Mamed Khalidov vs Michał Materla walką wieczoru KSW 33 w Krakowie. Obejrzyj transmisję całej gali w 10 kinach sieci Multikino w Polsce! Największa walka w historii europejskiego MMA stała się faktem. Już 28 listopada na KSW 33 w Tauron Arenie Kraków dojdzie do pojedynku dwóch najlepszych zawodników MMA w tej części świata.

Charyzmatyczny i waleczny mistrz KSW w kategorii średniej Michał Materla (22-4, 4 KO, 12 Sub) skrzyżuje rękawice z największą gwiazdą polskiego MMA Mamedem Khalidovem (30-4-2, 11 KO, 17 Sub), w pojedynku, który po latach spekulacji ekspertów i fanów, wreszcie wyłoni lepszego z tej dwójki.

31-letni Szczecinianin dzierży pas KSW nieprzerwanie od 2012 roku, kiedy zwyciężył w pamiętnym boju Angolijczyka Jaya Silvę. W tym czasie reprezentant Berserkers Team czterokrotnie bronił tytułu, zostawiając w pokonanym polu Rodneya Wallace’a, Kendalla Grove’a, ponownie Silvę oraz ostatnio na KSW 31 legendę polskiego MMA Tomasza Drwala. Materla wyrobił sobie opinię najbardziej walecznego i najefektowniej walczącego zawodnika na krajowej scenie, zdobywając rekordową liczbę nagród za najlepsze walki w polskim MMA.

Cztery lata starszy Khalidov może się pochwalić serią dziewięciu zwycięstw w ringu i klatce Federacji KSW. Pochodzący z Czeczenii Olsztynianin odprawiał przed czasem m.in. medalistę olimpijskiego w zapasach Matta Lindlanda, mistrza sportów uderzanych Melvina Manhoefa czy podobnie jak Materla doświadczonych Wallace’a i Grove’a. Jedynym zawodnikiem, który nie dał się skończyć przed czasem reprezentantowi Berkutu Arrachion Olsztyn był na KSW 29 Amerykanin Brett Cooper, jednak w tym pojedynku Khalidov walczył z poważnym urazem, kręgosłupa, który wyłączył go ze startów w pierwszej połowie 2015 roku. Teraz gwiazdor KSW powraca do okrągłej klatki, by wreszcie zdobyć upragniony pas mistrzowski KSW w kategorii średniej.

Transmisję całej gali KSW 33 będzie można obejrzeć na wielkim ekranie w 10 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Olsztyn, Poznań 51, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady Wrocławskie, Zabrze oraz Silver Screen Łódź.

Start transmisji: 19:00
Czas trwania: do 300 minut
Bilety: 40 zł
Sugerowany wiek: 18 lat
Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl
Organizator: Multikino S.A.
Producent: Federacja KSW
Transmisja online w HD dzięki KSWTV.COM

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

22 KOMENTARZE

 1. To byłoby dobre. Idziesz do kina, płacisz 4 dyszki i liczysz na wzorcową transmisję w HD, a tu ścinki jak skuhvysyn, bo się okazuje, że to streaming z KSW.TV :facepalm:

 2. Shajs

  Lawler nie ma "wonsa" 😛

  A co on baba jest ze wons mu nie rosnie ? hehe znalazl sie detektyw Rutkowski i caly misterny plan …

 3. Shajs

  Lawler nie ma "wonsa" 😛

  A co on baba jest ze wons mu nie rosnie ? hehe znalazl sie detektyw Rutkowski i caly misterny plan …

 4. Byłem 2 razy w kinie, za pierwszym razem były takie ściny, że szok 3/4 osób wzięło zwrot pieniędzy, za drugim razem byłem teraz na ksw32 to elegancko bez ścin 🙂

 5. Byłem 2 razy w kinie, za pierwszym razem były takie ściny, że szok 3/4 osób wzięło zwrot pieniędzy, za drugim razem byłem teraz na ksw32 to elegancko bez ścin 🙂

 6. Byłem ostatnio w Katowicach: zero ścinki, pełne kino, dobra zabawa, wniosłem dla siebie 11 piw, kumpel drugie tyle – nikt o nic nie pytał.
  Ale następnym razem biorę flaszkę – bo jednak można się posrać jak czekasz do końca walki by wyjść się odlać – a tu jak na złość walczą do decyzji.

 7. Byłem ostatnio w Katowicach: zero ścinki, pełne kino, dobra zabawa, wniosłem dla siebie 11 piw, kumpel drugie tyle – nikt o nic nie pytał.
  Ale następnym razem biorę flaszkę – bo jednak można się posrać jak czekasz do końca walki by wyjść się odlać – a tu jak na złość walczą do decyzji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.