KSW 35

Organizacja KSW po raz kolejny pokazuje swoją siłę. Jak przed chwilą poinformowali włodarze, wszystkie bilety na majową galę KSW 35 w Sopocie zostały wyprzedane:

Federacja KSW informuje, że na półtora miesiąca przed hitową galą KSW 35 w piątek 27 maja w trójmiejskiej ERGO ARENIE nie ma na nią już praktycznie biletów. To już kolejna gala największej organizacji MMA w Europie, która wyprzedaje się w tak szybkim tempie.

„Tempo sprzedaży biletów na KSW 35 zaskoczyło nawet mnie” – mówi współwłaściciel KSW Maciej Kawulski. „Od dziesięciu lat jesteśmy jednym z najchętniej uczęszczanych eventów w tej części Europy. Jesteśmy wdzięczni wszystkim fanom, że zainteresowanie naszymi galami nie tylko nie słabnie, ale z każdym wydarzeniem jest co raz większe, a bilety wyprzedają się coraz szybciej.”

3 KOMENTARZE

  1. Z tego co mówił sam Gamer to ma być naprawdę solidny przeciwnik. Cała rozpiska jest mega, widzimy się w Gdańsku !

  2. Jak jade z Torunia i po gali mam zamiar wracać autostradą, to gdzie najlepiej zaparkować, by potem nie stać w jakichś mega korkach? Moge isc nawet 800 metrow od miejsca zaparkowania na stadion, byle bym gdzies zaparkował tak, bym nie stał w jakichs poteznych korkach. Jak byscie sugerowali, gdzie stanac? Orłowska?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.