Marcin Held podczas przerwy od startów w MMA nie próżnuje i próbuje swoich sił w różnych zawodach grapplingowych. Już 11 kwietnia weźmie udział w turnieju Quintet: Grappling Team Survival Match, którego pomysłodawcą i uczestnikiem jest znany w sportach walki Kazushi Sakuraba. Informacją Polak podzielił się na swoim profilu na Instagramie.

View this post on Instagram

??Kolejny raz poprzez sport spełniam swoje podróżnicze marzenia…… tym razem jestem Tokio??! Już w tym tygodniu wystartuje w turnieju organizowanym przez Kazushiego Sakurabe „Grappling Team Survival” który odbędzie się 11 kwietnia. W turnieju biorą udział 4 drużyny, każda w swoich szeregach ma 5 zawodników. Co ciekawe…. nie ma podziału na kategorie wagowe ale łączna waga całego zespołu nie może przekroczyć 4️⃣3️⃣0️⃣ kg??. W drużynie Polarisa będę razem z Gregorem Gracie, Caoul Uno, Craigiem Jonsem i Danem Straussem. Walki toczyć się bedą do poddania, nie ma decyzji sędziowskiej. Bardzo podoba mi się formuła turnieju i nie mogę sie doczekać jak to wszystko będzie wyglądało! … A przy okazji kolejny magnes zagości na mojej lodówce ? *Czy ktoś tu z obecnych był w Tokio i może polecić jakieś ciekawe miejsca do zobaczenia? ??Once again sport helps me to fulfil my journey’s dreams…. this time I’m in Tokio??! I will fight in tournament „Grappling Team Survival” organised by Kazushi Sakuraba. Event starts on Apr 11th. There will be 4 teams and every team has 5 fighters. There is no weight category, but all team together can’t weight over 9️⃣4️⃣8️⃣ lbs??. I’ll be in Polaris Team with Gregor Gracie, Caoul Uno, Craig Jones and Dan Strauss. Fight can be finish just by submission, no judges decision. I really like this idea of tournament and I can’t wait to see how it gonna look ! And also I’ll put another magnes on my fridge ? *Is there someone who was in Tokio someday? Do you recommend some place to see ? @manto_original @multi_med #tokyo #japan #trip #dream #grappling #greattime #adventure #trip #marcinheld #held #mmafighter #tournament #turniej #anime #japanheroes

A post shared by Marcin Held (@marcinheld) on

Jak możemy wyczytać z wpisu, w turnieju wezmą udział 4 drużyny, w skład każdej wejdzie 5 osób. Walki odbywają się bez podziału na kategorie wagowe, wskazany jest jedynie limit wagowy każdej z grup, który nie może przekraczać 430 kg. Held został członkiem drużyny Polaris, razem z Gregorem Gracie, Caoul Uno, Craigiem Jonsem i Danem Straussem. Walki toczone będą do poddania, nie ma decyzji sędziów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.