Fot: Esther Lin / MMAFighting

Na konferencji prasowej po UFC Fight Night 117 w Japonii, zwyciężczyni co-main eventu, Jessica Andrade, wyznała, że zgłaszała chęć walki z drugą najlepszą zawodniczką z Polski, Karoliną Kowalkiewicz, na gali w Gdańsku. Tymczasem w wywiadzie dla naszej redakcji (do zobaczenia tutaj) reprezentantka Shark Top Team powiedziała o tym, że miała olbrzymi problem z ewentualnymi rywalkami na drugą galę największej organizacji MMA w naszym kraju, na której bardzo chciała zawalczyć.

Sytuacja wywołała wśród fanów niemałe poruszenie, do którego Kowalkiewicz postanowiła się dziś odnieść. Wyjaśnienie całej sytuacji zawodniczka zamieściła m.in. na swoim Instagramie:

Czy chcielibyście zestawienia Karoliny z Jessicą? Przypominamy, że kolejna walka naszej zawodniczki odbędzie się 21 października w Gdańsku. Jej rywalką będzie Jodie Esquibel.

3 KOMENTARZE

  1. Skupmy się może na razie na tym, żeby nie zebrać oklepu od "no name'a" przed polską publiką…ja tam wcale taki wyluzowany nie jestem. Co do ewentualnej walki z Anrade, to patrząc "drabinkowo" co zrobiła Gadelha z Kowalkiewicz, co zaś Anrade z Gadelhą, to raczej większych szans na wygraną nie dostrzegam. No ale niby to jest nieprzewidywalny sport…

  2. I bardzo dobrze bo Andrade mogłaby Karolinę strasznie przeorać…. o zgrozo….

  3. Zastanawia mnie brak oznaczeń zainteresowanych w tym oświadczeniu, ciekawe jakby się Jessica odniosła do odpowiedzi Karoliny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.