Kazushi Sakuraba (MMA 25-12-1) po szybkiej walce na Dream 11 powróci już 25 października na Dream 12 przeciwko Chorwatowi Zelgowi Galesicowi (MMA 9-4). Oryginalnie Galesic miał się zmierzyć z holenderskim zabijaką Melvinem Manhoefem, ale z niewiadomych przyczyn organizacja zamieniła mu rywala. Dla legendy japońskiego MMA będzie to pierwszy występ w klatce od czasu pamiętnego UFC Japan w 1997 roku.

Oprócz powyższego starcia Dream ogłosiło jeszcze trzy inne pojedynki. Mistrz Dream w wadze półśredniej Marius Zaromskis (MMA 12-3) zmierzy się w pojedynku nie o pas z Koreańczykiem Myeonem Ho Bae (MMA 8-4). Mistrz ZST w wadze koguciej Keisuke Fujiwara (MMA 7-1-3) spotka się w klatce z Tomoyą Miyashitą (MMA 12-5-6), zobaczymy też starcie zawodowych zapaśników Katsuyori Shibaty (MMA 3-6-1) i Tokimitsu Ishizawy (MMA 1-4-1). Do gali ma być dodany jeszcze jeden pojedynek z udziałem Alistaira Overeema, o ile włodarzom Dream uda mu się znaleźć przeciwnika.

UPDATE: Jak piszą dobrze poinformowane osoby na forum mixfight.nl Alistair Overeem (MMA 30-11) zmierzy się z dobrze znanym Anglikiem Jamesem Thompsonem (MMA 14-10).

Rozpiska.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.