karola-cios-asai

Wypowiedzi Joanny Jędrzejczyk i Karoliny Kowalkiewicz dziś w „Sport” w radiu PR24. W audycji Andrzeja Janisza usłyszymy nasze najlepsze zawodniczki oraz rozmowę z naszym redakcyjnym kolegą, Tomaszem Marciniakiem.

Na czas rozgrywek fazy grupowej Ligi Mistrzów Magazyn Sportów Walki został przeniesiony na poniedziałki. Audycji, która rozpoczyna się o 21:05 można słuchać w internecie za pomocą playera (link).

7 KOMENTARZE

 1. Nie wiem czemu, ale nie mogłem Aśki już słuchać… Niby te wypowiedzi są rozbudowane, ale kurwa ciągle jakbym słyszał to samo…

 2. Ciągle to samo mówi bo już wszystko powiedziała co mogła a że wciąż wielu Polaków jej nie rozumie to już nie jej zmartwienie.

 3. Viser

  Nie wiem czemu, ale nie mogłem Aśki już słuchać… Niby te wypowiedzi są rozbudowane, ale kurwa ciągle jakbym słyszał to samo…

  Pomyśl, zanim coś napiszesz. Mówi to samo, bo ciągle słyszy te same pytania. Do tego sporo z nich, jest dla zagranicznych mediów.

 4. OverPower

  Pomyśl, zanim coś napiszesz. Mówi to samo, bo ciągle słyszy te same pytania. Do tego sporo z nich, jest dla zagranicznych mediów.

  Wiesz… Na pytanie " jak sklasyfikowałabyś Karolinę na tle innych przeciwniczek ? Twoje top 3 " ona odpowiada, że ciężko pracuję, jest pokorna i coś tam… Ja tu nie widzę odpowiedzi na zadane pytanie, ale chuj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.