Były mistrz organizacji KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf pojawi się w nowym filmie popularnego reżysera Patryka Vegi – „Kobiety Mafii”.

Zdjęcia do filmu który trafi na ekrany kin na początku 2018 roku ruszyły 24 października. Poza Karolem Bedorfem oraz nowym nabytkiem KSW Tomaszem Oświecińskim, w filmie w głównych rolach zobaczymy Bogusława Lindę, Katarzyne Warnke oraz Sebastiana Fabijańskiego.

Patryk Vega to reżyser największych hitów filmowych w Polsce w ostatnich latach. Jest autorem między innymi filmu „Służby specjalne”, dwóch Pitbulli – Nowe porządki i Niebezpieczne kobiety oraz najchętniej oglądanego filmu ostatnich miesięcy „Botoks”. O nowej produkcji mówi się, że będzie to nieoficjalna kontynuacja serii Pitbulla w którym polska policja zmierzy się z międzynarodowa przestępczością.

Poniżej kilka zdjęć z planu:

4 KOMENTARZE

  1. No tylko niech Karol zrobi KONDYCJE na ten film dłużej niż 30 sekund bo się zmęczy i potrzeba będzie mu dublera.

  2. Ostatnio filmy Vegi dobrze wychodzą pod szerszą publikę (jaki już jest statystyczny odbiorca w naszym kraju to inna sprawa), także i to obejrzy spora ilość osób. Dla Bedorfa dobrze, zarobi i zyska popularności.

  3. @defthomas myślę że dopiero u Vegi się wybił, szczerze mówiąc, gdyby moja była nie nalegala aby oglądać pitbulla to bym nawet nie wiedział że on jest kurwa aktorem. A i tak taki z niego aktor jak ten od Kevina, aktor jednej roli.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.