Organizacja KSW oficjalnie potwierdziła dziś doniesienia o zmianach na karcie gali KSW 33:

Piękna reprezentantka Kraju Kawy Ariane Lipski (5-3, 3 KO) zastąpi kontuzjowaną Kamilę Porczyk w jedynej kobiecej walce na KSW 33: Materla vs Khalidov, 28 listopada w Krakowie. Zawodniczka z Kurytyby skrzyżuje rękawice z nie mniej urodziwą Polką, również debiutującą w klatce KSW,Katarzyną Lubońską (3-0, 2 Sub).

Porczyk musiała się wycofać z pojedynku z Lubońską z powodu poważnego urazu kręgosłupa. Nowa rywalka zawodniczki z GŁD Team Piła ma 21 lat i trenuje w klubie Rashthai. Lipski może się pochwalić trzema zwycięstwami w ostatnich sześciu miesiącach na galach znanej brazylijskiej organizacji Striker’s House Cup. Wywodząca się z boksu tajskiego Brazylijka trzy z pięciu zawodowych wygranych kończyła nokautami.

12 KOMENTARZE

 1. Chyba najładniejsza walka na polskich galach zaraz po Kasia-Roksana z Prommacu.

 2. Mam nadzieję że KSW da szansę kilku Polkom. Promowanie jedynie Lubońskiej wcześniej czy później skończy się tym co Karolina jako mistrzyni, zawodniczka odejdzie, a KSW zostanie z niczym. Nic nie mam do pani Lipski i myślę że to dobra rywalka na debiut w organizacji, ale przydałoby się budować kategorie wagową wokół kogoś więcej niż 1 zawodniczki.

 3. Benoit

  Mam nadzieję że KSW da szansę kilku Polkom. Promowanie jedynie Lubońskiej wcześniej czy później skończy się tym co Karolina jako mistrzyni, zawodniczka odejdzie, a KSW zostanie z niczym. Nic nie mam do pani Lipski i myślę że to dobra rywalka na debiut w organizacji, ale przydałoby się budować kategorie wagową wokół kogoś więcej niż 1 zawodniczki.

  Myślę, że jeśli Badurek wygra następną walkę to pojawi się w KSE w 57.

 4. Dear god, co to sie na zlocie bedzie dzialo, jak tam same grube prawiczki wpierdalajace czipsy :boystop:

 5. A ja przyznam się bez bicia, że trochę ubolewam nad tym, że Porczyk na tej gali nie zawalczy. Mam nadzieję, że jeszcze znajdzie się dla niej miejsce na karcie którejś z gal, bo czas niestety nieubłaganie ucieka i oby zdążyła.

 6. Po Kamili wiemy czego się spodziewać. Szału by nie było mówiąc delikatnie.
  A tutaj nie do końca wiemy co i jak, może coś potrafi i nas pozytywnie zaskoczy? Dajmy szansę dziewuszce

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.