Mariusz Pudzianowski, który był gościem podczas gali KSW 41 w Katowicach, na gorąco skomentował walkę Fernando Rodriguesa Jr. z Michałem Andryszakiem. W rozmowie z Polsatem Sport powiedział:

Waga ciężka jest nieprzewidywalna i wystarczy chwila nieuwagi, ale widzę, że Rodrigues popełnia znowu ten sam błąd. Robi to samo co ja robiłem. Ręce od pasa i leci z głową do przodu, a ktoś troszeczkę bystry od razu daje bombę i nokaut. Jego walki oglądałem wszystkie, co by nie było jest to waga ciężka i być może jest to pretendent do mnie. Kolejną walkę przegrywa przez nokaut w ten sam sposób i widzę, że ta szczęka szklana jest. Wszyscy mówili, że „Pudzian” ma szklaną szczękę, ale jeszcze taki miękki nie jestem, ale może być kiedyś ten pierwszy raz.

Pudzianowski został również zapytany o potencjalne starcie z Michałem Andryszakiem o pas mistrzowski.

Wszystko zdarzyć się może. Akurat moje i jego drogi zmierzają na ten sam szczyt. Kto wie co to będzie?

Natomiast w kontekście występu podczas gali KSW 42 i ewentualnego starcia z Karolem Bedorfem, „Pudzian” powiedział:

Nie zaprzeczam, nie potwierdzam. Zobaczymy. Bądźcie wszyscy cierpliwi. Wszystko jest dobrze, tak jak powinno być. Czy będę występował w marcu? Jeszcze tego nie wiem. Zobaczymy. Za dwa tygodnie będziemy na ten temat rozmawiać. Jeszcze jest dużo czasu.

 

23 KOMENTARZE

 1. Może i dostanie walkę z Andryszakiem, a Bedorf np rewanż z Fernando albo kogoś innego. Z tego powodu że walka o pas dla Pudziana będzie fajnym zwieńczeniem kariery sportowej, a Bedorf może być dla niego nie do przejścia i cały plan by się posypał. A tak to zawalczy o pas, pewnie przegra, ale zawsze to już i tak osiągnięcie w tym wypadku.

 2. Może i dostanie walkę z Andryszakiem, a Bedorf np rewanż z Fernando albo kogoś innego. Z tego powodu że walka o pas dla Pudziana będzie fajnym zwieńczeniem kariery sportowej, a Bedorf może być dla niego nie do przejścia i cały plan by się posypał. A tak to zawalczy o pas, pewnie przegra, ale zawsze to już i tak osiągnięcie w tym wypadku.

  Pudzian to nie ma szans ale z Andryszakiem. Bedorf do rozłożenia, pokazał to Fernando.

 3. Tyle  włodarze temu Pudzianowi zawdzięczają… Dali by mu tą walkę o pas już. Z Michałem oczywiście. Bedorf niech się odbuduje z kimś innym.

 4. Co do Bedorfa, to nie wiem czy on ma jeszcze ochotę na sport, czy bardziej marketing mu w głowie, a Mariusza chyba nikt z nas nie wyobraża sobie, że ma wyjebane w trening? Więc nie skreslalbym go w starciu z Karolem.

 5. Maruisz na starosc zwariowal, albo uwierzyl w piepszenie kawula ze jest juz zawodnikiem mma.

  "walka"z silva pokazala ze nic sie nie rozwija.

  Mariusz nie szkoda ci zdrowia na starosc?

 6. Dobry żartowniś z Mariusza, już przygotowuje się do sceny kabaretowej po zakończeniu sportowej kariery.

 7. Mam sentyment do Pudziana za strongmenów i w sumie go lubię ale walka z Andryszakiem to dla Mario nie ta liga nie chcę oglądać tej egzekucji szkoda by Mariusz na koniec przygody ze sportem zaczął się jąkać.

 8. Mam sentyment do Pudziana za strongmenów i w sumie go lubię ale walka z Andryszakiem to dla Mario nie ta liga nie chcę oglądać tej egzekucji szkoda by Mariusz na koniec przygody ze sportem zaczął się jąkać.

 9. Andryszak – Pudzianowski o pas, nie wiem co musiałoby się stać żeby Pudzianowski cokolwiek był w stanie ugrać w tej walce, bo w żadnej płaszczyźnie nawet nie jest zbliżony umiejętnościami do Longera.

 10. Jesli Pudzian wygra z Bedorfem i dostanie walke z Andryszakiem bedzie to najtrudniejsza walka dla Pudziana w karierze i po raz pierwszy moze zostac brutalnie znokautowany. Osobiscie chcialbym aby wszystko ulozylo sie tak aby do tej walki jednak doszlo aczkolwiek nie wykluczalbym jeszcze walki Pudziana z Rodriquezem

 11. Zobaczyć jak Mario pada znokautowany przez Longera w pierwszych sekundach to bym akurat chciał. Nie życzę mu źle ale to by była akcja

 12. Oczywiscie ze zolnierz Boga w wersji KRS1 jest do porobienia. Wystarczylo mu 42 sekundy zeby dwa razy musieli zbierac go z klatki. Przeciez to straszny ogor i az dziw bierze ze Karol z nim przegral. Czekam na jak zawsze obiektywna opinie na ten temat od @Hefaner

 13. Oczywiscie ze zolnierz Boga w wersji KRS1 jest do porobienia. Wystarczylo mu 42 sekundy zeby dwa razy musieli zbierac go z klatki. Przeciez to straszny ogor i az dziw bierze ze Karol z nim przegral. Czekam na jak zawsze obiektywna opinie na ten temat od @Hefaner

  Bo Bedorf jest poprostu slaby. Wolny kloc. Mysle ze Pudzian by z nim wygral :crazy::evil:

 14. Andryszak – Pudzianowski o pas, nie wiem co musiałoby się stać żeby Pudzianowski cokolwiek był w stanie ugrać w tej walce, bo w żadnej płaszczyźnie nawet nie jest zbliżony umiejętnościami do Longera.

  Wystarczy że trafi Andryszaka na szczękę.

 15. Mariusz życzę Ci tej walki o pas, tak za całokształt twórczości. Z Longerem szans wielkich nie widzę, ale to przecież ciężka, a Longer raczej bardzo twardej szczęki nie ma…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.