bedorf McSweeney

Po szybkiej przegranej z Karolem Bedorfem podczas KSW 34 James McSweeney udzielił wywiadu serwisowi Polstasport.pl, w którym powiedział, że liczy na rewanż z mistrzem.

Mam jeszcze jedną walkę w umowie. Chcę chwilę odpocząć, a następnie wykorzystać swoją szansę i jeśli Karol będzie nadal mistrzem to liczę na rewanż. Zobaczymy kogo włodarze KSW mi teraz zaproponują. Nadal jestem głodny walki, ale pewne sprawy wymagają chwili przemyślenia.

Anglik opowiedział również o tym jak z jego strony wyglądał przebieg sobotniej walki:

Wszystko układało się zgodnie z planem. Mówiąc szczerze, nie pamiętam zakończenia walki i dopiero na powtórkach to zobaczyłem. Pamiętam tylko jak sędzia coś do mnie mówił i potem był koniec pojedynku. Miałem pracować na nogach, zadawać kolana na tułów, przy siatce korzystać z łokci, bo wiedzieliśmy, że nie jest zawodnikiem wytrzymałym i to wszystko było. W pewnym momencie po wyprowadzonych dwóch kolanach na wątrobę zauważyłem skrzywienie na jego twarzy. Potem Bedorf zdołał powrócić i złapał mnie jakimś uderzeniem pod siatką. Dalej już nic nie pamiętam. Wcześniej zadawał mnóstwo ciosów pod siatką, ale nic z tego nie wynikało i był już praktycznie wypalony…

Cały wywiad do przeczytania tutaj.

5 KOMENTARZE

  1. On ma ponad 200 walk stoczonych w muay thai? jakoś kurwa ta jego stójka na poziomie Walusia. Dawać mi go zrobię go przed KSW 35 na dworze.

  2. Hahaha, please… Pal wroty do Tajlandii i nie wracaj, ja tam nie chce go już oglądać.

  3. Hahahaha, jakie pierdoły. Podobne czytałem tylko jak ten Rusek Piraev opowiadał jak to bił Gamrota całą walkę, widział strach w jego oczach i jak sędzia przerwał walkę, bo chciał ich podnieść z powodu braku aktywności w parterze.Wyjaśnienie jest jednak proste. Obaj wyłapali sporo ciosów na cymbał.

  4. Zważywszy na to co Hammer mówił przed walką byłem bardzo ciekawy co powie po niej. Ogólnie to bardzo ciekawe, że z ciosów nic nie wynikało, a końcówki pojedynku nie pamięta (pewnie z litości zemdlał).Trzeba tutaj "pochwalić" "nienaganną" "logikę". 🙂

  5. Najdziwniejsze jest to w zawodnikach, że chcą rewanżów walk, w których zostali zdominowani. McSweeney nic nie pokazał w tej walce, podobna sytuacja u Grabowskiego po ostatniej walce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.