Jak podano na oficjalnym profilu organizacji KSW na Twitterze, kolejnym zawodnikiem, którego fani MMA będą mieli okazję zobaczyć w klatce 6 października w Londynie jest Karol Bedorf. Najdłużej panujący mistrz KSW w wadze ciężkiej na gali z numerem 45 stoczy swój 19 zawodowy pojedynek.

Karol Bedorf (MMA 15-3) wróci do walki po zwycięstwie na KSW 44: The Game z Mariuszem Pudzianowskim. Podopieczny Piotra Bagińskiego zakończył starcie z pięciokrotnym mistrzem świata Strongman już w drugiej minucie przez kimurę. Tym zwycięstwem 34-latek ze Szczecina powrócił na zwycięską ścieżkę po porażce i utracie pasa na rzecz Fernando Rodriguesa Jr na gali KSW 37: Circus of Pain. Wcześniej Berserker był niepokonany przez ponad 4 lata i pokonał ośmiu rywali z rzędu.

Na KSW 45: The Return to Wembley do klatki wejdą również: jedna z największych gwiazd KSW, Michał Materla, zjawiskowy Damian Janikowski, nieobliczalny Popek Monster, eksplozywny Scott Askham oraz debiutujący w KSW, Akop Szostak.

4 KOMENTARZE

  1. Zjawiskowy, nieobliczalny, eksplozywny, widać, że ktoś dostał słownik na urodziny (KSW). Ale cóż, Danka przez lata musiał ruszać mózgiem, żeby wyskoczyć z nową nazwą w stylu "High Impact", "Onslaught", "Meltdown", "Payback", zanim w końcu nie rzucił ręcznika i poszły nazwy w stylu nazwisko vs. nazwisko. Choć gdyby miał po 4 eventy na rok, pewnie by było łatwiej.

  2. Więc Karol o Pas. . Atak BTW, Cipao co-me, a Askham który mu wpirrdolił w chwile, gdzieś w połowie :mamed:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.