Poniżej pełne wyniki ważenia przed galą KSW 33 w Krakowie. Wszyscy zawodnicy zmieścili się w zakontraktowanych limitach wagowych.

Walka o pas mistrzowski dywizji średniej:
84 kg: Mamed Khalidov (83,9 kg) vs. Michał Materla (84 kg)

Walka o pas mistrzowski dywizji ciężkiej:
120 kg: Karol Bedorf (116,7 kg) vs. Michał Kita (104,4 kg)

Walka o pas mistrzowski dywizji piórkowej:
66 kg: Artur Sowiński (66 kg) vs. Kleber Koike Erbst (65,7 kg)

84 kg: Aziz Karaoglu (83,6 kg) vs. Maiquel Falcao (83,8 kg)
57 kg: Kasia Lubońska (56,5 kg) vs. Ariane Lipski (56,8 kg)
70 kg: Łukasz Chlewicki (69,7 kg) vs. Bartłomiej Kurczewski (69,9 kg)
77 kg: Kamil Szymuszowski (76,8 kg) vs. David Zawada (76,7 kg)
66 kg: Anzor Azhiev (66,1 kg) vs. Vaso Bakocevic (65,6 kg)
84 kg: Łukasz Bieńkowski (83,3 kg) vs. Piotr Wawrzyniak (83,4 kg)

65 KOMENTARZE

 1. Dundy

  Kurcze Kita przez 13 lat robił zapasy i waży 104, Karol musiał mu te zapasy chyba podjadać.

  A to się jakoś szczególnie wiąże?

 2. Anzor pokazał niezłą wieś, no chyba ze mu coś tam Vaso szepnął do ucha ciekawego.

  cipek ładnie nakręcony, już nie mogę się doczekać.

  #war Michał

 3. wszyscy zrobili wagę bez problemu, brawo :applause:
  Bedorf zapowiadał że będzie mniej ważył, coś nie wyszło 😉

 4. Charles Bronson

  Całym sercem za Vaso, niech tego dzikusa z kaukazu w końcu ktoś przytemperuje bo ewidentnie z deklem coś nie gra.

  Anzor się coś podpalił i wybuchowo zareagował. Jak #favelalogic ma już własny tag to i myślę, że dla czeczeńskich kuzynów też trzeba coś wymyślić. Nie pierwszy raz gdy typ z tamtych regionów nie wytrzymuje podniecenia na ważeniu.

 5. No ważenie na żywo miało być to powinno być całe a nie tylko ME masakra .Z tym ważeniem w KSW zawsze nie jest dobrze jak się tnie to jeszcze nie umieją całego nam dać jak UFC .Dla osoby odpowiedzialnej w KSW za transmisje ważenia :Na YT musisz dać na żywo z zapisem po zakończeniu przekazu tak jak robi to UFC … tak banalna rzecz zjebać porażka

 6. Po kiego grzyba dali dziewczynom take fajne cyckonosze skoro kazali im jeszcze bluzy na to założyć?

 7. JoeKickass

  Anzor pokazał niezłą wieś, no chyba ze mu coś tam Vaso szepnął do ucha ciekawego.

  Raczej dostał instrukcje od Tedego żeby trzodę zrobić…

  [​IMG]

 8. Kurwa ale bym chciał, żeby Vaso ustrzelił Anzora. Bez żadnego hejtu, z reguły kibicuje Anzorowi w jego walkach, ale tutaj po prostu musi go Vaso przytemperować.

 9. jak się ściskają życzliwie i nuda na ważeniu to źle jak cos sie dzieje to trzoda, zajebista napinka jak dla mnie, od razu ciekawsza perspektywa walki

 10. cypher

  Po kiego grzyba dali dziewczynom take fajne cyckonosze skoro kazali im jeszcze bluzy na to założyć?

  PPV kupisz to będziesz miał bez bluz 😉

  Charles Bronson

  @Arlovski #SyndromKaukazu

  Ładne, podoba mi się. @baju akceptujesz :)?

