Tomasz Drwal po KSW 57: „Albo trzeba trenować mocniej, albo się zastanowić żeby skończyć”

23 KOMENTARZE

 1. Panie Drwal jesteś legenda, skup się na alkoholu i trenowaniu młodych, korzystaj z życia. Jeszcze tego by brakowało, żebyś zaczął gadać jak JDS lub Tony

 2. Dzięki Tomasz za całokształt kariery.Za bycie pierwszym Polakiem w UFC,jak i za wiele emocji na twoich walkach.Natomiast chyba czas albo konczyć karierę, bo wiek i forma już nie ta, bądz stoczyć ze dwie walki z mniej wymagającymi rywalami.Dzięki Tomasz za portal który stworzyłeś z pomocą Yoshiego(dzięki również) który jest już od kilkunastu lat n1 w Polsce.Tak trzymać

 3. Niestety, po Tomku widać przebyte kontuzje, szczególnie tę kręgosłupa. Tomek się zrobił bardzo sztywny w tym miejscu. Ale dobrze, że widzi że czas kończyć. Więc albo walka na pożegnanie z kimś z kim Tomek będzie mógł się godnie pożegnać albo niech najzwyczajniej w świecie kończy. Na tyle fajnie poprowadził projekt Szkół Walki Drwala, że o byt rodziny raczej się martwić nie musi, ma łeb na karku, a szkoda żeby dawał sobie odbierać zdrowie kolejnymi nokautami.

 4. Panie Tomku wielki szacunek jestes Legenda MMA w Polsce i tego nikt Ci nie zabierze. Fajnie byloby stoczyc jakas pozegnalna walke zebys odejsc z wygrana na koncie, a pozniej zabrac sie za trenowanie innych.:deniroclap:

 5. Drwalu Ty sobie myślałeś że 5 lat na emeryturze to nadrobisz i cały świat MMA stał w miejscu?

  Chłopie może prowadziłeś się dobrze i czujesz się super, ale tacy zawodnicy jak Kincl to odjechali daleko do przodu. Szacunek jesteś Polską legendą MMA, ale wyżej c*&^ nie podskoczysz.

 6. o byt rodziny nie musi sie martwić, wydymanie na sianko czy przysługę przychodziło brzydalowi nadzwyczaj naturalnie 🙂

  a debiut w ufc… dopiero od podszewki jest ciekawie

 7. Albo trzeba trenować mocniej, albo się zastanowić żeby skończyć.

  Albo skończyć i się nie zastanawiać.

 8. Tacy weterani powinni już walczyć między sobą, a nie na równym poziomie z młodymi i głodnymi dzikami.

  Tomek to legenda, jeśli brakuje mu rywalizacji to niech bierze walki z jakimiś Sakuraiami czy innymi oldbojami.

  Kto jak kto, ale nasz barista jest specem w wyszukiwaniu takich jarzyn, więc nie mu tam coś znajdzie.

 9. widać przebyte kontuzje, szczególnie tę kręgosłupa. Tomek się zrobił bardzo sztywny w tym miejscu

  Dość popularne schorzenie w świecie polskiego mma.

 10. Kto jak kto, ale nasz barista jest specem w wyszukiwaniu takich  ̶j̶a̶r̶z̶y̶n̶  warzyw, więc nie mu tam coś znajdzie.

  Poszerzyłem trochę pojęcie.

 11. o byt rodziny nie musi sie martwić, wydymanie na sianko czy przysługę przychodziło brzydalowi nadzwyczaj naturalnie 🙂

  a debiut w ufc… dopiero od podszewki jest ciekawie

  Tak tylko klepiesz czy masz coś więcej?

 12. nie rozumiem? po co inaczej ktoś miałby pisać?

  wylądowałem w tym gównie od samych początków i historii byłoby na dni opowieści, większość żałosna i odrażająca, bo sporty walki to patologia. to co dla dzieciaków dzisiaj jest panem trenerem x czy y… jawi się jako nieudolna kreacja jednego czy drugiego nieudacznika.

  tak samo jak pride czy ufc widziane w tv a widziane od kuchni i od początków, miszczowie i jak wyglądały po drodze ich niezdrowe ambicje, nie umiałbym chyba po latach znaleźć tam czegokolwiek wartościowego.

  a tego wstręciucha zapamiętałem jako wybitnie niezdrową kanalię

 13. W poprzedniej walce, choć wygranej było widać, że nic z tego nie będzie. Szkoda zdrowia na młodych. Pozostają walki z oldboyami i takie chętnie obejrzę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.