Karolina Kowalkiewicz gładko poradziła sobie z Jodie Esquibel w drugiej walce wieczoru na UFC w Gdańsku.

Praktycznie cała walka toczona była na nogach. Mająca krótsze ręce i nogi Jodie, nie mogła dosięgnąć ciosami Polki. To tylko napędzało Karolę, która kombinacjami zasypywała twarz Esquibel. Miała większe tempo ich zadawania i lepszą celność. Jodie w żadnej płaszczyźnie nie zagroziła Kowalkiewicz, a jedyna sytuacja mogąca skończyć bój, miała miejsce w drugiej rundzie gdy Karola próbowała wyciągnąć na obalonej Jodie balachę.

Po trzech rundach sędziowie nie mieli żadnego problemu ze wskazaniem zwyciężczyni, a Kowalkiewicz wyzwała na pojedynek Jessicę Andrade!

91 KOMENTARZE

 1. Brawo Karolina. Ładny prezent na niedawne urodziny. Na przetarcie wystarczy. Sądziłem, że po tej gali hejtery będą miały spore pole do popisu co do występu Polaków, chociaż znajdzie się niemało rzeczy, które można konstruktywnie skrytykować.

 2. @crt14 powiedz jak KK stawiła taki  opór JJ ?

  Z drugiej strony Esquibel rozbiła bardziej twarz Karoliny niż Asie w ciągu 5 rund

 3. @crt14 powiedz jak KK stawiła taki  opór JJ ?

  Z drugiej strony Esquibel rozbiła bardziej twarz Karoliny niż Asie w ciągu 5 rund

  Jędrzejczyk to ogór. Przecież każdy to wie.

  Pas dostała za free. Walki są ustawione. Rywalki specjalnie dobierane.

  Norma….

 4. Jędrzejczyk to ogór. Przecież każdy to wie.

  Pas dostała za free. Walki są ustawione. Rywalki specjalnie dobierane.

  Norma….

  No jak ? My myślimy żeby JJ z Myszą wystawić , żeby miała co robić. Ale ciekawi mnie jak taka Esquibel tak pobijała KK jej kamienną twarz ???

 5. Karolina zawalczyła w swoim stylu, niestety nie ma tego pierdolnięcia w łapie by kończyć walki przed czasem. Na chwilę obecną nie jest w stanie przeskoczyć Aśki i 2 koksów z Brazylii. Ta pierwsza jest dużo lepszą stójkowiczką a 2 kolejne są za silne.

 6. No jak ? My myślimy żeby JJ z Myszą wystawić , żeby miała co robić. Ale ciekawi mnie jak taka Esquibel tak pobijała KK jej kamienną twarz ???

  Na mieście mówią że Jędrzejczyk ma poduszki.

 7. Karłowata nudziara sKibel to max na co stać Karolcię, smutna walka. PS: wcale nie preferuję bardziej Yenjaychick

 8. Dobry, pewny wystep Karoliny ale bez jaj umieszczania walk kobiet kat. slomkowej bez udzialu JJ tak wysoko na rozpisce powinno byc zabronione…

 9. Smuty jak to Anderade zniszczy Karolę za 3…2…1…

  jeszcze musi dojsc do walki, bo karolcia lubi mowic rozne rzeczy w roznych wywiadach w roznych krajach 🙂

  hahaha

  nastepna walka z Heather Jo Clark cos tak czuje – rewanz tytanów

 10. jeszcze musi dojsc do walki, bo karolcia lubi mowic rozne rzeczy w roznych wywiadach w roznych krajach 🙂

  hahaha

  nastepna walka z Heather Jo Clark cos tak czuje – rewanz tytanów

  Może i tak. Drażni mnie tylko, że na cohones jest jedno jedyne zdanie- Jebać Zabora, to i Karolinie życzymy jak najgorzej. W końcu dojdzie do tego że wszyscy się na cohones wypną i będziecie narzekać, że nie ma wywiadów i innych chujów cudów. Po co? Żeby przeczytać jakiś shit? W swoim wyimaginowanym "hardkoryźmie" zaczynacie przechodzić sami siebie. Moja opinia.

 11. Może i tak. Drażni mnie tylko, że na cohones jest jedno jedyne zdanie- Jebać Zabora, to i Karolinie życzymy jak najgorzej. W końcu dojdzie do tego że wszyscy się na cohones wypną i będziecie narzekać, że nie ma wywiadów i innych chujów cudów. Po co? Żeby przeczytać jakiś shit? W swoim wyimaginowanym "hardkoryźmie" zaczynacie przechodzić sami siebie. Moja opinia.

  no nie powiedzialbym, mnie generalnie jechali jak krytykowalem KK – nawet obiektywnie, tez cos czulem olewke jak sie jaralem na Janka, tu można wyrażać swoją opinie, to duża zaleta mmarocks

 12. Andrade ją zje. Krótka piłka. Tu zasięg nic nie zmieni, może mieć całkiem dobry TDD (stastycznie nawet najlepszy w dywizji wg zapowiedzi przed galą), ale na zawodniczki ekhm.. spoza Brazylii, ..że się tak wyrażę ; ) nie ma siły. Będzie podobnie jak z Gad-elją. Gratki za ambicje, ale w aktualnej pozycji sił jest "wiecznie czwarta", po prostu za słaba na podium. A to i tak dobrze, bo gdy taka Calvillo się rozwinie, to i to miejsce może nie być takie pewne.

