Karolina Kowalkiewicz przegrywa

Karolina Kowalkiewicz przegrywa drugą walkę z rzędu! Michelle Waterson pokonała Polkę przez jednogłośną decyzję sędziów na gali UFC on ESPN 2.

Waterson rozpoczęła walkę od celnego niskiego kopnięcia, po chwili Polka odpowiedziała tą samą techniką. Kowalkiewicz była bardzo aktywna na nogach i to ona wywierała presję. Obie zawodniczki koncentrowały się na kopnięciach i uderzeniach z dystansu. Pod prawym okiem Karoliny pojawiła się opuchlizna po ciosach Waterson. Kowalkiewicz stale napierała do przodu. Na niecałą minutę przed końcem rundy, Kowalkiewicz przeszła do klinczu i przycisnęła Waterson do siatki, ale Michelle nie miała problemu z ucieczką z tej pozycji. Większość pierwszej rundy minęła na wymianach kickbokserskich.

Druga odsłona tego pojedynku zaczęła się od kombinacji ze strony „Karate Hottie”. Kowalkiewicz nie pozostawała dłużna i zawodniczki kontynuowały wyrównaną wymianę ciosów, podobnie jak w pierwszej rundzie. Waterson udało się wyprowadzić kilka celnych kopnięć z rzędu na nogi i tułów Karoliny. Polka złapała klincz na środku oktagonu, ale Waterson skontrowała udanym rzutem i Kowalkiewicz wylądowała na plecach. Michelle znalazła się w pozycji bocznej. Amerykanka nie zadawała wielu ciosów, skupiła się na utrzymaniu dominującej pozycji. Karolina starała się wydostać spod Waterson, ale Michelle złapała ciasną balachę i była bardzo blisko zwycięstwa przed czasem. Polce udało się jednak wytrwać aż do gongu.

Karolina Kowalkiewicz w ostatniej odsłonie nadal napierała do przodu, ale to Waterson była szybszą i celniejszą zawodniczką. Po minucie walki w stójce, Waterson szukała kolejnego obalenia z klinczu, ale Karolinie udało się wybronić tę próbę. Polka trafiła rywalkę celną kombinacją i przeniosła walkę do klinczu pod siatką. Waterson odpowiedziała mocnym kolanem na głowę i uciekła ze zwarcia. Na dwie minuty przed końcem pojedynku „Karate Hottie” sprowadziła Karolinę do parteru po obaleniu za jedną nogę. Waterson szybko jednak podniosła pozycję i Kowalkiewicz wróciła do stójki. Amerykanka przeszła do klinczu, trafiając byłą pretendentkę do tytułu łokciem na głowę. Michelle z upływem czasu zdobywała również coraz większą przewagę w stójce. Po 15 minutach walki sędziowie jednogłośnie orzekli zwycięstwo Michelle Waterson, zapisując na jej konto każdą z rund.

103 KOMENTARZE

 1. Nigdy nie widziałem Karoliny tak bardzo bez ognia jak w tej walce. Co się stało? 3x 30-27 idealnie odwzorowuje jej przebieg. Przecież ja po kilku minutach zapomniałem już, że ona się odbyła. Naprawdę nie rozumiem co się stało 😐

 2. Nigdy nie widziałem Karoliny tak bardzo bez ognia jak w tej walce. Co się stało? 3x 30-27 idealnie odwzorowuje jej przebieg. Przecież ja po kilku minutach zapomniałem już, że ona się odbyła. Naprawdę nie rozumiem co się stało 😐

 3. Równia pochyła :einsteinsmoke:

  Dlaczego nie ma postępów? Bo to raczej wszystko co można z niej wyciągnąć. Kopnięcia Karoli to anty technika, niemrawość, brak dynamiki. Obrona? :razz:utinlaugh:

  Zespawana szyja z tułowiem, blokowanie ciosów twarzą… można ją obalać łatwiej niż gumową lalę z sex shopu :usunto:

  Polka przegrała, znowu…:childcry:

 4. Jednego Karolinie nikt nie może odmówić, serca do walki. Niestety jeśli chodzi o umiejętnosci nie jest już tak kolorowo. Po tym obaleniu w 2 rundzie wyglądała bardziej bezradnie niż Connor pod Khabibem. Jeśli  Karate Hottie jest nagrzana na Polki niech dadza Asi walkę na odbudowanie.

