michał andryszak

Michał Andryszak (MMA 20-8, 1 NC), były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej organizacji KSW, po raz ostatni walczył w maju roku 2019. Przegrał wówczas starcie z Luisem Henrique (MMA 12-6, 1NC).

Zobacz również: Joanna Jędrzejczyk szczerze o toksycznych ludziach, odrodzeniu duchowym i walce o pas

Teraz trenujący w klubie Ankos MMA zawodnik wraca do formy po kontuzji i przygotowuje się do kolejnego startu. Niedawno Michał zamieścił w swoich mediach społecznościowych post, w którym napisał:

Po 2 miesiącach przerwy wracam do domu – Ankos MMA. Cieszę się, że znów mogę robić to co kocham najbardziej.

Na razie nie wiadomo kiedy Michał po raz kolejny pojawi się w klatce KSW, ale zapytany o to na Instagramie, napisał:

Najpierw muszę wrócić do stanu używalności, ale myślę, że na wiosnę.

Czy będzie to gala KSW 53, która ma odbyć się 21 marca w Łodzi? Na to liczy sam Michał, który po gali KSW 52 wyzwał do walki Michała Włodarka (MMA 8-2) i napisał:

Gratulację Michał Włodarek. Świetna robota. Proponuję zakończyć stare sprawy i zrobić to co nie udało się ostatnio. Michał Andryszak vs Michał Włodarek 2. KSW 53, Atlas Arena Łódź. Byłbym PRZESZCZĘŚLIWY!!!!

Panowie mieli okazję spotkać się już w klatce KSW. Walka odbyła się w roku 2014, podczas gali KSW 28. Wówczas to Włodarek błyskawicznie znokautował Michała Andryszaka w pierwszej minucie starcia.

14 KOMENTARZE

 1. Ambiwalentne uczucia wobec Michała, z jednej strony bardzo go lubię, zawsze mu kibicuję, świetne warunki, umiejętności również uważam, całkiem dobre, a jednak tyle razy zawodził, że nie wiadomo co myśleć

 2. Ambiwalentne uczucia wobec Michała, z jednej strony bardzo go lubię, zawsze mu kibicuję, świetne warunki, umiejętności również uważam, całkiem dobre, a jednak tyle razy zawodził, że nie wiadomo co myśleć

  Co rozumiesz przez zawodził? Po prostu wychodzi do walki i raz wygrywa raz przegrywa. Taki jest jego poziom. Przynajmniej fajnie się go ogląda.

 3. Co rozumiesz przez zawodził? Po prostu wychodzi do walki i raz wygrywa raz przegrywa. Taki jest jego poziom. Przynajmniej fajnie się go ogląda.

  Domyślam się o co chodzi @Heldzik

  Wobec Michała zawsze były duże oczekiwania na forum. Warunki kapitalne, jebniecie też niezłe. Pamiętacie jak pięknie skręcił Kitę? Niestety, walczy w wadze gdzie za dużo przyjąć nie można a i psychika chyba też nie jest jego mocną stroną.

 4. Co rozumiesz przez zawodził? Po prostu wychodzi do walki i raz wygrywa raz przegrywa. Taki jest jego poziom. Przynajmniej fajnie się go ogląda.

  Może inaczej to ujmę ostatnie dwie walki np. uważam że rywale w zasięgu mimo poziomu De Friesa i trochę oddane bez większej walki,widać było braki w kondycji ale może to przez problemy zdrowotne o których Michał mówił w wywiadach, aczkolwiek czasami po prostu odnosi się wrażenie czegoś brakuje takiej kropki nad i żeby wejść wyższy poziom i nie są to umiejętności

 5. Co rozumiesz przez zawodził? Po prostu wychodzi do walki i raz wygrywa raz przegrywa. Taki jest jego poziom. Przynajmniej fajnie się go ogląda.

  Składał się jak domek z kart chyba ze 3 walki z rzędu .

  Ps. To wtedy właśnie narodził się legendarny już podcast cohones pt. „Szklana szczęka” :muttley:

  Gimpy nie znajo

  Ps2 to chyba było cohones ..

 6. Składał się jak domek z kart chyba ze 3 walki z rzędu .

  Ps. To wtedy właśnie narodził się legendarny już podcast cohones pt. „Szklana szczęka” :muttley:

  Gimpy nie znajo

  Ps2 to chyba było cohones ..

  SSS powstało 100 lat świetlnych przed Andryszakiem i napewno nie w związku z nim.

  Z tego co wszyscy piszecie to uwaliliscie sobie w głowie jakiś obraz gościa który jest niezgodny z reczywistoscią i macie o to do niego pretensje że rozczarował. Można i tak!

 7. Składał się jak domek z kart chyba ze 3 walki z rzędu .

  Ps. To wtedy właśnie narodził się legendarny już podcast cohones pt. „Szklana szczęka” :muttley:

  Gimpy nie znajo

  Ps2 to chyba było cohones ..

  ty tak na serio? tytul byl od Arlovskiego, przeciez on nawet byl w miniaturce…

 8. Oniszczuk to 77 ? :benny: ale kurwa bydle jak na tą kategorię , sparuje sobie z takimi Andryszakami po 100kg to potem nic dziwnego że ogarnia na spokojnie gości po 85 kg

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.