„Chcielibyście?” – taką krótką wiadomość zamieścił Maciej Kawulski na swojej stronie na Facebooku, pytając fanów o ewentualny angaż Damiana Grabowskiego (21-5) w organizacji KSW.

„Polish Pitbull” wrócił do klatki po nieudanej przygodzie z organizacją UFC w październiku 2018 roku. Na gali FEN 22 w Poznaniu, Grabowski już w pierwszej rundzie pokonał przez techniczny nokaut Jose Rodrigo Guelke. Była to pierwsza walka 38-latka w Polsce od kwietnia 2013 roku.

W UFC Grabowski przegrał z Derrickiem Lewisem, Anthonym Hamiltonem i Chasem Shermanem. Wcześniej „Polish Pitbull” zwyciężał jednak z takimi zawodnikami, jak Konstantin Gluhov, Kenny Garner, Dave Huckaba czy Eddie Sanchez.

Chcieli byście ? #ksw #damiangrabowski #mma

Publiée par Maciej Kawulski sur Jeudi 21 mars 2019

77 KOMENTARZE

 1. Żeby się nie Zdziwił HW w ksw jest Niesamowicie silna i prężnie się rozwija sięgając coraz to po nowe Prospekty.

 2. Przecież to cwel, rozjebany widzę że niezła ekioa się robi w ksw chmielewska strachowa i teraz grabowska, a już odbijając od tego że jest szmata a nie czlowiekiem to i ksw to dla niego za wysokie progi mogą być

  :neildegrassewhoa:

 3. Przecież to cwel, rozjebany widzę że niezła ekioa się robi w ksw chmielewska strachowa i teraz grabowska, a już odbijając od tego że jest szmata a nie czlowiekiem to i ksw to dla niego za wysokie progi mogą być

  :damjan:

 4. Nie "chciał bym"… Damian ma już swoje lata po co sięgać po zawodników past prime, skoro młodzi, odważni i waleczni pewnie mniej sobie życzą a poziomem przewyższają starych wyjadaczy co na emeryturkę chcą sobie dorobić. Poza tym obawiałbym się, że ten prestiż bycia w "najlepszej federacji w Europie" przygniótłby go ponownie, tak jak było to z UFC i znów by przestał trenować.

 5. Wole Grabowskiego niż kolejnego mistrza nokautu z brazylijskiej dżungli :fjedzia:

  Graba to znane, choć już przebrzmiałe, nazwisko w polskim mma. Ma historie w UFC (chujowa, owszem ale ma) i myśle ze można na nim wypromować młodszych zawodników. Jak już sięgać po weteranów to czemu nie po kogoś takiego jak Pitbull :fjedzia:

 6. Przecież to cwel, rozjebany widzę że niezła ekioa się robi w ksw chmielewska strachowa i teraz grabowska, a już odbijając od tego że jest szmata a nie czlowiekiem to i ksw to dla niego za wysokie progi mogą być

  Rozwiniesz temat? Wszyscy lubimy gitopowiesci.

 7. Nie "chciał bym"… Damian ma już swoje lata po co sięgać po zawodników past prime, skoro młodzi, odważni i waleczni pewnie mniej sobie życzą a poziomem przewyższają starych wyjadaczy co na emeryturkę chcą sobie dorobić. Poza tym obawiałbym się, że ten prestiż bycia w "najlepszej federacji w Europie" przygniótłby go ponownie, tak jak było to z UFC i znów by przestał trenować.

  Bo ci "starzy" nie chcą tak często walczyć. Wyobrażasz sobie Kijańczuka w KSW? Typ za 2 lata będzie miał więcej walk niż KSW zrobiło do tej pory gal.

 8. Przecież to cwel, rozjebany widzę że niezła ekioa się robi w ksw chmielewska strachowa i teraz grabowska, a już odbijając od tego że jest szmata a nie czlowiekiem to i ksw to dla niego za wysokie progi mogą być

  Haha :rofl:to mi się podoba :applause::conorsalute:

 9. Wole Grabowskiego niż kolejnego mistrza nokautu z brazylijskiej dżungli…

  Ja również. Ksw ma w HW taką biedę, że Graba by się przydał. Dla Bedorfa byłaby to nawet ciekawa opcja.

