Krzysztof Jotko wróci do klatki UFC po przerwie spowodowanej kontuzją. Polak zmierzy się na gali w Saint Petersburgu z Alenem Amedovskim, który wchodzi w zastępstwo za niepokonanego byłego mistrza kategorii średniej organizacji FNG, Romana Kopylova. Kopylov musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji.

Jotko (19-4 MMA) przegrał swoje trzy ostatnie walki. Polak na ten moment w UFC ma bilans 6-4. 29-latek nie występował w klatce MMA od kwietnia ubiegłego roku.

Amedovski (MMA 8-0) to były zawodnik organizacji Bellator MMA, gdzie pokonywał Willa Fleury’ego i Ibrahima Manego.

UFC w St. Petersburgu odbędzie się 20 kwietnia. Walką wieczoru jest starcie Alistaira Overeema z Alexandrem Volkovem. Na gali wystąpi także Marcin Tybura.

20 KOMENTARZE

 1. @VaeVictis chyba żartujesz? :razz:jelen: przecież to ogórek, obczaj sobie rekord, Krzychu go porobi szybko, przewyższa go o kilka lvli:deniro:

  Opieram sie na opini osoby, ktora bardzo cenie, a ktora nawet lekko faworyzuje Macedonczyka, oraz fakcie, ze naprawde ma zdrowe pierdolniecie i niezle TDD. Oczywiscie mam nadzieje, ze to Ty masz racje i Krzychu bez problemow sobie z nim poradzi.

 2. Krzysiek to dobry zawodnik z Polski który jest w jedynej słusznej lidze, toteż będzie się fajnie oglądało.

 3. Szybko poszło. Ekipa Kopyłowa dostała widać cynk o testach i policzyła, ile czasu trzeba, żeby przestał pulsować światłem po ciemku.

  Nabijam się, kontuzja pewnie prawdziwa, po prostu pamiętam gościa z walk w Rosji i mimo że niby nie jest wielki, to praktycznie sam sześciopak, żyły i mięśnie.

 4. Macedończyk ma osiem zwycięstw z ogórkami, wszystkie przez KO/TKO więc na chwilę obecną to niewiadoma. Może być kozak, może być też napompowany balonik który pęknie.

 5. Opieram sie na opini osoby, ktora bardzo cenie, a ktora nawet lekko faworyzuje Macedonczyka, oraz fakcie, ze naprawde ma zdrowe pierdolniecie i niezle TDD. Oczywiscie mam nadzieje, ze to Ty masz racje i Krzychu bez problemow sobie z nim poradzi.

  BS 😉

 6. a z nienawiścią to może i tak ale lepiej bez ich siły, bo wtedy będzie bez szans.

  Niestety dziesiątki odwoływanych koncertów rocznie mówi co innego…mają siłę przebicia 🙁

 7. Jotko to na ta chwile weilka nie wiadoma a walczy o byc albo nie byc w UFC. Pozostaje miec nadzieje ze to jednak jego reka bedzie uniesiona jako zwycieska

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.