Karol Bedorf ponownie spróbuje polepszyć sytuacje dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych… jeżdżąc na rowerze! Były mistrz wagi ciężkiej KSW weźmie udział w trzeciej edycji rajdu po wybrzeżu Morza Bałtyckiego, który potrwa pięć dni. Celem jest oczywiście pomoc najmłodszym. Do pokonania będzie aż 500 km.

Jak napisano na oficjalnym profilu Karola na Facebooku:

Zawodnik MMA Karol Bedorf organizuje Rajd Rowerowy w celu zbiórki pieniędzy dla Dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych. Jest to 3 edycja rajdu, organizowana corocznie w okresie wakacji. Trasa rozpoczyna się w Szczecinie a kończy się w Sopocie. Przejazd trwa 5 dni. Dziennie pokonujemy 100kilometrów na rowerze, jedziemy trasą nadmorską, podczas postojów organizujemy zbiórkę pieniędzy dla dzieci, rozdajemy zdjęcia i autografy, spotykamy się z fanami Karola Bedorfa . Akcję można wesprzeć podczas naszych postojów lub przelewając pieniądze na konto naszej akcji: 60116022020000000137913839 Bank Millennium, w tytule przelewu – Jedziemy z Pomocą.

Akcja rozpocznie się w Szczecinie, 23 lipca, a zakończy w Gdańsku 27 lipca. Poza wymienionymi miastami Karol wraz z ekipą przejedzie także przez m.in. Dziwnów, Kołobrzeg, Mielno, Ustkę, Łebę i Władysławowo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.