pudzianowski dia bombardier

Mariusz Pudzianowski uważa, że jego przyszły rywal prezentując swoje umiejętności bokserskie zastosował tzw. zasłonę dymną przed nadchodzącą walką na gali KSW 59.

W walce wieczoru gali KSW 59 dojdzie do prawdziwego starcia gigantów. Mariusz Pudzianowski zmierzy się w nim z królem zapasów z Senegalu, Serigne Ousmane Dią.

Tuż przed zbliżającą się walką „Bombardier” z Senegalu zaprezentował w mediach społecznościowych bokserską pracę na worku. Po pojawieniu się tego nagrania szybko pojawiły się komentarze deprecjonujące umiejętności pięściarskie Serigne. Mariusz Pudzianowski uważa jednak, że to raczej tylko zasłona dymna przygotowana przez doświadczonego wojownika. W rozmowie dla Polsatu Sport „Pudzian” tak skomentował nagranie:

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Jeżeli jest to zawodnik, który ma 44 lata i głupi nie jest, to śmiem sądzić, że zastosował zasłonę dymną. Na jego miejscu i gdy ja też coś nagrywam, to też wszystkiego nie pokazuję. Dla mnie ten filmik nic nie znaczy.

Gala KSW 59, podczas której dojdzie do starcia „Pudziana” z „Bombardierem” odbędzie się już 20 marca.

Podczas nadchodzącego wydarzenia kibice zobaczą również walkę mistrzowską pomiędzy Antunem Raciciem i Sebastianem Przybyszem oraz bój Damiana Janikowskiego z Jasonem Radcliffe’em.

Gala KSW 59 będzie drugim wydarzeniem organizacji przygotowanym w tym roku.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.