W kolejnym dniu swojego pobytu w Holandii przygotowujący się do KSW 15 Karol Bedorf miał okazję sparować z czołowymi kicbokserami w Golden Glory Gokhanem Sakim i Errolem Zimmermanem. Poniżej kolejna wiadomość od popularnego Coco.

Dzisiaj miałem przyjemność trenować w Bredzie w głównej siedzibie Golden Glory u boku trenera Cora Hemersa. Sparowałem z Gokhanem Saki, Errolem Zimmermanem, Michalem Andrade i kilkoma innymi równie mocnymi zawodnikami. Był to jeden z najmocniejszych i najlepszych treningów jakie miałem okazje w ostatnim czasie zrobić (oczywiści poza treningami u BAGIEGO), przeprawa była ciężka ale na szczęście wziąłem ze sobą Aspirynę :). Najlepiej wspominam sparing z Gokhanem, czuć było pełne zaangażowanie OBUSTRONNE 🙂 . Pozdrawiam wszystkich kibiców i mam nadzieję że dzięki nowym doświadczeniom jakie zdobyłem w Holandii będę mógł dać dobrą walkę na najbliższej gali KSW.

17 KOMENTARZE

 1. To Saki już sparuje po tej kontuzji z K1, no proszę. Tak swoją drogą elegancko, że idzie do MMA, bo to jeden z moich ulubionych zawodników z kick'a.

  Mogliby już ujawnić, na kim Karol Bedorf, będzie testował techniki szlifowane w Holandii.

 2. No ja mam nadzieję, że nie skupi się zbytnio na pokazywaniu nowych umiejętności tylko na tym, w czym jest najlepszy 🙂
  ————————–
  Rasowe pająki mają iskrę.

 3. Mort/malinowsky, to nie jest jakaś moja wiedza tajemna. Przeczytałem o tym, bodajże i na tej stronie, choćby info z twittera albo fb najlepszego Turka w K1.

 4. Szkoda, że nie wyszedł pojedynek z Olivią, bo Bedorf odebrałby pas Davidowi McDonald Olivie. Może rewanż z Oleinikiem?

 5. No trzeba się rozwijać. Ale mieć takich sparingpartnerów to jest coś. ChciAŁbym zobaczyć jak bije Olivie.

 6. ciekawi mnie przeciwnik Karola,
  do gali już tylko półtora miesiąca
  czy jakiś solidny zawodnik weźmie walkę miesiąc przez galą ?

 7. Zablotny wziął na chyba na dwa tygodnie przed galą 😉 Ale czy on taki solidny to nie wiem.
  Szkoda że nie będzie Olivi. Ciekawie walczy. Efektownie. Jakby tylko popracował na wykańczaniem przeciwników, ale w tym chyba jego dieta przeszkadza…
  Ciekawe dlaczego Olivi nie będzie na KSW. Może po prostu KSW mało mu proponowało i stwierdził że nie ma sensu za tyle pieniędzy lecieć do ,,jakieś” Polski?
  Swoją drogą Olivia wyzwał do walki Pudziana…

 8. Olivia wypada ze względu na sprawy rodzinne.Teraz nie pamiętam jakie dokładnie.

  Mam nadzieję że KSW sprowadzi Oleinika,( mocny rywal Bedorf ma mu coś do udowodnienia )lub Petera Grahama wysoko w rankingach po pokonaniu Aleksa Emelianenki, w dodatku pokonał też Kawaguchiego

 9. Wyrazy podziwu za takich sparingpartnerów, korzystaj z okazji jak możesz, niewielu ma taką możliwość, nic tylko sukcesów życzyć, bo przygotowany to na pewno na 100% będziesz.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.