Zaraz po wygraniu tytułu na UFC 235, Kamaru Usman przeszedł operację podwójnej przepukliny, o czym poinformował na swoim profilu na Instagramie. Nowy mistrz organizacji UFC walczył z Tyronem Woodleyem z licznymi urazami – Usman zmaga się również z urazem stopy, który przeszkadza mu w przygotowaniach od jakiegoś czasu.

Menadżer zawodnika potwierdził, że Kamaru nie będzie potrzebował kolejnej operacji. Typowa rehabilitacja po zabiegu na podwójną przepuklinę trwa do czterech tygodni. Sam mistrz twierdzi, że chce szybko wrócić do oktagonu, aby zmierzyć się z wiecie kim. Mowa oczywiście o Colbym Covingtonie, którego nazwiska Usman nie chce nawet wymienić – obaj zawodnicy nie darzą się sympatią.

AWANTURA W KASYNIE – KONFLIKT USMANA I COVINGTONA

Kamaru na UFC 235 zdominował byłego już mistrza kategorii półśredniej, Tyrona Woodleya, na pełnym dystansie. Zawodnik nie przegrał od 2013 roku. Ma on na swoim koncie 14 zwycięstw z rzędu.

11 KOMENTARZE

  1. Słabe takie gadanie o kontuzjach. Pewnie dlatego nie moze nikogo skonczyc przed czasem bo ciagle z kontuzjami wychodzi. Dla mnie jak narazie taki troche papierowy mistrz ale zobaczymy.

  2. Byle kogo nie pokonał w walce o mistrzostwo.

    Wiadomo, jednak tak duzy % wygranych przez decyzje w rekordzie mistrza mnie osobiscie trochę uwiera.

  3. Zapewne chodzi o przepuklinę w obu pachwinach.

    Wiem, że wiesz :nono:

    Jeżeli o to chodzi to jest to obustronna przepuklina pachwinowa, a nie podwójna przepuklina… Poza tym moze być przepuklina udowa, pępkowa, kresy białej, w bliźnie pooperacyjnej, a nawet chociażby rozworu przełykowego, czy krążka miedzykregowego w kręgosłupie. Wiec tak naprawdę to nie wiem co miał za operacje.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.