Wszystko wskazuje na to, że 27 kwietnia w Lublinie odbędzie się kolejna gala największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce. Jak czytamy w informacji prasowej dotyczącej „sportowej wiosny na antenach Grupy Polsat”, nieco ponad miesiąc po marcowym wydarzeniu w Łodzi, kibice będą mieli okazję zobaczyć galę KSW 48.

Na ten moment nie wiadomo, kto wystąpi na kwietniowym wydarzeniu organizacji KSW. Niewykluczone, że w klatce zobaczymy zawodników, którzy walczyli na KSW 46. O starciu na jednej z kolejnych gal w tym roku mówili między innymi Łukasz „Juras” Jurkowski, Akop Szostak czy Marian Ziółkowski.

Będzie to pierwsze wydarzenie KSW w tym rejonie Polski. Nigdy wcześniej organizacja Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego nie pojawiła się na Lubelszczyźnie. Mieszane sztuki walki cieszą się jednak w tym regionie sporym zainteresowaniem, o czym świadczą gale takich organizacji, jak TFL, MCF czy nieistniejącej już PROMMAC.

O krótki komentarz poprosiliśmy Martina Lewandowskiego, który potwierdził plany zorganizowania gali w tym mieście.

Planujemy taką galę, jednak nie mamy jeszcze podpisanej umowy. Dopóki takiej nie będę miał w ręku, wszystko może się jeszcze wydarzyć.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.