Szymuszowski

Niepokonany w kategorii półśredniej, mistrz organizacji PLMMA Kamil Szymuszowski (MMA 12-4) zastąpi kontuzjowanego Roberta Radomskiego w starciu z byłym mistrzem KSW w wadze lekkiej Maciejem „Irokezem” Jewtuszką (MMA 11-2). Walka odbędzie w karcie głównej gali KSW 31: Materla vs Drwal, 23 maja w ERGO Arenie w Trójmieście.

25-latek ze Zgierza bez wahania wziął walkę z utytułowanym Szczecinianinem, mimo że swój ostatni pojedynek stoczył w ostatni piątek, zatrzymując w drugiej rundzie uderzeniami Jacka Toczydłowskiego na gali we Włocławku.

Wcześniej Szymuszowski wygrywał m.in. z dwoma kolegami treningowi „Irokeza” z Berserkers Team Ireneuszem Ziółkowskim i Tomaszem Romanowskim czym zapewnił sobie wysokie miejsce w dziesiątce najlepszych półśrednich w Polsce. Podopieczny trenerów Marcina Rogowskiego i Emila Grzelaka nie przegrał od ponad dwóch lat.

3 KOMENTARZE

  1. Taran co ty pierdolisz. Nie wiem jak można się dziwić, że Jewtuszko w tamtym czasie został zatrudniony przez ufc. Rekord 8:0 wszystkie walki w pewnym i pięknym stylu wygrane przed czasem i nie mów że rekord nabity. Zobacz chociaż by na rekordy jego 4 rywali przed porażką z Warburtonem. I przypomnij sobie jeszcze nokaut nad Njokuanim bo chyba o tym zapomniałeś. Jak ja nienawidzę takiego ględzenia…

  2. Bardzo spoko!!Stajnia zawodnikow sie powieksza, nic tylko robic wiecej gal 😉

  3. Nie chodzi mi stricte o półśrednią tylko ogólnie.Jak dobrze pojdzie to pierwsze walki dla KSW stocza Drwalu,Jagoda, Wałujew, Szymek, Grudniewski,Szulakowski.Chyba ze czesc z nich ma kontrakty na jedna walke to ok.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.