 10. Ja również. Ksw ma w HW taką biedę, że Graba by się przydał. Dla Bedorfa byłaby to nawet ciekawa opcja.

  Obecnie sam Bedorf nie jest zbyt ciekawą opcją.

 11. "Chcielibyście?" – taką krótką wiadomość zamieścił Maciej Kawulski na swojej stronie na Facebooku

  a mamy jakieś wyjście?

 12. Przecież to cwel, rozjebany widzę że niezła ekioa się robi w ksw chmielewska strachowa i teraz grabowska, a już odbijając od tego że jest szmata a nie czlowiekiem to i ksw to dla niego za wysokie progi mogą być

  Albo rozwiniesz albo spierdalaj.

 13. Po tym co odwalił w UFC jest mi na prawde obojętny. I nie chodzi mi o to ze przegrywał, ale o to co odjaniepawlał zamiast pożądnych przygotowań. Szkoda bo kiedyś śledziłem każda walkę i każdy wywiad bo miło się go słuchało.

  Wiec jeśli mnie pytasz Kawul, to odpowiadam: wszystko jedno

 14. Po tym co odwalił w UFC jest mi na prawde obojętny. I nie chodzi mi o to ze przegrywał, ale o to co odjaniepawlał zamiast pożądnych przygotowań. Szkoda bo kiedyś śledziłem każda walkę i każdy wywiad bo miło się go słuchało.

  Wiec jeśli mnie pytasz Kawul, to odpowiadam: wszystko jedno

  W sedno.

 15. W sedno.

  dywizja ciezka KSW to juz prawie same freaki Hardkorowy Koksu, Martyn Ford, Oswiecimski, Popek, Erko Jun, Akop itd

  wiecej freakow niz zawodnikow

  jak tak wyglada dywizja sportowa to co bedzie we FREAK FIGHT FEDEARTION

 16. Przecież to fakt ogólnie znany w środowisku każdy kto zainteresowany ten wie kwity latały nawet po necie

  DZYN DZYN CO TAM MORDO U CIEBIE?

 17. Przecież to fakt ogólnie znany w środowisku każdy kto zainteresowany ten wie kwity latały nawet po necie

  Pisz jasniej i kawa na lawe albo spierdalaj.

 18. Ciekaw jestem jak Grabowski by wyglądał na tle zawodników wagi ciężkiej najlepszej w Europie i drugiej na świecie organizacji, ale Bedorf z Mariuszem podejrzewam by dostali w mazak.

 19. Czyli podpisali kontrakt. Takie pytanie to zagrywka pod publiczkę: tak, bierz go, ojejku, sikam w majty widząc polskiego pitbulla.

 20. Czyli podpisali kontrakt. Takie pytanie to zagrywka pod publiczkę: tak, bierz go, ojejku, sikam w majty widząc polskiego pitbulla.

 21. Czyli podpisali kontrakt. Takie pytanie to zagrywka pod publiczkę: tak, bierz go, ojejku, sikam w majty widząc polskiego pitbulla.

 22. Przecież to cwel, rozjebany widzę że niezła ekioa się robi w ksw chmielewska strachowa i teraz grabowska, a już odbijając od tego że jest szmata a nie czlowiekiem to i ksw to dla niego za wysokie progi mogą być

  Rozwijaj. Grabowski Damian to jakiś policjant z Zambrowa. Trolling czy konkret jakiś?

  @TYTUS czy to Ty? :beczka:

 23. Przecież to cwel, rozjebany widzę że niezła ekioa się robi w ksw chmielewska strachowa i teraz grabowska, a już odbijając od tego że jest szmata a nie czlowiekiem to i ksw to dla niego za wysokie progi mogą być

  Dawaj Białko na kogo się rozjebał

 24. Pisz jasniej i kawa na lawe albo spierdalaj.

  Czyli jesteś zwyklzw łbem jak nie wiesz takich rzeczy ale odpowiem ci mial zarzuty za udział w grupie, a ze być gangsterem bylo fajnie ale konsekwencje go przerosły to poprostu zaczął zeznawać ot cala historia

 25. Obecnie sam Bedorf nie jest zbyt ciekawą opcją.

  No nie jest, ale muszą gotować tą zupę z tego co mają w lodówce.