 5. Ale w tej walce nawet nie było starej Karoliny, atakującej Karoliny, wchodzącej w klincz i tam zadającej uderzenia! Nie było Karoliny bijącej łokciami. NIC! Kto tam walczył? BO NA PEWNO NIE KAROLINA :/

 6. Ale w tej walce nawet nie było starej Karoliny, atakującej Karoliny, wchodzącej w klincz i tam zadającej uderzenia! Nie było Karoliny bijącej łokciami. NIC! Kto tam walczył? BO NA PEWNO NIE KAROLINA :/

  Była slaba i tyle. Po wypłatę. To koniec jeśli chodzi o czolowke. Smutne ale tru.

 7. zmęczenie daje znac o sobie chyba, pomyliłem wątki z tymi ostatnimi wpisami,  miało to być w wynikach gali na żywo :childcry:

 8. Obie nic nie pokazały, karty sędziowskie to wskazują na jakąś deklasację, a dałem Karolinie pierwszą rundę, przecież ta Miszele nic kuźwa nie pokazała w tej walce;

  Kiedy Karolina dała dobrą walkę? W 2016, przeciwko Rose? Zaraz będą 3 lata, niestety ale to jest równia pochyła i chyba wiek ma tu znaczenie. Przypominam, że Torres zgwałciła Waterson, i to była jej ostatnia wygrana, potem bęcki kolejno od Andrade, Asi, Weili…

 9. Karoli dyspozycja dzisiaj tragiczna, to już chyba jej koniec w UFC o ile nie dostanie jakiejś totalnej ogórzycy. Od topki się odbije, marzenia o pasie to już tylko mrzonki.

  Fajnie było, ale wieku nie oszukasz.

  Teraz dzidziuś, pieluchy i na Fame z Godlewską, przytulić troszkę dzingów

 10. Karolina chce chyba szybko zakończyć kontrakt z UFC, zajść w ciążę i po macierzyńskim powrócić do KSW.

  Bardzo dobry kurwa plan. I tak bedzie.

 11. Wydaje mi się ,ze problemem jest właśnie aklimatyzacja . Karola poleciała do stanów za późno o min. 3 dni. Ale cóż …zamiast się skopić na sobie to woli dopingować owczarz i wrzoska na krs.

  Takie rzeczy się później mszczą .

  Btw. Kto puka Karole i  kim ona chce mieć te dzieci ?

 12. Szkoda ale tutaj przynjamniej nikt nie powie ze sedziowie oszukali ze zabraklo niewiele po prostu rywalka byla lepsza co z drugiej strony slabo rokuje na przyszlosc. Karolina to nadal poziom UFC ale z wyzyn schodzi nizej i obawiam sie tylko aby to nie byl trend na przyszlosc

 13. Nigdy nie widziałem Karoliny tak bardzo bez ognia jak w tej walce. Co się stało? 3x 30-27 idealnie odwzorowuje jej przebieg. Przecież ja po kilku minutach zapomniałem już, że ona się odbyła. Naprawdę nie rozumiem co się stało 😐

  Pora na dziecko, instynkt macierzyński podświadomie ostudził zapał Karoliny

  :redford:

 14. Dzieci robic poki ostatnia szansa nie uciekla a nie lac sie po mordzie, swoj klub masz, daj zwycieska pozegnalna walke, wrzuc scandal sextape i jestes ustawiona w massmediach o konca zycia!

 15. Ile zostalo jej walk? Chyba faktycznie trzeba wycisnąć ta cytrynę do końca i zająć sie czymś innym.

  Ja mam już 34 lata, a mój partner czuje instynkt rodzicielski. Dostałam pozwolenie jeszcze na dwa lata walki, a później trzeba będzie przejść na sportową emeryturę.

  Trenejro powyciska jeszcze dwa latka i zamieni na świeższy owoc. Mark my words.

