Paulo Thiago, który już podczas gali KSW 40 zmierzy się z Michałem Materlą, poza sportem zajmuje się również pracą w specjalnej jednostce policji, która działa przy najtrudniejszy i najbardziej niebezpiecznych misjach w Brazylii.

W obszernej rozmowie z serwisem Polsatsport.pl, Thiago opowiedział o swojej pracy i o tym, czy wykorzystuje w niej techniki z MMA.

Prawdziwa walka jest w MMA. Na służbie starasz się przede wszystkim unieszkodliwić przeciwnika, żeby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo – i tyle. Choć oczywiście, jeśli ktoś podczas naszej interwencji jest bardzo agresywny, to… powiedzmy, że jesteśmy na to przygotowani.

Thiago nie ma żadnego problemu, żeby łączyć życie zawodowego policjanta z treningami i walkami MMA.

Mam absolutne wsparcie mojej firmy – policji wojskowej w Brasilii. Dlatego mogę łączyć pracę z walkami i treningami. Za co jestem bardzo wdzięczny przełożonym i kolegom.

Dzięki temu też, Thiago nie zamierza rozdzielać tych dziedzin życia i planuje jeszcze długo działać na obu płaszczyznach.

Policjantem jestem od piętnastu lat, więc przede mną kolejne piętnaście lat służby. A zawodnikiem chcę być jeszcze długo, zamierzam wykorzystać swoją karierę do maksimum. Mam dopiero 36 lat, więc myślę, że będę łączył pracę w policji z walkami MMA jeszcze wiele lat.

Cały rozmowa do przeczytania tutaj.

18 KOMENTARZE

 1. No kurwa młodzieniaszek :damjan:

  no u nas w policji to juz by byl na emeryturze 😆 tzn teraz chyba, cos sie dopiero zmienilo

 2. Ciekawe jak by te czarnuchy śpiewały jakby Thiago z"kolegami"wjechał do Compton które przy favelach prezentuje sie niczym Wilanów na tle Bałut:lol:

 3. No kurwa młodzieniaszek :damjan:

  Pudzian jak mówi w wywiadach to w wieku 40 lat nadal się rozwija i się rozpędza jak lokomotywa

 4. Ciekawe jak by te czarnuchy śpiewały jakby Thiago z"kolegami"wjechał do Compton które przy favelach prezentuje sie niczym Wilanów na tle Bałut:lol:

  Chyba nigdy na Bałutach nie byłeś…

 5. Chyba nigdy na Bałutach nie byłeś…

  Pochodze z Górnej więc z Bałutami nie po drodze ale za smarka dość często bywałem u kuzyna na Bazarowej,a co?

 6. Pochodze z Górnej więc z Bałutami nie po drodze ale za smarka dość często bywałem u kuzyna na Bazarowej,a co?

  Górna..I wszystko jasne 😀

  No to powinieneś wiedzieć, że Bałuty są naprawdę spore i to nie tylko Bazarowa, Rybna itd,  ale też Julianów, czy Łagiewniki, stąd Twoje porównanie jest z lekka nie trafione.

 7. No to powinieneś wiedzieć, że Bałuty są naprawdę spore i to nie tylko Bazarowa, Rybna itd,  ale też Julianów, czy Łagiewniki, stąd Twoje porównanie jest z lekka nie trafione.

  Nie no pewnie,że masz racje i ja o tym wiem.Ale chyba zgodzisz sie,że większośći osób szczególnie spoza Łodzi nazwa"Bałuty"kojarzy sie z tzw.slamsem,limanką czy bazarową właśnie i dlatego dałem takie porównanie by każdy wiedział ocb:beer:

  Górna..I wszystko jasne 😀

  :deniro:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.