 11. Nie robią ważenia po to, żeby ludzie sobie patrzyli, że ten , że tamten zrobił wagę OK. Przecież to ich obowiązek. Ważenie jest po to, żeby były jakieś napinki czy coś i podkręcić psychicznie publikę. A jak będzie podkręcona publika to będzie większa szansa na większy zakup PPV itd.. 🙂

 12. Vaso sprowokował nieco ale z drugiej strony rąk nie podnosił… Całe szczęście jednak że Materla nie bił się z Mamedem na wadze bo naprawdę spodziewałem się że będzie sroga bitka i Kawul nawet dostanie 😉

 13. luksusowyjacht

  Zaawsze mnie zastanawia dlaczego na ważeniu ksw jest tylu konferansjerów.

  ha, świetne pytanie.UFC podobnie, ale to jakieś media, często Evan the Beard (TFATK fani będą widzieli) stoi przy Bufferze, dupki, gość od embedded, tam wszyscy znają swoją funkcję, tutaj dla mnie lekki chaos.

 14. Mega mnie dziwi narzekanie na zachowanie Anzora. Mimo, że oczywiście jestem za Vaso, to przynajmniej cokolwiek się działo, więc plus dla obu i oby jutro w klatce była wojna!

 15. Tu nie chodzi o samo ważenie a o całość, tutaj na ważeniu z łapami, faulowanie w walkach – tyle się mówiło że ma coś nie tak ze łbem, część go broniła ale widać że dalej we łbie nie gra.

 16. Charles Bronson

  Tu nie chodzi o samo ważenie a o całość, tutaj na ważeniu z łapami, faulowanie w walkach – tyle się mówiło że ma coś nie tak ze łbem, część go broniła ale widać że dalej we łbie nie gra.

  A mi się wydaje, że już właśnie gra, a popchnął Vaso tylko, żeby go jeszcze bardziej rozzłościć przed walka, bo sam miał kpiący uśmiech na twarzy.

 17. Ian

  popchnął Vaso tylko, żeby go jeszcze bardziej rozzłościć przed walka,

  Mógł mu od razu liścia wypłacić, rozzłościłby go bardziej. Tłumaczenie w stylu:"Kolano w parterze było ale lekko"

 18. Ian

  A mi się wydaje, że już właśnie gra, a popchnął Vaso tylko, żeby go jeszcze bardziej rozzłościć przed walka, bo sam miał kpiący uśmiech na twarzy.

  Ja bym mu z bani wyjebal i kpiaco sie smial, ale by to wtedy wyprowadzilo Czarnogorca z rownowagi!

 19. mat01

  Ja bym mu z bani wyjebal i kpiaco sie smial, ale by to wtedy wyprowadzilo Czarnogorca z rownowagi!

  Dobrze ze Anzor to Anzor a Ty to Ty. Wygraj Amatorski Puchar KSW to może będziesz miał okazje "wyjebywać" z bani swoim przeciwnikom na ważeniu przed galą KSW.

 20. Ian

  Dobrze ze Anzor to Anzor a Ty to Ty. Wygraj Amatorski Puchar KSW to może będziesz miał okazje "wyjebywać" z bani swoim przeciwnikom na ważeniu przed galą KSW.

  Zaloz swoja federacje to bedziesz mogl swoim zawodnikom mowic co moga a czego nie.

 21. Ian

  Dobrze ze Anzor to Anzor a Ty to Ty.

  Nawet nie wiesz jak sie ciesze z tego powodu.

  Ian

  Wygraj Amatorski Puchar KSW

  Nie chce mi sie.

 22. Anzor zajebiscie pocisnal Vaso az mu piana z ust leciala, w oktagonie tez z niego mielone zrobi!
  war Anzor!!

 23. Kita tylko 4 kg cięższy ode mnie, a wyższy chyba o głowe jak nie lepiej. Może cardio tutaj zagra istotną sprawe i Masakra będzie w 3 nadal relatywnie świezy, bo Coco tytanem kondycji to nie jest, jego 116 na pewno też w tym nie będzie pomagać.

 24. Olos

  Kita tylko 4 kg cięższy ode mnie, a wyższy chyba o głowe jak nie lepiej. Może cardio tutaj zagra istotną sprawe i Masakra będzie w 3 nadal relatywnie świezy, bo Coco tytanem kondycji to nie jest, jego 116 na pewno też w tym nie będzie pomagać.

  ogladales walki Kity kiedys? gosc kondycyjnie wypada slabo

 25. Trzyha

  ogladales walki Kity kiedys? gosc kondycyjnie wypada slabo

  Widzieć, widziałem, ale nie wiem czy on tyle nosi na co dzień, bo coś mi sie wydaje że ważył więcej. W ostatniej walce miał 108.