 16. Karolina dziś wyjątkowo słabo i ciągle popełnia te same błędy. Obalać dawała się bardzo łatwo, a i siłowo odstawała. Trzeba przyznać, że Waterson miała pomysł, żeby nie dawać Karoli skrócić dystansu, przez co unikała tych dziwnie wyglądających, ale skutecznych akcji, widać jak często wręcz tańczyła po klatce i jak będzie okazja poszukać sprowadzenia. Szkoda, ale mimo chęci sztabu i samej Kowalkiewicz zapewne, pewnych rzeczy się nie zmieni.

  Choć pierwszą rundę dałbym raczej Polce.

 17. Obejrzałem właśnie i cóż… Słabo, ostry regres, brak pomysłu i chyba najgorsze – zadowolenie KK i teamu po tak słabym występie. To raczej zwiastuje dalszą równie pochyłą.

 18. Czekam na wywiad z supertrenerem. Skoro on stał za wygranymi Karoliny mam nadzieje, ze teraz przyzna się do porażek. Karolina ma jakiś poziom i moim zdaniem zabor w tym nie miał żadnej zasługi, wygrywała co mogła, ale pewnych granic nie przeskoczy.

 19. Karolina bez pomysłu i bez agresji. Niestety nic już więcej z niej nie będzie. Trzeba zbliżać się do końca, bo regres jest bardzo widoczny, jak się porówna walki z Namajunas, czy nawet Aśką

 20. ale miały piękne stópcie nie mogłem zdecydować na które sie patrzeć

  No czekałem na twój komentarz !

  :DC:

 21. nic już więcej z niej nie będzie

  będzie 200k$ i tego jej szczerze życzę, ma do obicia Hill, JJ Aldrich, Polyane Viane i na koniec silikonową Gadelhę(ale za 2 lata).

 22. Karolina bez pomysłu i bez agresji. Niestety nic już więcej z niej nie będzie. Trzeba zbliżać się do końca, bo regres jest bardzo widoczny, jak się porówna walki z Namajunas, czy nawet Aśką

  A ja tak nie uwazam. Karola walczy caly czas tak samo, Miszel wygrala bo byla lepsza. Mowie to jako fan Kowalkiewicz:arielcry:

 23. Karolina bez pomysłu i bez agresji. Niestety nic już więcej z niej nie będzie. Trzeba zbliżać się do końca, bo regres jest bardzo widoczny, jak się porówna walki z Namajunas, czy nawet Aśką

  Oczywiście, jak walczyła z Namjunas czy Jędrzejczyk to a. była młodsza b. była niepokonana, od momentu przegranej z Aśką, jej kariera w UFC to trochę męczarnia dla fanów, bo jednak trochę zęba straciła – co jest normalne, jak już wtedy miała ponad 30 lat, i walką mistrzowską w UFC odbębnioną, czyli szczyt swoich możliwości ( a może nawet ponad swoje możliwości).

  Potem była już tylko ucieczka do przodu czyli walki z wyżej notowanymi Andrade czy Gadelhą, która jeszcze nie była zniszczona kontuzjami. Gdyby dali jej jakąś niewygodną niżej notowaną rywalkę już wtedy byłyby problemy…

  Dodatkowo jest  jeszcze jeden aspekt tych walk w UFC – walki w Stanach z amerykańskimi zawodniczkami, gdzie trzeba dać coś ekstra, albo najlepiej próbować finiszu, bo inaczej duża szansa, że sędziowie przekręcą.

  3 sędziów sędziowało tę walkę oceniło 9 rund, i żaden nie dał Karolinie rundy, sorry, ale pierwsza była dla Karoliny, wyrównana stójką, agresja po stronie Karoliny.

  Przypominam, że Asia walczyła dwie ostatnie walki w Kanadzie…

 24. Dla mnie spora niespodzianka. Przed walką przewidywałem raczej łatwą decyzję dla Karoliny, ale ona w ogóle nie istniała w tym pojedynku. Wiedziałem, że od pewnego czasu Karola nie robi za dużych postępów, ale teraz chyba trzeba powiedzieć, że ona już nawet się cofa z umiejętnościami. Wiek pewnie robi swoje, jak na kobiece mma to nie jest młoda.

