą drogą. :matt:

  Dokładnie, a najlepsze ze dzień przed walką mówił że dobre jak nigdy,  do tego zwrócił dużą wagę na regenerację i że bd mógł w końcu pokazać max swoich umiejętności bo nic nie boli itp itd…:matt:

 8. Zdrowia Gracjan! Jeszcze zawalczysz o pas, i kto jak kto, ale Ty napewno wrócisz silniejszy, na to liczę! 🙂

 9. Gracek myślał, że Mańkowi wpierdoli,a to jego po walce głowa bardziej boli.

  Wiem,że takie z dupy,ale nie mam głowy do myślenia hehhehe

 10. Nie znam żadnego przysłowia ze słowem wpier$@%.

  Kto rano wstaje, temu Pan Bóg wpier$@% daje?

  Widziałeś jego świadectwo?  Dziwisz się ?

 11. Jebac hejterow, co wy wogole odpierdalacie :frankapprove:

  Rozumiem już zawodników co psioczą na cohones  , jeden inteligent próbuje byc smieszniejszy od drugiego , laske za lajki byście zrobili. Reprezentujecie ten sam kurwa poziom co linkiewicz :deniroclap:

  Tfu ::jondance::

 12. Jebac hejterow, co wy wogole odpierdalacie :frankapprove:

  Rozumiem już zawodników co psioczą na cohones  , jeden inteligent próbuje byc smieszniejszy od drugiego , laske za lajki byście zrobili. Reprezentujecie ten sam kurwa poziom co linkiewicz :deniroclap:

  Tfu ::jondance::

  Mimo oczywistych zdolności oratorskich myślałem, że Linkiewicz zasłynęła innymi umiejętnościami do której służy jej otwór gębowy niż deklamacja krótkich rymowanych utworów o charakterze satyrycznym. Skoro nie odróżniasz satyry od hejtu to odpal sobie jakąś powtórkę krs i jaraj się patosem swoich gladiatorów a nie swoje żale wylewasz.

 13. Jebac hejterow, co wy wogole odpierdalacie :frankapprove:

  Rozumiem już zawodników co psioczą na cohones  , jeden inteligent próbuje byc smieszniejszy od drugiego , laske za lajki byście zrobili. Reprezentujecie ten sam kurwa poziom co linkiewicz :deniroclap:

  Tfu ::jondance::

  Pozdrawiamy Szczecin

 14. Pozdrawiamy Szczecin

  Ta na Pomorzu  mordeczko, pozdrawiam .

  Swoje napisałem, nie będę wchodzić w dyskusje w tym temacie.

 15. Mimo oczywistych zdolności oratorskich myślałem, że Linkiewicz zasłynęła innymi umiejętnościami do której służy jej otwór gębowy niż deklamacja krótkich rymowanych utworów o charakterze satyrycznym. Skoro nie odróżniasz satyry od hejtu to odpal sobie jakąś powtórkę krs i jaraj się patosem swoich gladiatorów a nie swoje żale wylewasz.

  Ten to widzę kompletny idiota skoro mnie do Krs1 wysyła :mjsmile: :jjsmile:  sprawdz sobie ile najebales postow w temacie na żywo a ile ja, jeśli 0… To mamy remis ..

  Mój mistrz kazał mi unikać niepotrzebnych walek .

  Wiec  ::fu:::lesnarhappy: i ogólnie :olewam: na ciebie:redford:

  Więcej nie odpisze, uprzedzam :fjedzia:

 16. Ten to widzę kompletny idiota skoro mnie do Krs1 wysyła :mjsmile: :jjsmile:  sprawdz sobie ile najebales postow w temacie na żywo a ile ja, jeśli 0… To mamy remis ..

  Mój mistrz kazał mi unikać niepotrzebnych walek .

  Wiec  ::fu:::lesnarhappy: i ogólnie :olewam: na ciebie:redford:

  Więcej nie odpisze, uprzedzam :fjedzia:

  Wybacz ale nie chce mi się sprawdzać gdzie i kiedy trzaskałeś posty. A co do idiotów to widzę, że na pewno nim nie jesteś skoro reagujesz agresją w necie a potem grozisz, że więcej nie odpiszesz hahaha. Takie zachowanie cechuje jedynie osobników o ponadprzeciętnej inteligencji. To oraz nadmierne używanie wulgaryzmów, gifów, emotek itp.

 17. Jacare po przegranej

  "Jestem słaby. Gratulacje dla Jacka. Wykonał dzisiaj świetną robotę."

  I w takich momentach widać klasę.

 18. Bardziej niźli w poszukiwaniu rzeczonego przysłowia, mój umysł wybiega by znaleźć odpowiedź. Czemuz to jest tak wiele docinków w kierunku Gracjana, a tak mało peanów pod adresem Mariana ?

 19. Bardziej niźli w poszukiwaniu rzeczonego przysłowia, mój umysł wybiega by znaleźć odpowiedź. Czemuz to jest tak wiele docinków w kierunku Gracjana, a tak mało peanów pod adresem Mariana ?

  Wpłynąłem na suchego przestwór oceanu,

  Wóz nurza się w zieloność i jak łódka brodzi,

  Śród fali łąk szumiących, śród kwiatów powodzi,

  Omijam koralowe ostrowy burzanu.

  Już mrok zapada, nigdzie drogi ni kurhanu;

  Patrzę w niebo, gwiazd szukam, przewodniczek łodzi;

  Tam z dala błyszczy Miras  – tam jutrzenka wschodzi;

  To błyszczy Marian, to weszła lampa Akermanu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.