  Tymczasem w krainie marzeń zaborka:

  https://www.instagram.com/p/BaZ0KWNHPLw/?taken-by=karolinakowalkiewicz

 13. no nie powiedzialbym, mnie generalnie jechali jak krytykowalem KK – nawet obiektywnie, tez cos czulem olewke jak sie jaralem na Janka, tu można wyrażać swoją opinie, to duża zaleta mmarocks

  Wygrała? Zasłużenie? Na chuj smuty? Co ma być to będzie. Nie róbcie za wyrocznię, bo nią nie jesteście.

 14. Andrade ją zje. Krótka piłka. Tu zasięg nic nie zmieni, może mieć całkiem dobry TDD (stastycznie nawet najlepszy w dywizji wg zapowiedzi przed galą), ale na zawodniczki ekhm.. spoza Brazylii, ..że się tak wyrażę ; ) nie ma siły. Będzie podobnie jak z Gad-elją. Gratki za ambicje, ale w aktualnej pozycji sił jest "wiecznie czwarta", po prostu za słaba na podium. A to i tak dobrze, bo gdy taka Calvillo się rozwinie, to i to miejsce może nie być takie pewne.

  Tymczasem w krainie marzeń zaborka:

  a co ma mówić, im mniej umiejetnosci tym bardziej na PR trzeba stawiac

 15. To ja też już nie wiem o co Ci chodzi.

  stary ja nigdzie w tym threadzie nie napisalem nic takiego – a Ty mi w odpowiedzi piszesz wygrala, zasluzenie – kto, gdzie, jak? zeby odpisac musze wiedziec do czego sie dokladnie odnosisz

 16. stary ja nigdzie w tym threadzie nie napisalem nic takiego – a Ty mi w odpowiedzi piszesz wygrala, zasluzenie – kto, gdzie, jak? zeby odpisac musze wiedziec do czego sie dokladnie odnosisz

  To Karolina wygrała tą walkę czy nie?

 17. Walka z S-kibel była do jednej bramki, żadna niespodzianka. Ale pokurczowaty nołnejm z Invicty (mimo że UFC zwyczajowo skłamało w statsach, że jest VIRTUALLY IDENTICAL rozmiarów, co Karolina) to tak jakby nie to samo, co Brazylijski buldożer.

 18. czy nie pomyliles postów? @qFel

  Brawo Karolina!!! Pewne zwycięstwo. :applause:

  Ale z Andrade to ja cię nie widzę. Sorry

  tu jest cos o wygrywaniu pewnym i sa smuty – cormier placzacy

 19. Delegalizacja damskiego MMA to jedyne wyjście. Kowqlkiewicz najebala karłowi z zasięgiem t-rexa. Super co-me kurwo.

 20. czy nie pomyliles postów? @qFel

  tu jest cos o wygrywaniu pewnym i sa smuty – cormier placzacy

  Dobra. Chuj. End.

  Sam sobie zdaję sprawę, że z taką Andrade będą mega problemy, ale nie cisnę, bo "Zabor". Słabe imo. I tyle.

 21. Drażni mnie tylko, że na cohones jest jedno jedyne zdanie- Jebać Zabora, to i Karolinie życzymy jak najgorzej.

  Skąd to przeświadczenie, że większość użytkowników nie przepada za Kowalkiewicz ze względu na Zaborowskiego ?

  Moja niechęć do niej, na przykład, nie ma nic wspólnego z osobą najlepszego trenera MMA w Polsce (mimo, że jego też nie trawię).

  Z pewnością są tutaj tacy, którzy hejtują ją przez komitywę z Zaborem, ale myślę, że to mniejszość, bo uwierz mi… ją się naprawdę da nie lubić.

 22. Dobra. Chuj. End.

  Sam sobie zdaję sprawę, że z taką Andrade będą mega problemy, ale nie cisnę, bo "Zabor". Słabe imo. I tyle.

  wiesz, zrob sobie dzisiaj jakas mala przyjemnosc, piwo lub batonik (bo wiesz 🙂

 23. Skąd to przeświadczenie, że większość użytkowników nie przepada za Kowalkiewicz ze względu na Zaborowskiego ?

  Moja niechęć do niej, na przykład, nie ma nic wspólnego z osobą najlepszego trenera MMA w Polsce (mimo, że jego też nie trawię).

  Z pewnością są tutaj tacy, którzy hejtują ją przez komitywę z Zaborem, ale myślę, że to mniejszość, bo uwierz mi… ją się naprawdę da nie lubić.

  wiesz, zrob sobie dzisiaj jakas mala przyjemnosc, piwo lub batonik (bo wiesz 🙂

  Super. Fajnie. Teraz porównajcie swoje reakcje do wygranej Piechoty. Wyjdzie wam obraz swojego uprzedzenia.

 24. Super. Fajnie. Teraz porównajcie swoje reakcje do wygranej Piechoty. Wyjdzie wam obraz swojego uprzedzenia.

  porównaj Piechote, skromny, pracowity, wygral mistrza CW i nawet o tym nie wspomina, w dodatku wygrywa pewnie. ideal sportowca, karola ideal celebrytki. nie podoba mi sie jako sportowiec, jak ma taka zgrabna dupe to niech zostanie jakas pogodynka i z borkiem w jakiejs telewizji sobie pieprzy glupoty, dobrze placa o to dla niej najwazniejsze przeciez. wszyscy beda zadowoleni – ona bo ma kase, my bo nie musimy na nia patrzec 🙂

 25. porównaj Piechote, skromny, pracowity, wygral mistrza CW i nawet o tym nie wspomina, w dodatku wygrywa pewnie. ideal sportowca, karola ideal celebrytki. nie podoba mi sie jako sportowiec, jak ma taka zgrabna dupe to niech zostanie jakas pogodynka i z borkiem w jakiejs telewizji sobie pieprzy glupoty, dobrze placa o to dla niej najwazniejsze przeciez. wszyscy beda zadowoleni – ona bo ma kase, my bo nie musimy na nia patrzec 🙂

  Coś w tym jest.