 25. Dla mnie spora niespodzianka. Przed walką przewidywałem raczej łatwą decyzję dla Karoliny, ale ona w ogóle nie istniała w tym pojedynku. Wiedziałem, że od pewnego czasu Karola nie robi za dużych postępów, ale teraz chyba trzeba powiedzieć, że ona już nawet się cofa z umiejętnościami. Wiek pewnie robi swoje, jak na kobiece mma to nie jest młoda.

  O sparingach z amatorkami (Bekus) i dziennikarkami (Owczarz) nie wspomnę.

 26. A ja tak nie uwazam. Karola walczy caly czas tak samo, Miszel wygrala bo byla lepsza. Mowie to jako fan Kowalkiewicz:arielcry:

  Technicznie walczy tak samo, bo niczego nowego się nie nauczyła. Chodzi mi o to, że kiedyś była zawzięta. Pregrywając rundę z faworyzowaną Namajunas potrafiła odwrócić przebieg walki, czy nawet zbierając od Aśki w 3 rundach o mało nie sprawić niespodzianki.

 27. Technicznie walczy tak samo, bo niczego nowego się nie nauczyła. Chodzi mi o to, że kiedyś była zawzięta. Pregrywając rundę z faworyzowaną Namajunas potrafiła odwrócić przebieg walki, czy nawet zbierając od Aśki w 3 rundach o mało nie sprawić niespodzianki.

  Karolina bardzo nadrabiała agresją i kondycją, tego jej teraz brakuje.

 28. A Zabor po przegranej swojej zawodniczki, wstawia zdjęcie gdzie szczerzy zęby z Justinem Gaethje. Czy tylko mi wydaje się to nie na miejscu?

 29. A Zabor po przegranej swojej zawodniczki, wstawia zdjęcie gdzie szczerzy zęby z Justinem Gaethje. Czy tylko mi wydaje się to nie na miejscu?

  Zabor jedyną klasę jaką kiedykolwiek miał w życiu, to ta w szkole.

 30. Karolina jest do odzysku… twardy łeb i do przodu … Olsztyn jest w stanie wyciągąć z niej 500$k MILF POWER!

 31. A Zabor po przegranej swojej zawodniczki, wstawia zdjęcie gdzie szczerzy zęby z Justinem Gaethje. Czy tylko mi wydaje się to nie na miejscu?

  A może w teamie Karolci wcale nie ma smutku, bo nie uderzyła mocno kumpeli z która tak mocno się frendsują. I wszystko idzie zgodnie z planem, byle bliżej wypełnienia kontraktu

 32. Kibicuję Karolinie ale skoro obecnie dociążają ją na sparingach Anita Bekus czy Karolina Owczarz – to nie ma szans na lepszą formę. Została max 1 walka w UFC i powrót do KRS

 33. Kibicuję Karolinie ale skoro obecnie dociążają ją na sparingach Anita Bekus czy Karolina Owczarz – to nie ma szans na lepszą formę. Została max 1 walka w UFC i powrót do KRS

  A może Olsztyn coś poradzi?

 34. waterson ma uda wieksze niz niektore koksy ode mnie z silki, jakies takie nienaturalne

  Smieszne koksy masz na tej silce…takie nie za bardzo :matt:

 35. A Zabor po przegranej swojej zawodniczki, wstawia zdjęcie gdzie szczerzy zęby z Justinem Gaethje. Czy tylko mi wydaje się to nie na miejscu?

  hmmm jak by mi tyle płacili to też bym zęby szczerzyl 🙂

 36. A ja tak nie uwazam. Karola walczy caly czas tak samo, Miszel wygrala bo byla lepsza. Mowie to jako fan Kowalkiewicz:arielcry:

  Niestety,ale walczy coraz gorzej. Mowie to rowniez jako fan.

 37. będzie 200k$ i tego jej szczerze życzę, ma do obicia Hill, JJ Aldrich, Polyane Viane i na koniec silikonową Gadelhę(ale za 2 lata).