 26. Ważenie nadrobione. Juras dobrze sobie poradził i z pewnością mógłby sam poprowadzić to ważenie.
  Co do spiny to uwielbiam napizganego Vasco, świetny gościu, przesympatyczny, oby dali świetną walkę.

 27. yyy to jest sport?? Przecież oni by sie chetnie w imie ducha sportu pozabijali ;0 yhyhyhy

 28. Widzę, że nie zrezygnowano z tego debilnego wyczytywania i wpuszczania razem na scenę zawodników.
  Jest to bezsensowne, ani to nie wygląda dobrze jak jeden stoi i się gapi i nic nie robi czekając na tamtego, ani mniej zorientowana publika nie domyśli się po nazwiskach który jest który, bo kolejność wyczytywania przez grubego wcale nie odpowiada kolejności w ważeniu. Dodatkowo mogą być problemy, jeśli zawodnicy mają jakieś poważniejsze animozje, bo są ze sobą na scenie długo i obok siebie, zamiast tak jak na UFC i prawie wszędzie być tylko chwilę koło siebie przy staredownie. Poza tym – przez to iż włażą razem i jeden waży się od razu po drugim, a wyczytywanie ich jest długim procesem, bo dwujęzycznym i dwuosobowym, ponadto czytający stoją na drugim końcu sceny…rozstrzał między ważeniem zawodnika a podaniem wagi jest masakryczny, zdarza się że Kasta podaje wagę zawodnika dopiero w momencie kiedy ten już skończył nie tylko ważenie ale i staredown.
  Naprawdę, niech ktoś pójdzie po rozum do głowy i to naprawi. Rozumiem skrócenie przerwy w stosunku np. do tej która między zawodnikami jest na UFC, bo tam aż za długo trwa, ale tutaj nie ma jej wcale. Przynajmniej jakieś paręnaście-30sekund powinno dzielić wejścia zawodników, np jak jeden wejdzie na wagę to drugi wchodzi i już się rozbiera, albo jakoś inaczej do dopracowania, bo teraz jest to śmieszne.
  Równie śmieszne jest to, iż dupeczki zbierają po nich rzeczy z podłogi i wypieprzają je za scenę 😉 wiem wiem, żartuję sobie, ale mówiąc szczerze tak to właśnie z boku wygląda. Tym bardziej, iż co któryś zawodnik reaguje zdziwieniem i śledzi spojrzeniem złodziejki rzeczy – wygląda to komicznie.

  Kasta jak zawsze jest niekonsekwentny przy czytaniu. Większości czyta kraje pochodzenia…np wszystkim że z Polski, co jest oczywiste, ale jak jest faktycznie co wyczytać i podać u Brazola i Turka to już się słowem nie zająknie. Większości też nie czytano, że możliwa jest dogrywka, tylko przy niektórych starciach była o tym mowa – a przecież wedł. regulaminu KSW w każdej walce może być dogrywka. Oprócz tego contender zamiast challenger…no ale w porównaniu do zwyczajowych błędów to zupełnie nic
  Czy Anzor został zmuszony do ścięcia tych 100g nadwagi czy to jest tolerancja czy jak to jest? @Wojsław Rysiewski mógłbyś to ostatecznie wyjaśnić jak to jest z tą tolerancją? Czy istnieje, ile wynosi i czy w walkach o pas też występuje?

 29. Nie zdążyłem z edycją:
  @Arlovski @Charles Bronson @baju mam coś lepszego: #EtoKavkaz

  sawciu

  wszyscy zrobili wagę bez problemu, brawo :applause:

  oprócz Anzora

  cypher

  Po kiego grzyba dali dziewczynom take fajne cyckonosze skoro kazali im jeszcze bluzy na to założyć?

  daj spokój to tragedia jakaś, z bluzami czy bez wyglądają gorzej nawet niż w Londynie

 30. @Nilg Anzor wagę zrobił. Tolerancja to raz( 200-300 g jakoś tak) do tego nie zdejmował spodenek tak więc by miał nawet mniej niż 66.

 31. Vaso z tego co widze byl gotowy na wazenie bo ochraniacz na zeby zalozony:D A Bedorf kolejna walka przez zzalezenie. Z tego co mowil na Grahama tez robil wyzsza wage zeby przelezec wiec pewnie gameplan taki sam…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.