Karol Bedorf okupił porażkę na KSW 49 z Damianem Grabowskim kontuzją. Polak po walce w Ergo Arenie wypowiedział się na temat tego pojedynku na swoim profilu na Instagramie. Dla byłego mistrza kategorii ciężkiej organizacji KSW była to trzecia porażka w ostatnich czterech pojedynkach.

Cześć tu Karol Bedorf, jesteśmy po KSW 49. Na początek bardzo serdecznie chciałbym podziękować wszystkim kibicom, którzy byli w Ergo Arenie oraz przed telewizorami za cudowny, wspaniały doping. Myślę, że mieć taką publikę jak Wy to jest złoto, także bardzo jestem szczęśliwy, że byliście cały czas ze mną. Bardzo serdecznie gratuluję Damianowi, za dobry pojedynek. Okupiłem ten pojedynek no niestety pękniętą kością śródręcza. Na szczęście nie wymaga to zabiegu operacyjnego – po prostu kilka najbliższych dni czy tygodni będzie trzeba poświęcić na zrehabilitowanie tego. Doszło do tego pęknięcia w pierwszej rundzie, gdzie zadając cios nie miałem do końca zaciśniętej pięści no i nestety kość strzeliła – tak się zdarza, mamy małe rękawice, taki jest to sport. Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję, że trzymaliście kciuki i mi dopingowaliście i za liczne, liczne, znakomite wiadomości od Was. Dziękuję i pozdrawiam.

SZEF KSW O PORAŻKACH BEDORFA I MATERLI

4 KOMENTARZE

  1. Spoko Karol. Jedna walka na przetarcie a potem eliminator z Junem i odzyskanie pasa. To tylko kwestia czasu!

  2. Ten placeusz, jest kontuzjowany od przynajmniej od 3 lat.Karola Bedorfa można wpisać do wikipedii pod hasłem "jak pączek w maśle".Siedział z KSW, obijał bumów i nagle "reality check" i rekord 1-3 :/Za dobrze mu było, nie rozwijał się. Myślał pewnie, że będzie tylko walczył z groźnymi kierowcami trucków z Iowy i 40 latkami, a tu dupa wszystko się posypało jak się pojawili solidniejsi rywale.

  3. Ziazi na rączce przyczyną porażki Karola Bedorfa – taki powinien być tytuł tego news'a.

  4. Nie zdziwiłbym się, gdyby Pan Karol specjalnie złamał rękę, żeby trochę wyrównać szansę. Jak widać, po wyniku, opłaciło się. Pan Karol moralnym zwycięzcą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.