 26. porównaj Piechote, skromny, pracowity, wygral mistrza CW i nawet o tym nie wspomina, w dodatku wygrywa pewnie. ideal sportowca, karola ideal celebrytki. nie podoba mi sie jako sportowiec, jak ma taka zgrabna dupe to niech zostanie jakas pogodynka i z borkiem w jakiejs telewizji sobie pieprzy glupoty, dobrze placa o to dla niej najwazniejsze przeciez. wszyscy beda zadowoleni – ona bo ma kase, my bo nie musimy na nia patrzec 🙂

  Wygrywała w KSW? Walczy(ła) z czołówka UFC?  Oskar się nawet nie zbliżył do tej czołówki. A na pewno nie dzisiejszą walką.

 27. Brawa dla UFC za sprowadzenie pierwszego karla do mma, jeszcze wczoraj przy piwku dyskutowalem o tym, ze zajebiscie by było zobaczyc freak fighta karlow, jeszcze jednego zwerbuja i jedno z moich marzen się spelni.

 28. W sumie niech każdy kibicuje komu chce. Np. moja niechęć do JJ jest na tyle silna, że na UFC 217 pokona patriotyczne podejście i raczej będę kibicował Róży. I pewnie ktoś będzie miał o to ból dupy, jak ja mogę mieć o czyjś ból dupy o KK.

  Is normal 🙂

 29. Wygrywała w KSW

  Walczy(ła) z czołówka UFC

  przez Ciebie sie udusze. Popek też wygrywa w KSW… Jaka czołówka UFC, prześlizgneła się do title shota przez rande, heather i cudem wymeczona decyzje z Rose jak sie poklocila z chlopakiem/trenerem. Jak walczy z czolowka to zbiera srogi wpierdol.

  Oskar się nawet nie zbliżył do tej czołówki. A na pewno nie dzisiejszą walką.

  wygral mistrzostwo w organizacji sportowej, nie jakims KRS1, jego pierwsza walka byla duzo lepsza niz jej pierwsza walka.

 30. przez Ciebie sie udusze. Popek też wygrywa w KSW… Jaka czołówka UFC, prześlizgneła się do title shota przez rande, heather i cudem wymeczona decyzje z Rose jak sie poklocila z chlopakiem/trenerem. Jak walczy z czolowka to zbiera srogi wpierdol.

  wygral mistrzostwo w organizacji sportowej, nie jakims KRS1, jego pierwsza walka byla duzo lepsza niz jej pierwsza walka.

  Jego waga jest dużo "cięższa" niż Kaoliny. Spoko, zobaczymy czy "namiesza" w czołówce. Śmiem wątpić.

 31. Gdzie po nocach…weź się Artem.

  Nastepne walki wygramy, ja. Zamierzam jebnac streczing w maszynie tortur z przed wojny do rozciagania rak.

 32. Jest dziś wygrana i elegancko, resztę jebać. Brawo Karola.

  Ale trzeba coś potrenować żeby drugi raz z Asią nie wyglądał tak samo. Karola jest niezmiennie, … średnia.

 33. Wygrywała w KSW? Walczy(ła) z czołówka UFC? Oskar się nawet nie zbliżył do tej czołówki. A na pewno nie dzisiejszą walką.

  Serio? Oskar dał dobrą walkę, pokazał, że jest niebezpieczny w stójce, i zawiesił się murzynowi na plecach, co w tej kategorii wagowej nie jest takie łatwe. Potem musiał sobie wziąć wolne w drugiej rundzie. Czekam na następną walkę w UFC.

 34. Google Translator:

  Will @ufc give me this fight? I already asked and I come here to reinforce, I really want this fight, come on

 35. Fajnie że wygrana ale… też nie róbmy z tego cudu. Bo wygrać z napompowaną atomówką o umiejętnościach ogórka to powinna być formalność.

  Ta walka od początku miała być dla KK na odbudowę, więc….

 36. Co tam sie wczoraj dzialo NASRAl, esKIBEL…

  Typowa Karolina lewy, prawy i hick kick na odejsciu. Pare akcji kolanami. 2 dobre zrywy, kiedy wydawalo sie, ze ma kibla skonczonego. Andrade ja zabije…

 37. Trzeba przyznać że dziewczyna ma jaja… Mogła sobie wymyślić bezpieczną przeciwniczkę jak szefowa na galę w NY.

  Niestety Andrade ją zdominuje siłowo..

  Niestety po raz 2. Obie nasze panie nie mają pary w łapie – za to nadrabiają sercem do walki, a Aśka jeszcze dodatkowo piękną stójka.

  W sumie wolę takie dziewczyny niż babochłopy i do tego lesby.

 38. Brawo Karola, dobra robota. Jeśli idzie o wyzwanie rzucone Andrade, to szacun z mojej strony. Rzadkim zwyczajem jest w tych czasach wyzywanie najtrudniejszych z mozliwych w dywizji. Tendencja dązy w przeciwnym kierunku.

