Właściciele KSW Maciej Kawulski i Martin Lewandowski podsumowali KSW 41 razem z Łukaszem Jurkowskim i rzucili nieco światła na to, co może wydarzyć się dalej.

13 KOMENTARZE

 1. Polecam ten wywiad, zdradzę tylko, że pada kolejny rekord ponieważ Pan Kawulski powiedział, że są jedyną federacją na świecie która nie mistrzów w dwóch dywizjach. Jak ja szanuję włodarzy, to są moi mistrzowie. Jestem dumny, że mam tak samo na imię jak Pan Kawulski.

  Pan Kawulski nawet nie ukrywał jaką przysługę zrobił im Szpila, poszło porównanie do Pana MacGregora, bo im wolno więcej i ludzie za to kochają a jak powiedział, że Pan Szpilka ma mnóstwo fanów to aż mu się miliony cebulionów zaświecił. Ręce w górę Szpila nowym królem!

 2. Pan Kawulski nawet nie ukrywał jaką przysługę zrobił im Szpila, poszło porównanie do Pana MacGregora, bo im wolno więcej i ludzie za to kochają a jak powiedział, że Pan Szpilka ma mnóstwo fanów to aż mu się miliony cebulionów zaświecił. Ręce w górę Szpila nowym królem!

  Też na to zwróciłem uwagę. Jednak jak powiedział, "że wchodząc do klatki musisz się spodziewać, że możesz dostać w twarz"; to wyłączyłem. W KSW wchodząc do klatki, musisz się spodziewać TKO/KO nawet po walce… :bayan:

 3. Mówcie co chcecie, że cyrk i w ogóle ale to była dobra gala. Dla mnie jedna z lepszych jakie ostatnio zrobili.

 4. Mówcie co chcecie, że cyrk i w ogóle ale to była dobra gala. Dla mnie jedna z lepszych jakie ostatnio zrobili.

  Piszesz o grze świateł czy o doborze muzyki ?

 5. Piszesz o grze świateł czy o doborze muzyki ?

  O praktycznie każdej walce. Wpierdol na popku, Roman i Wrzosek + egzekucja na korniku. Szkoda tylko Borysa, zdrowia poszło sporo się jebać :jon:

 6. juras oczywiscie przycukrowal krs1-owi…. fenomenalne walki ku…a ? gdzie ?

  B.Dobre walki to Gracjan S i Wrzosek, dobre to Andryszak i Szuli , byly emocje ale szybko.

  Walki wieczoru. to niestety porazka "panie laczy nas pensja"

  kornik tez zenada.. wygral a stracil pas..

 7. No i K&L znowu rozyebali, zobaczcie co sie dzieje w youtubowej zakladce " na czasie " . To sa pier..leni artysci biznesu :frankapprove: .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.