ksw-press_1482224212_4212

Wczoraj KSW oficjalnie potwierdziło informacje na temat gali, która odbędzie się w maju 2017 na Stadionie Narodowym. Na razie wiemy, że wystąpią na niej: Mamed Chalidow, Mariusz Pudzianowski, Damian Janikowski oraz Fernando Rodrigues Jr. Czy te i inne nazwiska wystarczą do zapełnienia tak wielkiego obiektu? Zobaczymy już w maju.

Przy okazji ogłoszenia informacji o gali serwis PolsatSport.pl przygotował rozmowy z osobami ze środowiska sportów walki, które przedstawił swój punkt widzenia na to wydarzenie.

Jan Błachowicz, który niegdyś walczył dla KSW powiedział, że jeśli zostanie zaproszony na galę z chęcią się na niej pojawi. Dodał również, że to pokazuje jak MMA się rozwija.

Joanna Jędrzejczyk stwierdziła, że cieszy się z decyzji KSW i z tego, że zawodnicy będą mogli walczyć na tak dużej arenie. Przypomniała również, że sama miała okazję walczyć już na stadionie dla ogromnej publiczności.

Andrzej Kostyra uznał, że jest to niesamowity wyczyn, a Maciej Kawulski i Martin Lewandowski powinni otrzymać nagrodę Menadżera Roku w Polsce.

Natomiast Janusz Pindera zwrócił uwagę, że trudno będzie zapełnić tak duży obiekt, ale w przypadku KSW jest on jednak optymistą.

Pełne wypowiedzi można zobaczyć tutaj.

 

4 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.