  A co do bycia czwartym, to lepiej być czwartym, niz się nie łapać w zadnym z rankingów. :whodefuk:

 39. @keyboard_warrior na Twoim miejscu schowałabym swoje uprzedzenie i wieczne teorie spiskowe do kieszeni bo mam Cię na oku od kilku dni i zaczyna mi się mocno nie podobać to, co piszesz na forum. Albo się wreszcie uspokoisz i przestaniesz w każdym temacie cisnąć na Karolinę 'Bo tak' albo będę bardzo niemiła.

 40. @keyboard_warrior na Twoim miejscu schowałabym swoje uprzedzenie i wieczne teorie spiskowe do kieszeni bo mam Cię na oku od kilku dni i zaczyna mi się mocno nie podobać to, co piszesz na forum. Albo się wreszcie uspokoisz i przestaniesz w każdym temacie cisnąć na Karolinę 'Bo tak' albo będę bardzo niemiła.

  a bylas kiedys mila wobec mnie? bo ja mam wrazenie, ze to uprzedzenie wobec mnie w Twoim przypadku jest od zawsze. tam tez cos bylo, ze sie obrazilas nie wiadomo o co bo cos zle zrozumialas… ten argument sily to raczej bezsilnosc pokazuje moim zdaniem, ale co ja sie znam 🙂

 41. a bylas kiedys mila wobec mnie? bo ja mam wrazenie, ze to uprzedzenie wobec mnie w Twoim przypadku jest od zawsze. tam tez cos bylo, ze sie obrazilas nie wiadomo o co bo cos zle zrozumialas… ten argument sily to raczej bezsilnosc pokazuje moim zdaniem, ale co ja sie znam 🙂

  Nie ma w moim spojrzeniu na ludzi słowa uprzedzenie. Ale zaczyna mnie denerwować już powoli wieczne czepianie sie większości Polaków z Twojej strony 😉 i tak, jestem miła cały czas dla Ciebie 😉

 42. szkoda, ze Janka nie mieliscie na oku, bo wszyscy go tutaj olali, a mial zwyciestwo zycia, tak by the way.

  Polecam przejrzeć tematy bo jest news o Janku 😉

 43. Fajnie, że wygrała Karola, chociaż przeciwniczka prezentowała głównie biegi długodystansowe i można to było skończyć szybciej.

  Walka na takim poziomie przed walką wieczoru to nieporozumienie, z perspektywy czasu, już po tym jak wszystkie walki się potoczyły, ta mogłaby być spokojnie gdzieś na początku gali.

 44. no bez hejtu na Karolcię,też za nią jakoś nie przepadam, ale o jej charakter to niech się jej przyszły mąż martwi, zostawiła serce w oktagonie i to się liczy,

  a do przeprawy z Andrade to niech się dobrze przygotuje, żeby Brazylijka kolejnego kotleta nie ubiła; szczerze to lepiej jakby jeszcze z kimś zawalczyła przed Jessiką;

 45. Przestań rozsiewać plotki o MMARocks. Są dwa tematy są o Janie. I zawodnik ten wspominany jest w innych (jak w o bonusach).

  http://cohones.mmarocks.pl/threads/wideo-jan-błachowicz-dusi-devina-clarke-na-ufc-w-gdańsku.40399/

  http://cohones.mmarocks.pl/threads/jan-błachowicz-chce-walczyć-z-legendą-mma-mauricio-shogunem-ruą.40406

  chodzilo mi o to, ze byly wywiady prawie ze wszystkimi przed walka, ale nie z Jankiem – tez wczesniej o tym pisalem, nie pisalem, ze nie ma o nim nic. zwlaszcza teraz, ze wygral bonus. teraz wszyscy pisza o Janku nawet za wielka woda.

  Po prostu uwazam, ze jest to jeden z najlepszych zawodnikow w Polsce, troche mu sie noga podwinela, bo poszedl grac w lidze mistrzow, ale on sie caly czas rozwija i umiejetnosci nie brakuje. On ma chyba niestety jak Golota, ze albo sie zajedzie na treningach albo robi sie taki zachowawczy/usztywniony w ringu. A to przeciez super zawodnik.

 46. chodzilo mi o to, ze byly wywiady prawie ze wszystkimi przed walka, ale nie z Jankiem – tez wczesniej o tym pisalem, nie pisalem, ze nie ma o nim nic. zwlaszcza teraz, ze wygral bonus. teraz wszyscy pisza o Janku nawet za wielka woda.

  Po prostu uwazam, ze jest to jeden z najlepszych zawodnikow w Polsce, troche mu sie noga podwinela, bo poszedl grac w lidze mistrzow, ale on sie caly czas rozwija i umiejetnosci nie brakuje. On ma chyba niestety jak Golota, ze albo sie zajedzie na treningach albo robi sie taki zachowawczy/usztywniony w ringu. A to przeciez super zawodnik.

  Naprawdę uwazasz ze jesteśmy tak beznadziejni ze wywiadu nie zrobiliśmy? Zawodnicy z trzech ostatnich walk byli dla mediów dostepni jedynie w postaci konferencji. Była nagrywana na YT UFC a dziś pojawi się u nas. Wystarczyło zapytać i mnie oznaczyć a nie osądzać i kolejny raz siać ferment.

