Dwóch młodych i utalentowanych zawodników, skrzyżuje rękawice na UFC 196 – mowa o Rayu Borgu oraz Justinie Scogginsie!

Ray ma 22 lata, natomiast Justin jest o rok starszy i ma o jedną walkę więcej w UFC. Scoggins dobrze zaczął swój debiut gdy zwyciężył z Richiem Vaculikiem przez TKO w pierwszej rundzie, a później jednogłośną decyzją rozprawił się z Willem Campuzano. Po tych dwóch bojach zaliczył jednak wpadki z Dustinem Ortizem oraz Johnem Moragą. W decydującym o pozostanie w UFC pojedynku, udało mu się wypunktować Josha Sampo i pozostać w organizacji. Inaczej jest z Borgiem, który debiut swój przegrał (również z Dustinem Ortizem), ale od tej porażki, już tylko wygrywał. Zdołał pokonać kolejno: Shane’a Howella, Chrisa Keladesa oraz Geane’a Herrerę.

Pojedynek Raya z Justinem, dodano do karty walk gali UFC 196, która odbędzie się 6 lutego w Las Vegas. Głównym wydarzeniem tego numerowanego wydarzenia, będzie rewanż Caina Velasqueza z Fabricio Werdumem.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

8 KOMENTARZE

 1. Dobre zestawienie, chętnie obejrzę, Borg w ostatniej walce mnie nie zachwycił ale ogólnie mega prospekt.

 2. allan77

  Dobre zestawienie, chętnie obejrzę, Borg w ostatniej walce mnie nie zachwycił ale ogólnie mega prospekt.

  A co było nie tak?? Tylko to , że rywal to kozak parterowy, uratowało mu przeca dupę. A i sporo parterowych myków tam było ogólnie.
  Rozwiń jak masz czas 😉

 3. Anonymous

  A co było nie tak?? Tylko to , że rywal to kozak parterowy, uratowało mu przeca dupę. A i sporo parterowych myków tam było ogólnie.
  Rozwiń jak masz czas 😉

  No właśnie o to chodzi, solidna walka w parterze i tyle, nie było zachwytu, co nie znaczy że zaprezentował się źle.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.