  Od nich wszystkich zbiera wpierdziel

 38. Ehhh wielka szkoda…. liczyłem bardzo na udany powrót Karoli a tu taki brak… czegokolwiek w zasadzie. Karolina jakby przystopowała z rozwojem w tym sporcie. Takie mam wnioski po tej walce. Z Andrade to było piekielne bombardowanie, zdarza się….ale tutaj…gdzie ta Karolina sprzed kilku lat, która miała tę drapieżność, agresję i potrafiła naprawdę cisnąć swoje rywalki?… Mam dziwne obawy, że Kowalkiewicz, niestety, ale nie ugra już za wiele w UFC…

 39. Smieszne koksy masz na tej silce…takie nie za bardzo :matt:

  ee no nie pierdol widziales walke? ja chodze ok100kg i nie mam takich ud.

 40. Fatalna walka. Zobaczymy co dalej, jak się zaprezentuje bo na 99% dostanie jakiegoś ogóra. Ale jest duża szansa, że ta bomba od Andrade zabrała jej duszę :/

 41. ee no nie pierdol widziales walke? ja chodze ok100kg i nie mam takich ud.

  To zacznij je w koncu cwiczyc. Nawet nie bede wstawial emotek,jak smieszni sa takie koksy bez nóg. BTW nie sądziłem, że przynależysz do śmiesznej grupy koksów bez nóg… Cóż. Nowy dzień, nowe dane do teczki. :watchingyou::razz:utinlaugh:

 42. To zacznij je w koncu cwiczyc. Nawet nie bede wstawial emotek,jak smieszni sa takie koksy bez nóg. BTW nie sądziłem, że przynależysz do śmiesznej grupy koksów bez nóg… Cóż. Nowy dzień, nowe dane do teczki. :watchingyou::razz:utinlaugh:

  no fakt, nienawidze cwiczyc nog w huj razy chce mi sie rzygac, ale mam je normalnie rozbudowane jak cale cialo, za to michele w tej walce nie miala ich normalnie rozbudowanych wzgledem reszty ciala.

 43. no fakt, nienawidze cwiczyc nog w huj razy chce mi sie rzygac, ale mam je normalnie rozbudowane jak cale cialo, za to michele w tej walce nie miala ich normalnie rozbudowanych wzgledem reszty ciala.

  Kobiety mają jednak ciut inne proporcje przyjacielu :roberteyeblinking:

 44. no fakt, nienawidze cwiczyc nog w huj razy chce mi sie rzygac, ale mam je normalnie rozbudowane jak cale cialo, za to michele w tej walce nie miala ich normalnie rozbudowanych wzgledem reszty ciala.

  Nie wierzę, musiałbym sam sprawdzić, pomacać… Wiesz, rozumiesz. :razz:utinlaugh:

 45. A Zabor po przegranej swojej zawodniczki, wstawia zdjęcie gdzie szczerzy zęby z Justinem Gaethje. Czy tylko mi wydaje się to nie na miejscu?

  Chyba ma prawo strzelić sobie coronę po fajrancie i fotkę z Justinem przy okazji. A Karolina wróci mocniejsza, 3 walki i pas.

 46. Chyba ma prawo strzelić sobie coronę po fajrancie i fotkę z Justinem przy okazji. A Karolina wróci mocniejsza, 3 walki i pas.

  Yyy… Trzy walki i co?

 47. Chyba ma prawo strzelić sobie coronę po fajrancie i fotkę z Justinem przy okazji. A Karolina wróci mocniejsza, 3 walki i pas.

  Nie ma prawa. Ma prawo nosić worek pokutny, sypać głowę popiołem, i żyć w celibacie i ubóstwie.

  A co do Karoliny – nie, to się nie odbędzie. Proste, i mam nadzieję, że pomogłem.

 48. Nie ma prawa. Ma prawo nosić worek pokutny, sypać głowę popiołem, i żyć w celibacie i ubóstwie.

  Oj tam, nagrają jakiegoś snapa ze sparingu z prezenterką i fitneską, poheheszkują i świat wróci do normy po tym nieszczęściu.. Do następnej walki.

 49. Oj tam, nagrają jakiegoś snapa ze sparingu z prezenterką i fitneską, poheheszkują i świat wróci do normy po tym nieszczęściu.. Do następnej walki.

  Przegranej walki, dzięki której wrócą do rzeczywistości. Owszem, przyda się wszystkim.