 47. Naprawdę uwazasz ze jesteśmy tak beznadziejni ze wywiadu nie zrobiliśmy? Zawodnicy z trzech ostatnich walk byli dla mediów dostepni jedynie w postaci konferencji. Była nagrywana na YT UFC a dziś pojawi się u nas. Wystarczyło zapytać i mnie oznaczyć a nie osądzać i kolejny raz siać ferment.

  no duzo postow pisalem w tej sprawie w ostatnim czasie, ale nikt mi nie odpisal przeciez, to skad mialem wiedziec, chyba tylko @defthomas czy @Cloud  pokazal link do Mroza z jego wywiadem (ale taki krotki strasznie). dlatego prosilem, zebyscie zrobili z nim wywiad po gali – niekoniecznie jak z recznikiem bedzie szedl pod prysznic po walce przeciez, przeciez on w Wawie siedzi, jak w tygodniu bedzie i tak wszyscy obejrza, zwlaszcza teraz.

  nigdzie nie pisalem, ze redakcja jest beznadziejna i nie sialem fermentu, to tu sie zawsze jaka fala wylewa jak ktos na karolcie krzywo spojrzy lub cos napisze.

 48. @duubertowa

  Magda a tak szczerze ten foch z przytupem i melodyjką to na prawde za Karole czy za moj temat o najwiekszych klamstwach KSW?

  http://cohones.mmarocks.pl/threads/top-5-kłamstw-lewandowskiego-i-kawulskiego-top-5-ksw-lies.40327/

  bo o KK w sumie moge w ogole nie mówić, bo mi wisi i powiewa, ale bez tekstów o KSW moje życie traci sens 👿

  Nie czytalam Twojego tekstu 😉

  A o Karolinie i KSW możesz sobie mówić co chcesz, ale nie tam, gdzie ja to widzę 😉

 49. Dobra, to ja przypierdolę tak. Cześć, jestem maras i jestem hejterem Kowalkiewicz. Nie lubię jej. Ale postaram się ocenić jej walkę obiektywnie.

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  Już? Dobra, więc obiektywnie była to chujnia z grzybnią i mastką. Do Helda, który miał topór nad głową, sraka, że nie pokonał przed czasem jakiegoś typa nieznanego, do Kowalkiewicz nie. Czemu kurwa? Nikogo nie bulwersuje, że Karolina mając dobre 80 cm przewagi zasięgu nad laską, której przy narodzinach ujebano ręce w łokciach, nie mogła jej skończyć? Mało tego – zbierała na twarz, jak ma zresztą w zwyczaju, ciosy, które w świetle wszelkich zasad fizyki nie miały prawa jej dosięgnąć.

  Ja u Karolci nie widzę żadnego progresu od walki z Farią praktycznie. Wszystkie walki wygrywa wytrzymałą twarzą i wiatrakiem ciosów. To żeński Chris Leben.

  I jeszcze przy swoim upodobaniu do twarzobloków wyzywa do walki laskę, która jako jedyna w tej dywizji potrafi zapierdolić luja z całej epy. Genialne :siara:

 50. Ludzie z MMARocks przeprowadzajacy wywiady z zawodnikami sa szczegolnie narazeni na tzw. syndrom DD. Za cene bycia taka maskotka-smieszka-przebijaczka-piatek musza poswiecic swoj obiektywizm.

 51. Dobra, to ja przypierdolę tak. Cześć, jestem maras i jestem hejterem Kowalkiewicz. Nie lubię jej. Ale postaram się ocenić jej walkę obiektywnie.

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  Już? Dobra, więc obiektywnie była to chujnia z grzybnią i mastką. Do Helda, który miał topór nad głową, sraka, że nie pokonał przed czasem jakiegoś typa nieznanego, do Kowalkiewicz nie. Czemu kurwa? Nikogo nie bulwersuje, że Karolina mając dobre 80 cm przewagi zasięgu nad laską, której przy narodzinach ujebano ręce w łokciach, nie mogła jej skończyć? Mało tego – zbierała na twarz, jak ma zresztą w zwyczaju, ciosy, które w świetle wszelkich zasad fizyki nie miały prawa jej dosięgnąć.

  Ja u Karolci nie widzę żadnego progresu od walki z Farią praktycznie. Wszystkie walki wygrywa wytrzymałą twarzą i wiatrakiem ciosów. To żeński Chris Leben.

  I jeszcze przy swoim upodobaniu do twarzobloków wyzywa do walki laskę, która jako jedyna w tej dywizji potrafi zapierdolić luja z całej epy. Genialne :siara:

 52. Dobra, to ja przypierdolę tak. Cześć, jestem maras i jestem hejterem Kowalkiewicz. Nie lubię jej. Ale postaram się ocenić jej walkę obiektywnie.

  Już? Dobra, więc obiektywnie była to chujnia z grzybnią i mastką. Do Helda, który miał topór nad głową, sraka, że nie pokonał przed czasem jakiegoś typa nieznanego, do Kowalkiewicz nie. Czemu kurwa? Nikogo nie bulwersuje, że Karolina mając dobre 80 cm przewagi zasięgu nad laską, której przy narodzinach ujebano ręce w łokciach, nie mogła jej skończyć? Mało tego – zbierała na twarz, jak ma zresztą w zwyczaju, ciosy, które w świetle wszelkich zasad fizyki nie miały prawa jej dosięgnąć.

  Ja u Karolci nie widzę żadnego progresu od walki z Farią praktycznie. Wszystkie walki wygrywa wytrzymałą twarzą i wiatrakiem ciosów. To żeński Chris Leben.

