Kleber Koike Erbst, były mistrz organizacji KSW, w połowie roku 2019 nie przedłużył kontraktu z polską marką.

Zobacz również: Dziękuję, Polsko! – Kleber Koike Erbst komentuje rozstanie z KSW

Wygląda jednak na to, że po wygranej walce podczas gali One w Japonii, Erbst chciałby wrócić do Polski i ponownie walczyć w okrągłej klatce KSW. Kleber poinformował o swoich planach na Instagramie, prosząc fanów o wsparcie.

Witam wszystkich fanów mma i KSW w Polsce. Jeżeli chcecie ponownie zobaczyć mnie walczącego dla tej największej organizacji mma w Europie , proszę otagujcie mnie
#kleberkoikereturn

W swoim wpisie Erbst oznaczył również organizację KSW i jej właścicieli oraz dodał, że chce odzyskać swój mistrzowski pas.

View this post on Instagram

Witam wszystkich fanów mma i KSW w Polsce . Jeżeli chcecie ponownie zobaczyć mnie walczącego dla tej największej organizacji mma w Europie , proszę otagujcie mnie #kleberkoikereturn @ksw_mma @kawul_ksw Galera bora ver a força que eu tenho na Polônia,quem quer me ver lutando no Ksw novamente em junho posta aí #kleberkoikereturn no @ksw @martinlewandowski @kawul_ksw @ksw_mma . QUERO MEU CINTURÃO DE VOLTA. Hey guys ,who wanna see me Fight again at ksw please tag me on #kleberkoikereturn @ksw_mma @kawul_ksw @martinlewandowski . . I WANT MY BELT AGAIN 💪🏻👊🏻 #polonia #polonia🇵🇱 #brasil #japao #kleberkoikereturn @bonsaijj @bonsai_iwata @bullterrierjj @haleo_official @ksw_fans @tatsujikaneko @inoutgaragejp @lauratakeda @janicenishi @ms_garage_takasaki @sakaidasan @gustavomohallem

A post shared by Kleber Koike (@kleber_koike) on

Erbst zadebiutował w KSW w lutym 2015 roku, sprawiając sporą niespodziankę, poddając duszeniem trójkątnym Anzora Azhieva. W kolejnej walce Kleber przegrał decyzją sędziów z Arturem Sowińskim, jednak w następnych pojedynkach poddał Leszka Krakowskiego, wypunktował Marcina Wrzoska i udanie zrewanżował się „Kornikowi”. W czerwcu ubiegłego roku Ebrst już w pierwszej rundzie poddał Mariana Ziółkowskiego, a w grudniu 2018 roku przegrał po pięciu rundach z Mateuszem Gamrotem.

26 KOMENTARZE

 1. Koike to jest taki gosc, ze nie powinien byc zwolniony nawet jakby mial rekord 5-10.  Absolutnie w topie zawodnikow ktorych lubie ogladac w klatce. Koike, Held, Mir.

 2. Sportowo jak Gamer odejdzie to jest potencjał na mistrza, ale marketingowo się nie sprzedaje niestety.

  Bo to 100% sportowiec. Nie ma w nim grama prawilnego i sztywniutkiego chłopaczyny lub celebryty-instagramera, który pierdoli jak masz żyć, co jest dobre, a co złe. Nie pociśnie przeciwnikowi na sterdałnie od kurew, frajerów, nie wbije nikomu cwela. Przeciętnego odbiorę KSW nie interesują tacy zawodnicy, bo dla nich po prostu są "nudni".

 3. To aż tak zle mu w ONE FC ? :mamedwhat:  , przeciez ten wlasciciel Chatri Sityodtong płaci mu lepiej niż duet K&L i nie pierdoli mu o falołersach na instagramie , chyba ze Kleberowi w ONE FC doskwiera  brak rekordów które mogłby  bic razem z mistrzem Kawulskim w KRSie :kawulpokapoka:  :antonio:  :beczka:

 4. To aż tak zle mu w ONE FC ? :mamedwhat:  , przeciez ten wlasciciel Chatri Sityodtong płaci mu lepiej niż duet K&L i nie pierdoli mu o falołersach na instagramie , chyba ze Kleberowi w ONE FC doskwiera  brak rekordów które mogłby  bic razem z mistrzem Kawulskim w KRSie :kawulpokapoka:  :antonio:  :beczka:

  niby wygral walke ale czy dostal wtedy kontrakt?

