Pudzianowski

Kolejna gala KSW 31 odbędzie się już 23 maja w ERGO Arenie, a walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w wadze średniej z udziałem Michała Materli (MMA 21-4, 3) i toczącego swój pierwszy pojedynek dla KSW Tomasza Drwala (MMA 21-4-1).

Oprócz nich, kolejną ciekawą walką trójmiejskiego wydarzenia będzie starcie Mariusza Pudzianowskiego (MMA 8-3) z Rollesem Gracie (MMA 8-3).
Pudzianowski od czasu porażki z McCorklem (KSW 23) odniósł 3 zwycięstwa z rzędu. Na gali KSW 24 udanie zrewanżował się Seanowi McCorkle, po czym w kolejnych walkach pokonał faworyzowanego Oliego Thompsona oraz Pawła Nastulę.

Rolles Gracie dla organizacji KSW stoczył jak na razie jedną walkę. Na gali KSW 28 w Szczecinie, przegrał w pierwszej rundzie z Karolem Bedorfem. Wcześniej Brazylijczyk zaliczył serię 5 wygranych z rzędu która przerwał Derrick Mehmen podczas gali WSOF 5 w 2013 roku.

Wydarzenie będzie można oglądać w całości na www.KSWTV.com.

4 KOMENTARZE

  1. Dla mnie fenomenalne jest to, że Pudzian zaczął trenować w wieku 33 lat i dzisiaj walcząc z takim zawodnikiem jak Gracie wg większości jest faworytem. Są hejty na Mariusza ale ja osobiście jestem na prawdę pewien podziwu dla tego faceta.Osobiście myślę, że Pudzian może mieć problemy. Nie jest za dobry w parterze jeśli chodzi o technikę i bjj a Gracie jest tam kozakiem. Bardzo możliwe jednak że przeleży Brazola i na to liczę. A może jakiś nokaut w stójce?Można powiedzieć, że Mario dostaje ciągle odpady po Bedorfie 😀 Skoro dostają takich samych rywali to ja jestem niemal przekonany, że w niedalekiej przyszłości zawalczą razem. Poza tym Pudzian przed walką z Nastulą mówił że ziarenko zostało zasadzone i teraz czekamy na owoce, tak samo mówił gdzieś w wywiadzie ostatnio nawiązując do walki z Karolem więc raczej zawalczą ze sobą myślę że na jednej z przyszłorocznych gal 😀 Ale będą jaja jak by Pudzian przeleżał Bedorfa.

  2. Mnie tylko razi w oczy to, że Gracie przegrał z Bedorfem i walczy po nim, mimo że Karol jest nawet mistrzem federacji ale to taki mały szczegół.

  3. To będzie wstyd dla całej rodzina Gracie  jak Rolles przegra z byłym strongmanem

  4. wy się tu cieszycie z zestawienia, bawicie w typowania, analizy a prawda jest taka że Rolles i tak wypadnie z tej walki na dobę przed galą i chuja z tego będzie 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.