  I jeszcze przy swoim upodobaniu do twarzobloków wyzywa do walki laskę, która jako jedyna w tej dywizji potrafi zapierdolić luja z całej epy. Genialne :siara:

  Ale czego człowieku Ty oczekujesz? Marcin to od zawsze nasza nadzieja na polskiego mistrza UFC. Może nikt tego głośno nie mówił, ale każdy na to liczył. Chłopak nie skończył jeszcze 20 lat , a już był bardzo wysoko. Robił bardzo duży progres z walki na walkę. Jego stójka z nieistniejącej została doszlifowana do przyzwoitego poziomu, podciągnął zapasy. Nadzieje jeszcze urosły. No i niestety wszystko stanęło w miejscu, a nawet mam wrażenie , że jest jakiś regres. Może po prostu kondycja jest czynnikiem, który jest pewnego rodzaju przeszkodą w dalszym postępie … ? Nie wiem.

  Natomiast Karola … już być w top 3 jest czymś wielkim w jej przypadku. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nigdy nie pomyślał, że może dorównać poziomem Asi. Nigdy nie miałem wielkich oczekiwań w przypadku jej osoby, tak więc to ile osiągnęła jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Ona nigdy nie dominowała rywalek. Nie wiem jak to robi, ale dopasowuje się poziomem do nich. Teoretycznie skoro wygrała z Inoune czy Namajunas to powinna rozjechać taka Esquibel. Tylko u niej tak to nie działa. Zawsze zbiera na twarz i zawsze jej walki są do pewnego stopnia wyrównane. Nie kumam tego całego przypierdzielania się do niej. Oczywiście, że jej MMA jest słabsze niż Asi i co z tego? Dziewczyna ma ambicje, próbuje korzystać z szansy jaka przed nią stanęła. Przy okazji cały czas jej sposób bycia pozostał niezmieniony, wypowiedzi nadal skromne. Nie kumam skąd ten hejt?

  A wyzwanie rzucone Andrade? Jak dziwnie to nie zabrzmi – ma jaja dziewczyna i tyle w temacie.

  PS. Ja jednak wolałbym nie oglądać Karoli w starciu z Andrade. Styl mają podobny, obie sporo zbierają na twarz, tylko Jessica jest dwa razy silniejsza i ma dwa razy mocniejszy cios. Na papierze nie wygląda to za ciekawie …

 53. … Ja u Karolci nie widzę żadnego progresu od walki z Farią praktycznie. …

  Kulturalnie i bez hejtu :wink:, zgadzam się z powyższym. Gdyby tylko umiała pierdolnąć z pięści… Karola walczy jakoś tak delikatnie.

 54. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nigdy nie pomyślał, że może dorównać poziomem Asi.

  ???? Przeciez polowa forum po ich walce pisala ze Karolina prawie zabila Joanne Jedrzejczyk…

 55. ???? Przeciez polowa forum po ich walce pisala ze Karolina prawie zabila Joanne Jedrzejczyk…

  dokladnie a ja bylem pierwszym hejterem jak napisalem, ze CG ja pokona…

  ten obiektywizm :tease:

 56. Ale czego człowieku Ty oczekujesz? Marcin to od zawsze nasza nadzieja na polskiego mistrza UFC. Może nikt tego głośno nie mówił, ale każdy na to liczył. Chłopak nie skończył jeszcze 20 lat , a już był bardzo wysoko. Robił bardzo duży progres z walki na walkę. Jego stójka z nieistniejącej została doszlifowana do przyzwoitego poziomu, podciągnął zapasy. Nadzieje jeszcze urosły. No i niestety wszystko stanęło w miejscu, a nawet mam wrażenie , że jest jakiś regres. Może po prostu kondycja jest czynnikiem, który jest pewnego rodzaju przeszkodą w dalszym postępie … ? Nie wiem.

  Natomiast Karola … już być w top 3 jest czymś wielkim w jej przypadku. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nigdy nie pomyślał, że może dorównać poziomem Asi. Nigdy nie miałem wielkich oczekiwań w przypadku jej osoby, tak więc to ile osiągnęła jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Ona nigdy nie dominowała rywalek. Nie wiem jak to robi, ale dopasowuje się poziomem do nich. Teoretycznie skoro wygrała z Inoune czy Namajunas to powinna rozjechać taka Esquibel. Tylko u niej tak to nie działa. Zawsze zbiera na twarz i zawsze jej walki są do pewnego stopnia wyrównane. Nie kumam tego całego przypierdzielania się do niej. Oczywiście, że jej MMA jest słabsze niż Asi i co z tego? Dziewczyna ma ambicje, próbuje korzystać z szansy jaka przed nią stanęła. Przy okazji cały czas jej sposób bycia pozostał niezmieniony, wypowiedzi nadal skromne. Nie kumam skąd ten hejt?

  A wyzwanie rzucone Andrade? Jak dziwnie to nie zabrzmi – ma jaja dziewczyna i tyle w temacie.

  You got this all wrong mordo.

  Pierwsza rzecz – nie wiem kto miał nadzieję, że Held będzie polskim mistrzem, ale na pewno nie byłem to ja. Ja nie wierzę w żadnego polskiego męskiego mistrza UFC przez najbliższe 10 lat. Tym bardziej nie widziałem Helda w takiej roli, lubię Marcina w chuj i jestem pod wrażeniem jego umiejętności, ale na litość boską, on walczy w wadze lekkiej. Tam nie dość, że są goście ze skillami z innej galaktyki, to jeszcze na tronie siedzi Conor i zwyczajnie mistrzem się tam nie da zostać, co najwyżej tymczasowym :mjsmile:

  Druga sprawa, to ja się odnosiłem do realnych komentarzy z wyników na żywo, brzmiących mniej więcej "owszem, rozumiemy presję, ale takich typków to powinno się kończyć bez względu na okoliczności". Trochę koloryzuję, ale wydźwięk podobny był.

