Junior dos Santos na UFC on ESPN 3 musiał uznać wyższość swojego rywala, Francisa Ngannou, który znokautował Brazylijczyka w pierwszej rundzie starcia. Dla JDS’a była to pierwsza przegrana od 2017 roku. Na konferencji prasowej po gali były mistrz skomentował porażkę z Francuzem.

Jeśli podążałbym bardziej za ustaloną strategią to mógłbym poradzić sobie dużo lepiej. Czułem się dobrze, moje ciosy dochodziły, kopnięcia też. Błędem był jednak ten obszerny prawy, prawda? Powinienem trzymać się ustalonego planu i zadawać ciosy proste. Może kombinacja prosty, krzyżowy byłaby lepsza… Jak widzisz okazję na wygraną, po prostu w to idziesz. Czasem jednak można zapłacić za takie błędy.

Nie chcę zabierać mu blasku, ale można powiedzieć, że oddałem mu tą wygraną. Po co zadawałem taki obszerny cios i zbliżałem się do niego? Dałem mu szansę na odpowiedź ciosem. To właśnie przecież robi. Zawsze jak go nie trafisz to on idealnie kontruje. To był ogromny błąd. Tak jak mówiłem, zrobiłem tak też w walce z Derrickiem Lewisem, ale wtedy byłem w stanie wrócić do walki. Tym razem tak się nie stało.

Przed walką z Ngannou JDS miał serię trzech zwycięstw z rzędu. Były mistrz nie zamierza jednak zmieniać swoich planów – nadal chce on odzyskać pas mistrzowski.

18 KOMENTARZE

  1. Junior ale co Ty pierdolisz… Po walce każdy mądry. Ale co ja mogłem zrobić , oddałem mu wygraną i inne pierdolenia. A może wystarczyło powiedzieć , że jest się totalnym idiotą skoro odwracam się tyłem do zawodnika bez gardy z ciosem , który podmuchem zabija muchy. JDS daruj sobie te pierdolenie. Dostać w pałe i tyle.

  2. Pierdolenie straszne. Sport na najwyzszym poziomie opiera sie na perfekcji i drobnych błędach. Jesli przeciwnik popelnia blad to rywal go wykorzystuje. Tu objawia sie kto jest lepszy. Jest lepszy bo wykorzystal moment umiejetnie, trafil itp. Proste

  3. Cygan Wilder raczej nie bedzie zainteresowany po tym co zobaczyl ale szpilka czeka na ciebie:jarolaugh:

  4. Nie chcę zabierać mu blasku, ale można powiedzieć, że oddałem mu tą wygraną.

    Tak, można tak kurwa powiedzieć. :siara:

  5. Może i wymówka ale od technicznej strony wszystko dobrze wytłumaczył co się stało.

    Techniczna wymówka. JDS uczył się chyba od mistrza Najmana, który swoje 30 sekundowe boje również potrafi szeroko i dogłębnie analizować pod kątem technicznym.

  6. Dajcie spokój. Każdy teraz najeżdża na JDS za to, ze idiota, ze nie myśli itp. Ile walk stoczył i ile przyjął na banie? Każda walka to była wojna, nie było kalkulacji. Nikt nie będzie młodszy wiec i kroki wstecz zaczynaja się pojawiać. Najgorszy moment, to taki, kiedy coś co kochasz robić, staje się dla Ciebie destrukcyjne. Pozdro JDS i dzięki za wszystkie wojny w oktagonie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.