 50. Przegranej walki, dzięki której wrócą do rzeczywistości. Owszem, przyda się wszystkim.

  Może następna rywalka będzie łatwiejsza o ile jest tam taka, nie wiem, nie interesuję się. Moim zdaniem Panie nie powinny się bić, zwłaszcza urodziwe.

 51. dopoki o niego trenowala miala rekord 9:0

  przeszła do innego klubu ma rekord 3:4

  Oczywiście wiek zawodniczki i mocniejsze rywalki nie mają z tym nic wspólnego.

 52. Oczywiście wiek zawodniczki i mocniejsze rywalki nie mają z tym nic wspólnego.

  Nie mają, powinna na kolanach z bukietem kwiatów wracać do . . . kimkolwiek jest ten Pan

  :beczka:

 53. dopoki o niego trenowala miala rekord 9:0

  przeszła do innego klubu ma rekord 3:4

  Ali bo Ty jesteś znawca, to nie jest Rogowski w tym volvo?

 54. Ali bo Ty jesteś znawca, to nie jest Rogowski w tym volvo?

  przecież to ja kiedyś dla beki pisałem, że to Rodżu XDDD

 55. Chyba złapać opaleniznę

  Stójki już nie poprawi, ale obronę przed obaleniami może poprawiać do 40-tki. ATT pasuje.

 56. Stójki już nie poprawi, ale obronę przed obaleniami może poprawiać do 40-tki. ATT pasuje.

  Ja sie nie łudzę, wypelni kontrakt i przejdzie na zasluzona emeryturę. I dla mnie spoko, trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść

 57. Może jeszcze za wcześnie na wysuwanie tak pochopnych wniosków ale Karolina tym występem mogła wysłać sygnał, że co najlepsze w swojej karierze już pokazała i kolejne walki dalej będą na wysokim poziomie ale na zwojowanie czegoś więcej już będzie ciężko. Waterson wyglądała solidnie, wypełniała założenia, które sprawdziły się na Karoline ale czy zachwyciła na tyle by klasyfikować ją teraz w rejonie czołówki dywizji? Nie sądzę

  Poczekałbym na kolejną walkę Polki bo coś ewidentnie teraz nie zagrało. Karola nieraz wracała z dalekiej podróży, liczę, że i tym razem będzie podobnie.

 58. Ja sie nie łudzę, wypelni kontrakt i przejdzie na zasluzona emeryturę. I dla mnie spoko, trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść

  I ty się nazywasz fanem…:no no:

 59. Może jeszcze za wcześnie na wysuwanie tak pochopnych wniosków ale Karolina tym występem mogła wysłać sygnał, że co najlepsze w swojej karierze już pokazała i kolejne walki dalej będą na wysokim poziomie ale na zwojowanie czegoś więcej już będzie ciężko. Waterson wyglądała solidnie, wypełniała założenia, które sprawdziły się na Karoline ale czy zachwyciła na tyle by klasyfikować ją teraz w rejonie czołówki dywizji? Nie sądzę

  Poczekałbym na kolejną walkę Polki bo coś ewidentnie teraz nie zagrało. Karola nieraz wracała z dalekiej podróży, liczę, że i tym razem będzie podobnie.

  No, nareszcie Cię odblokowali :deniroclap:

  W sumie masz rację, trza poczekać na kolejną walkę, w tej był jakiś dziwny stan nieobecności Karoliny :childcry:

 60. Poczekałbym na kolejną walkę Polki bo coś ewidentnie teraz nie zagrało. Karola nieraz wracała z dalekiej podróży, liczę, że i tym razem będzie podobnie

  Nie do konca sie zgadzam z tymi powrotami, jedyny jaki zaliczyła to po porazce z Joanną i gwałcie Gadelhi. Pokonala wtedy "S"kibel i jedno wymiarową Herring po wyrownanej walce.

  Optuje jednak przy tym, kto już wczesniej to napisał, że walka o pas Kowalkiewicz to bylo wiecej niż, pozwala jej talent i z tego mozemy byc dumni my i Ona. Że mając ograniczona ilosc argumentów w octagonie, ale charakter i niezlomne serce tak daleko dotarla w UFC. Za to wieczne propsy ode mnie:deniroclap:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.