  Druga rzecz – przecież Kowalkiewicz miała niedawno titleshota i "prawie ujebała Aśce głowę" :śmiech: I jak to nikt o zdrowych zmysłach nie pomyślał, że może dorównać Aśce, skoro było mnóstwo osób na forum, którzy stawiali na Karolinę na serio. Dalej zresztą sam przyznajesz, że tą Eskibel to powinna wjebać na miękko.

  Co do wyzwania Andrade, to ja to odbieram inaczej, choć dopuszczam myśl do siebie, że hejterstwo przysłania mi obiektywizm. Wydaje mi się, że Zabor sądzi, iż za walkami z topowymi zawodniczkami idą duże pieniądze, stąd wyzwania Gadelhi i Andrade. Owszem, idą, jeśli wygrywasz z nimi – a w tym przypadku to droga do kolejnego titleshota/bycia mistrzynią. A tu z Gadelhą przegrana w pierwszej rundzie i z Andrade ma być lepiej? Jeśli Karolina chce zarobić, to niech wyzwie do walki Michelle Waterson i na konfy ubiera się ładnie – hajs się posypie sam, vide przykład Paige VanZant, która zarabia chyba najwięcej po Aśce w tej dywizji, a sportowo jest na poziomie undercardu Invicty.

 57. You got this all wrong mordo.

  Pierwsza rzecz – nie wiem kto miał nadzieję, że Held będzie polskim mistrzem, ale na pewno nie byłem to ja. Ja nie wierzę w żadnego polskiego męskiego mistrza UFC przez najbliższe 10 lat. Tym bardziej nie widziałem Helda w takiej roli, lubię Marcina w chuj i jestem pod wrażeniem jego umiejętności, ale na litość boską, on walczy w wadze lekkiej. Tam nie dość, że są goście ze skillami z innej galaktyki, to jeszcze na tronie siedzi Conor i zwyczajnie mistrzem się tam nie da zostać, co najwyżej tymczasowym :mjsmile:

  Druga sprawa, to ja się odnosiłem do realnych komentarzy z wyników na żywo, brzmiących mniej więcej "owszem, rozumiemy presję, ale takich typków to powinno się kończyć bez względu na okoliczności". Trochę koloryzuję, ale wydźwięk podobny był.

  Druga rzecz – przecież Kowalkiewicz miała niedawno titleshota i "prawie ujebała Aśce głowę" :śmiech: I jak to nikt o zdrowych zmysłach nie pomyślał, że może dorównać Aśce, skoro było mnóstwo osób na forum, którzy stawiali na Karolinę na serio. Dalej zresztą sam przyznajesz, że tą Eskibel to powinna wjebać na miękko.

  Co do wyzwania Andrade, to ja to odbieram inaczej, choć dopuszczam myśl do siebie, że hejterstwo przysłania mi obiektywizm. Wydaje mi się, że Zabor sądzi, iż za walkami z topowymi zawodniczkami idą duże pieniądze, stąd wyzwania Gadelhi i Andrade. Owszem, idą, jeśli wygrywasz z nimi – a w tym przypadku to droga do kolejnego titleshota/bycia mistrzynią. A tu z Gadelhą przegrana w pierwszej rundzie i z Andrade ma być lepiej? Jeśli Karolina chce zarobić, to niech wyzwie do walki Michelle Waterson i na konfy ubiera się ładnie – hajs się posypie sam, vide przykład Paige VanZant, która zarabia chyba najwięcej po Aśce w tej dywizji, a sportowo jest na poziomie undercardu Invicty.

  kiedys tez o tym pisalem albo Michelle albo Paige i bajka bedzie trwac, ja podejrzewam, ze do walki z Andrade nie dojdzie wlasnie, ze to bylo tylko pod publike i na koniec wybiora kogos duzo latwiejszego.

  to jest niesamowite na tym forum, ze ludzie czasami nie widza rzeczy oczywistych – juz na treningach medialnych bylo widac roznice miedzy chociazby ta Kalindra Farla a KK, to jest zupelnie inna motoryka, wynik mogl pojsc w obie strony, ludzie chyba nawet gwizdali.

  Natomiast Karola … już być w top 3 jest czymś wielkim w jej przypadku.

  to jest jej najlepszy numer zycia, czasami jak patrze na rankingi, gdzie jest tak wysoko to boje sie, ze cos sie wydarzylo, wybuchla jakas czarna dziura i kosmos wypadl z rownowagi, ze nie wiem, jakis wielki kataklizm zbliza sie do ziemii. KK nie jest nawet w top 5. znalazla sie tam sztucznie po latwych przeciwniczkach i wyjatkowym zbiegu okolicznosci z Rose.

 58. ???? Przeciez polowa forum po ich walce pisala ze Karolina prawie zabila Joanne Jedrzejczyk…

  Połowa? Rozumiem , że nie każdy musi sprawnie posługiwać się prostą matematyką, ale czym jest połowa powinno się rozumieć. Oczywiście dużo ludzi twierdziło, że KK prawie ustrzeliła Asię, ale chyba mało kto widział to inaczej niż lucky punch.

  dokladnie a ja bylem pierwszym hejterem jak napisalem, ze CG ja pokona…

  Nie śledziłem za bardzo forum w tym czasie, ale jestem przekonany, że chyba mało kto wierzył, że KK może w jakikolwiek sposób zagrozić CG. Co najwyżej można było liczyć ponownie na jakiś fartowny strzał lub brak kondycji u Brazylijki. Sam mocno zastanawiałem się jakie szanse ma Karola i ostatecznie stwierdziłem, że pozostało liczyć na to , że znowu mnie zaskoczy. Prawda jest taka, że wiele razy mnie zaskakiwała. Nie liczyłem na to, że wygra z Inoune czy Rose. Tyle, że kiedyś musiała odbić się w końcu od ściany …

  You got this all wrong mordo.

