Informacja prasowa:

Oficjalne ważenie przed galą KSW 33: Materla vs Khalidov odbędzie się w piątek 27 listopada w krakowskiej TAURON Arenie. Punktualnie o godzinie 16:00 rozpocznie się sprawdzanie wag wszystkich osiemnastu uczestników sobotniego wydarzenia.

Wstęp na wydarzenie w TAURON Arenie jest wolny, wejście od ul. Lema. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli się pojawić w Krakowie zaplanowaliśmy transmisję na żywo, która będzie dostępna na stronie www.KSWTV.com.

Po ważeniu zapraszamy wszystkich kibiców na specjalną Strefę Fana, gdzie zawodnicy będą dostępni do wspólnych zdjęć i podpisywania autografów. Dodatkowo otwarte będzie również stoisko KSW Squad, na którym będzie można kupić specjalne zestawy Fan Pack KSW 33.

24 KOMENTARZE

 1. Przypominam że już kiedyś było ważenie na żywo. Ale szybko wycofali się z tego pomysłu. Dobra godzina i wolne tak więc z przyjemnością obejrzę:wink:

 2. Będzie Kołczu zagrzewający zawodników? 😆
  No i będzie ta strefa fana w sobotę w Krakowie? Jak to było rok temu i teraz w Gdańsku?

 3. Xeio

  Orientuje sie ktos, czy mozna wniesc na wazenie i juz sama gale kamere?

  Na ważenie raczej tak, na galę – na pewno nie

 4. Wyjeżdżam z rańca, ale najpierw dzieciaki na 8 do budy. Więc choćby sie zesrał – to praktycznie nierealne (jeszcze prom)

 5. Panowie a orientuje się ktoś dlaczego juras będzie ważenie prowadził ? Jakaś nowa formuła czy zastępstwo za kaste albo tego drugiego ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.