Organizacja KSW opublikowała krótkie nagranie, na którym Norman Parke (MMA 28-6-1) zapowiada gotowość do jutrzejszej walki z Mateuszem Gamrotem (MMA 15-0-0).

„Dawaj Gamer. Czas na walkę. Jestem maszyną!”

„Stormin” ostatecznie nie zrobił wymaganej wagi przed sobotnią galą KSW 53. Pojedynek odbędzie się zgodnie z planem na dystansie pięciu rund, jednak stawką nie będzie tytuł mistrzowski kategorii lekkiej.

Dla Gamrota będzie to powrót do klatki po półtorarocznej przerwie. Ostatnią walkę zawodnik z Poznania stoczyłł na KSW 46, kiedy to jednogłośną decyzją sędziów pokonał Klebera Koike Erbsta. Wcześniej Gamrot pokonywał między innymi Grzegorza Szulakowskiego czy Normana Parke’a.

Zawodnik z Irlandii Północnej stanie przed szansą przedłużenia serii wygranych do sześciu z rzędu. W poprzednich walkach „Stormin” decyzjami sędziów pokonywał kolejno Łukasza Chlewickiego, Mylesa Price’a, Borysa Mańkowskiego, Artura Sowińskiego i Marcina Wrzoska.

14 KOMENTARZE

 1. Ja pierdole typ nie robi wagi nie przychodzi na wazenie ma wszystko i wszystkich w dupie a tu wlodarz sobie jeszcze z nim jakies nagrywki robi? :brainoverload::juanlaugh:

 2. Ja pierdole typ nie robi wagi nie przychodzi na wazenie ma wszystko i wszystkich w dupie a tu wlodarz sobie jeszcze z nim jakies nagrywki robi? :brainoverload::juanlaugh:

  Bo to jest kpina z nas, oni się dobrze bawią.

 3. Czemu bez pasa? Jak Gamer wygra to nie będzie miał pasa? Bo to że jak Parke wygra i nie zdobędzie pasa to oczywiste.

 4. Ja pierdole typ nie robi wagi nie przychodzi na wazenie ma wszystko i wszystkich w dupie a tu wlodarz sobie jeszcze z nim jakies nagrywki robi? :brainoverload::juanlaugh:

  Wyjaśnia pan Maciej w wywiadzie,że wiedzieli że z Normanem sa zawsze przygody ale robi show więc ok…..dodał, że zdrowie najważniejsze i nie ma potrzeby katować zawodnika.

 5. Czemu bez pasa? Jak Gamer wygra to nie będzie miał pasa? Bo to że jak Parke wygra i nie zdobędzie pasa to oczywiste.

  Gdzies w internecie było, że pas został mu zabrany za niezrobienie wagi

 6. Ja pierdole, co się odpierdala w tym KRSie. W normalnej organizacji pewnie by do walki nie doszło, Gamer powinien zawinąć przynajmniej 50% jego wypłaty.

  Takie rzeczy tylko w drugiej organizacji układu słonecznego.

  A może po prostu Martin dostarczał mu zamówiony posiłek i przy okazji filmik nagrał.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.