  Pierwsza rzecz – nie wiem kto miał nadzieję, że Held będzie polskim mistrzem, ale na pewno nie byłem to ja. Ja nie wierzę w żadnego polskiego męskiego mistrza UFC przez najbliższe 10 lat. Tym bardziej nie widziałem Helda w takiej roli, lubię Marcina w chuj i jestem pod wrażeniem jego umiejętności, ale na litość boską, on walczy w wadze lekkiej. Tam nie dość, że są goście ze skillami z innej galaktyki, to jeszcze na tronie siedzi Conor i zwyczajnie mistrzem się tam nie da zostać, co najwyżej tymczasowym :mjsmile:

  Druga sprawa, to ja się odnosiłem do realnych komentarzy z wyników na żywo, brzmiących mniej więcej "owszem, rozumiemy presję, ale takich typków to powinno się kończyć bez względu na okoliczności". Trochę koloryzuję, ale wydźwięk podobny był.

  Druga rzecz – przecież Kowalkiewicz miała niedawno titleshota i "prawie ujebała Aśce głowę" :śmiech: I jak to nikt o zdrowych zmysłach nie pomyślał, że może dorównać Aśce, skoro było mnóstwo osób na forum, którzy stawiali na Karolinę na serio. Dalej zresztą sam przyznajesz, że tą Eskibel to powinna wjebać na miękko.

  Co do wyzwania Andrade, to ja to odbieram inaczej, choć dopuszczam myśl do siebie, że hejterstwo przysłania mi obiektywizm. Wydaje mi się, że Zabor sądzi, iż za walkami z topowymi zawodniczkami idą duże pieniądze, stąd wyzwania Gadelhi i Andrade. Owszem, idą, jeśli wygrywasz z nimi – a w tym przypadku to droga do kolejnego titleshota/bycia mistrzynią. A tu z Gadelhą przegrana w pierwszej rundzie i z Andrade ma być lepiej? Jeśli Karolina chce zarobić, to niech wyzwie do walki Michelle Waterson i na konfy ubiera się ładnie – hajs się posypie sam, vide przykład Paige VanZant, która zarabia chyba najwięcej po Aśce w tej dywizji, a sportowo jest na poziomie undercardu Invicty.

  Ja nie mówię o czasach , gdy Conor został mistrzem i Marcin był już w UFC, tylko gdy robił progres w Bellatorze jako gówniarz. Tak, wtedy liczyłem na to, że Marcin utrzyma tempo postępów. Niestety stanął w miejscu. Oczywiście to nie było tak, że w jakikolwiek sposób byłem pewien tego, że Held zajdzie wysoko. Po prostu na to liczyłem, trzymałem kciuki i widziałem realne podstawy żeby tak to się potoczyło. Oczywiście zakładając , że jest pewnie jedynie kilka % szans, że się uda. Co w sumie jest dużo. U Karoli szanse na mistrza to były według mnie jakieś promila, więc mocno mnie zaskoczyła , że dotarła do title shota.

  Co do wyzwania Karoli. Nie mam pojęcia co za nim stoi i nie zamierzam wypowiadać się w tej kwestii. Wie to Kowalkiewicz i jej sztab, no i najwyraźniej Ty 😉

 59. raczej benjamin franklin i george washington if you know what i mean 🙂

  Przeczytaj jeszcze raz wypowiedź @maras, bo jeśli o kasę to ma rację.

 60. Przeczytaj jeszcze raz wypowiedź @maras, bo jeśli o kasę to ma rację.

  a nie przepraszam to Karolina i Zabor. To na pewno o patriotyzm 🙂

  p.s. pieniądze zwrócą temu facetowi co im glupek sale za darmo wynajmował i będą żyli miłością

  p.s.2 uwierze w ta walke jak wejda do klatki, to albo bedzie Heather Jo Clark albo Randa Markos 🙂

 61. Połowa? Rozumiem , że nie każdy musi sprawnie posługiwać się prostą matematyką, ale czym jest połowa powinno się rozumieć. Oczywiście dużo ludzi twierdziło, że KK prawie ustrzeliła Asię, ale chyba mało kto widział to inaczej niż lucky punch.

  Jak jestes taki rozgarniety bystrzak to pewnie zajmie Ci ulamek sekundy wygooglowac tematy po UFC 205 i przejrzec wpisy w stylu "Karolina byla 2 ciosy od zabicia Jedrzejczyk", "Jedrzejczyk boi sie Karoliny", "Ani Gadelha ani nikt inny tak nie zdemolowal Jedrzejczyk nigdy wczesniej", "Widac ogromny progres u Karoliny w stojce, popatrzcie na twarz Joanny po walce, ciosy wchodzily jeden po drugim", etc. itd….

 62. Damskie MMA jest tak chujowe ze nawet szkoda mi tej walki komentowac… Ale zawsze brawo dla Karoli bo wyzywa do walki najwieksze lochy w swojej kategorii. Nikogo sie nie dyga jak co niektore picze… Szacunek!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.