  po wygranej walce podczas gali One

  to nie byla gala one tylko wspolpraca one, shooto i pancrase

 5. WGL jakim trzeba być dzbanem żeby zwalniać takiego zawodnika jakim jest Erbst kumam marketing musi być ale ten chłopak jako nieliczny dawał świetne walki w ksw

 6. Bo to 100% sportowiec. Nie ma w nim grama prawilnego i sztywniutkiego chłopaczyny lub celebryty-instagramera, który pierdoli jak masz żyć, co jest dobre, a co złe. Nie pociśnie przeciwnikowi na sterdałnie od kurew, frajerów, nie wbije nikomu cwela. Przeciętnego odbiorę KSW nie interesują tacy zawodnicy, bo dla nich po prostu są "nudni".

  Kleber Koike jest nudny , pozdrawiam

 7. Kleber Koike jest nudny , pozdrawiam

  Potwierdzam. Taki Oświeciński przynajmniej się napierdala w stójce, a nie jakieś pedalskie przytulanie na ziemi. Pozdrawiam.

 8. Potwierdzam. Taki Oświeciński przynajmniej się napierdala w stójce, a nie jakieś pedalskie przytulanie na ziemi. Pozdrawiam.

  Ja żartowałem Kolego oczywiście:beczka: uwielbiam parter , a oświęcimski parówa to może Jedynie nazwiskami na komendzie napier$alać , bo o stójce to on nie ma pojęcia:beer:

 9. Fajny z niego chłopak ale do KRS1 to on się kompletnie nie nadaje. Nie ma lajków ani followersów, nie mówi po Polsku, nie odpierdala maniany na ważeniach i staredownach, nie prezentuje przyjemnego dla oka Janusza stylu cepiarza spod remizy, za dobry by go dać na obicie dla jakiegoś przeciętnego polskiego zawodnika. Niech lepiej poszuka sobie miejsca w jakiejś sportowej organizacji.

 10. Nie nastukał żadnego dziadka w barze, nie rzuca koszami w autobus, żeby chociaż potrącić kogoś po pijaku – to nie, marnuje czas na macie. Niech chociaż wynajmie Mirasa to mu ogarnie trasztok.

 11. Został zwolniony bo nie był opłacalny, KSW otworzyło oczy na jego potencjał po fali hejtu. Nie wiem na jakiej zasadzie działa ich marketing, ale czasem odnoszę wrażenie że oni wybierają najgorsza rzecz z opini publicznej..

  Tyle gal co wykupiłem. Panie Lewandowski… odda mi to pan?

  W MMA dobra jest różnorodność, masz gościa który dobrze się pizga w stójce i takiego koike który się przewróci i potrafi zrobić topowego zawodnika w parterze. To chcą fani, dobrego MMA. MMA to nie jest tylko medialność i stójka, a do tego to kurwa zmierza.. ta cała zasrana moda.

  Oddajcie dobra napierdalanke w każdej płaszczyźnie.. bez medialnego bełkotu który macie zapisany w kontraktach. Pliska?

  Miłej nocy.

 12. Gość przypominał mi Mameda za czasów świetności, to co wyprawiał w parterze było niesamowite. Nie rozumiem w ogóle o decyzji duetu K&L o jego zwolnieniu, no dobra nie pierdoli głupot i nie zależy mu na milionach obserwujących ale sportowo był to jeden z najlepszych zawodników Krs1, chętnie bym jeszcze pooglądał jego wygibasy w parterze z Polakami no i z francuzem oczywiście

 13. On był chyba dla nich drogi ze względów logistycznych? Loty z Japonii itd.. Sportowo to jeden z najciekawszych zawodników jacy pojawili się w KSW, gdyby jeszcze trochę wzmocnił się fizycznie i poprawił stójke, byłby sztos.

 14. Gość przypominał mi Mameda za czasów świetności, to co wyprawiał w parterze było niesamowite. Nie rozumiem w ogóle o decyzji duetu K&L o jego zwolnieniu, no dobra nie pierdoli głupot i nie zależy mu na milionach obserwujących ale sportowo był to jeden z najlepszych zawodników Krs1, chętnie bym jeszcze pooglądał jego wygibasy w parterze z Polakami no i z francuzem oczywiście

  Nie zwolnili go. Skończył mu się kontrakt i nie chciał podpisać nowego.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.