Poza informacjami na temat 4 gal KSW w systemie PPV, w tym KSW 34 w Warszawie, planach na 5 gal FEN w 2016 roku oraz negocjacjach Polsatu z nową organizacją Absolute Championship Berkutpodczas wczorajszego studia przed galą KSW 33, poznaliśmy przybliżoną datę gali KSW 35.

Według słów Mateusz Borka, miała by ona odbyć się pod koniec maja 2016 roku. Nie wiadomo jeszcze oczywiście kto miałby wystąpić na tej gali. Organizacja KSW dopiero pracuje nad marcową rozpiska na której jak wiemy, pojawi się na pewno Borys Mańkowski oraz Tomasz Narkun.

13 KOMENTARZE

 1. 5.03.2016 KSW 34 Warszawa PPV
  2.04.2016 Polsat Boxing Night Krakow PPV
  koniec maja 2016 KSW 35
  5.11.2016 Polsat Boxing Night Krakow PPV

  Dwie pozostale gale KSW odbeda sie zapewne we wrzesniu i na poczatku grudnia.

  Wszystkie szesc gal w PPV. Co dwa miesiace po 40 zl nie wrozy dobrej sprzedazy.

 2. Faktycznie maj to tylko Ergo, fajnie można połączyć majowo- czerwcowy termin z nadmorskim klimatem. Mam nadzieję, że ta lokalizacja się potwierdzi i wtedy będę sie starać o swoje pierwsze KSW na żywo. 110km tylko, bliżej już mieć nie będę.

 3. Skoro na marcowej gali planowany jest Pudzianowski (a wiele na to wskazuje), to w maju pojawi się pewnie Khalidov i raczej Materla. Możliwe że Drwal, o ile się wykuruje, w co osobiście wątpię.

 4. Spike

  Skoro na marcowej gali planowany jest Pudzianowski (a wiele na to wskazuje), to w maju pojawi się pewnie Khalidov i raczej Materla. Możliwe że Drwal, o ile się wykuruje, w co osobiście wątpię.

  Drwalu mówił, że przy dobrych wiatrach to w kwietniu wróci dopiero do treningu. Tomek pewnie dopiero za rok w grudniu, ewentualnie na jesień.

 5. Olos

  Drwalu mówił, że przy dobrych wiatrach to w kwietniu wróci dopiero do treningu. Tomek pewnie dopiero za rok w grudniu, ewentualnie na jesień.

  Przecież napisałem, że sam wątpię w jego powrót w maju. 😉 Ale Khalidov i Materla przy takim układzie raczej pewni, chciałbym wtedy jeszcze Kitę i Bedorfa lub Gamera w walce o pas. Coś czuję, że kolejny raz bardzo solidna karta się szykuje na maj…

 6. Stawiam, że w Ergo zobaczymy Mamed'a z Karaoglu, a Michała z Falcao, jeśli obaj wygrają to grudzień ponownie Tauron Arena i rewanż Khalidov – Materla. Sam Pan Kawulski mówił, że nie jest za szybkim rewanżem, obaj niech wygrają po jednej walce i idealnie za rok rewanż, ponownie w magicznej Tauron Arenie. Moim zdaniem KSW 33 – najlepsza gala w historii KSW.

 7. Marzec Warszawa Main Event Pudzian vs TBAMaj Ergo Arena Main Event Khalidov vs KaraogluWrzesień KrakówGrudzień LondynTak to widzę 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.