 26. Kuuuuurwa WETERAN UFC!

  AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA O PAS KURWA! OD RAZU! O PAS!!

  :brainoverload::brainoverload::brainoverload::brainoverload::brainoverload::brainoverload::brainoverload::brainoverload::brainoverload:

 27. Wiedziałem że się nie dogaduje z Jóźwiakiem:deniro: , ale czy chcemy go widzieć w KSW ? myślę że mogą być za wysokie progi dla Damianka :fjedzia:

 28. Kita, gluchowski czy brzeski

  dali dobre walki w babilonie. Lepiej byłoby wziąć ich.

  Ten Grabowski jest po prostu nudny i ciągle marudzi.

 29. Nie wiem co to za kontrakty FEN podpisuje , ale wygląda to na amatorke :crazy: Graba miał walczyć 4 x w roku , już coś ostatnio mówił że coś jest nie tak , widocznie FEN poleciał w . . . Albo nie stać ich na kolejne walki dla Graby i sponsorowanie przeciwnika . Biletów dużo nie sprzeda , medialnie nie zyskają wiele , lepiej wydać pieniądze na freko patusów . .

 30. Kowalscy i Nowakowie kupują produkt KSW żeby zobaczyć jak polska husaria zwycięża.

  Tymczasem królewską kategorię przywłaszczył sobie jakiś anonimowy Angol.

  Chłop jest sympatyczny i w klatce nie sra w zbroie, ale niema szans na sprzedawanie biletów w takiej ilości jak niezwyciężony Karol,Mariusz czy inny Damian.

  Jak złotousty Tomasz nie podoła zadaniu, to kto następny?

  Kita niema poparcia u dyrekcji.Bedorf i Andryszak próbowali. Pudzian musi coś wygrać, żeby dostać title shota.

  Damian z krainy materacy jest jedyną nadzieją na polskiego niezwyciężonego króla wagi ciężkiej.

 31. Obecnie sam Bedorf nie jest zbyt ciekawą opcją.

  No nie jest, ale muszą gotować tą zupę z tego co mają w lodówce.

  Brutalne ataki na Armię Karola Bedorfa! red card

 32. Damian z krainy materacy jest jedyną nadzieją na polskiego niezwyciężonego króla wagi ciężkiej.

  Damian z krainy materacy obawiam się, że zostałbym zmielony przez Pudziana.

 33. Damian z krainy materacy obawiam się, że zostałbym zmielony przez Pudziana.

  Wszystko zalezu od tego jak akurat Mariuszowi bomba wejdzie.. :muttley:

 34. Pamiętam czasy gdy Daniel z krainy materacy miał zwojować wage ciężka według cohones. Ja wtedy powtarzałem : nie zwojuje, bo nie ma materacy.

 35. Ja rozumiem, że trzeba Pawłowi zagrać na nosie, ale po tym co Daniel ostatnio pokazał to raczej bym go nie zatrudniał. Niech chłop idzie już na emeryture bo widać, że wychodzi tylko po wypłatę.

 36. Moim zdaniem to kilka lat temu jeszcze było sens Grabowski w KSW w tych czasach co Kita walczyl a teraz to już mnie to nie jara wcale

 37. Przecież jak taki news się pojawił to wiadomo, że kontrakt jest już podpisany i że Damian zostanie zaprezentowany na najbliższej gali.

 38. Patrząc na TT Damiana chyba wiadomo jak go "sprzedadzą":

  "Former M1 Global Heavyweight Champion"

  :juanlaugh:

 39. Patrząc na TT Damiana chyba wiadomo jak go "sprzedadzą":

  "Former M1 Global Heavyweight Champion"

  :juanlaugh:

  I weteran UFC wiadomka

 40. Czyli jesteś zwyklzw łbem jak nie wiesz takich rzeczy ale odpowiem ci mial zarzuty za udział w grupie, a ze być gangsterem bylo fajnie ale konsekwencje go przerosły to poprostu zaczął zeznawać ot cala historia

  graba pf! graba pf! pf pf pf pf!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.