Promotor świętej pamięci Elite XC, pan Gary Shaw uważa że UFC pozbywając się Kimbo popełniło duży błąd i ma nadzieję że uda mu się na tym skorzystać pozyskując grillowego króla do walk bokserskich. Przypomina też dlaczego nie powinien nigdy brać się za MMA:

UFC popełniło ogromny błąd pozbywając się Kimbo. Po raz kolejny ego Dany weszło w drogę interesom.  Wg mnie Kimbo przyciągałby tłumy gdziekolwiek by się pojawił na całym świecie.  Wydaje mi się też że dali mu nieodpowiednich przeciwników. Ja wystawiłbym go do walki tylko ze stójkowiczami. Zbudowałbym PPV do walki z Jamesem Toney`em. Oczywiście mój sposób robienia biznesu znacznie się różni od tego co robi Dana i UFC. Nic do nich nie mam, mają świetny produkt i zarabiają kupę kasy więc. Ale jestem pewien że nie promowałbym Kimbo tak jak oni i mam nadzieję że Kimbo wróci do mnie i wejdzie razem ze mną w boks.

6 KOMENTARZE

  1. Def jak możesz sprawdź maila i jak widzisz jakiś błąd zredaguj. Pozdro.

  2. Może pójdzie w spółkę z Kimbo? ( Art zapożyczony dzięki panie że mamy ludzi z poczuciem humoru )

  3. „Oczywiście mój sposób robienia biznesu znacznie się różni od tego co robi Dana i UFC” Gary ma rację im to wychodz, a Garemu tak średnio
    Może zróbcie jakąś sąde na stonie co Gary Shaw bardziej spiepszył: Elite EX czy też wychowanie Syna.

  4. Interesujące jakim cudem EliteXC mogło upaść mając takiego wizjonera!

  5. Interesujące jakim cudem EliteXC mogło upaść mając takiego wizjonera!

    Wszystko przez $kale 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.