Informacja prasowa

19 marca Łukasz Szulc stanie przed najtrudniejszym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Wystąpi w wschodnio-europejskiej eliminacji turnieju K-1 World Max, która to odbędzie się w Mińsku na Białorusi. Wygrana w turnieju jest przepustka do gali finałowej, która co roku odbywa się w Japonii.

Poznański kickbokser, który przygotowuje się od dwóch miesięcy do tego Turnieju, po drodze stoczył dwie walki kontrolne i w obu nie zawiódł. 6 lutego w Poznaniu podczas Wieczoru Sportów Walki pokonał na punkty doświadczonego Rafała Jakubowskiego z Dragona Wrocław, a wczoraj na Gali „Runda Zero Fight Night” w Ełku pokonał przez TKO w 1 rundzie Tomasza Mordawskiego (Kickboxer Nowy Sącz).

Przypominamy, że Łukasz Szulc to Amatorski Mistrz Polski w Kickboxingu z Low-kickiem i K-1 rules, Międzynarodowy Mistrz Łotwy i Zawodowy Mistrz Polski K-1 rules w kat. wag. 71 kg. Start Łukasza byłby nie możliwy bez starań menadżera zawodnika Grzegorza Samolewskiego i pomocy Pana Mariusza Radlińskiego z Firmy Asami za co serdecznie dziękujemy. To wielka szansa przebicia się do czołówki zawodników K-1 Max dla tego młodego i ambitnego kickboksera, który zapowiada że łatwo skóry nie sprzeda i będzie godnie reprezentował barwy Polski na tej imprezie. Łukasz powodzenia !!!

2 KOMENTARZE

  1. Łukasz ile ma lat ? Bo jak na tak młodą osobę ma duże osiągnięcia …

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.