josh-thomson-bellator-750

Josh Thomson, który miał zmierzyć się z Michaelem Chandlerem na gali Bellator 154 doznał kontuzji, przez co walka nie dojdzie do skutku. Jako pierwsi, informacje podali dziennikarze z FloCombat.com, została ona potwierdzona przez portal MMAFighting.com.

Były mistrz Strikeforce wygrał swoje dwie pierwsze walki w nowej federacji. Ten pojedynek miał, najprawdopodobniej, wyłonić kolejnego pretendenta do walki o pas kategorii lekkiej organizacji Bellator.

Na ten moment nie ma informacji na temat kim będzie nowy rywal Chandlera.

9 KOMENTARZE

 1. Held – Chandler 2 to jedno z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie zestawień. Oby pykło w niedalekiej przyszłości.

 2. Lekka w Bellatorze wygląda obecnie bardzo mocno, ale wolałbym zobaczyć Helda na tle właśnie Bensona czy Thomsona, niż na tle Chandlera. Henderson to ciągle bardzo mocny skalp, a Chandler może być wciąż przeszkodą nie do przejścia dla Polaka.

 3. Benoit

  Lekka w Bellatorze wygląda obecnie bardzo mocno, ale wolałbym zobaczyć Helda na tle właśnie Bensona czy Thomsona, niż na tle Chandlera. Henderson to ciągle bardzo mocny skalp, a Chandler może być wciąż przeszkodą nie do przejścia dla Polaka.

  Czyli Chandler > Benson? Odważna teza.

 4. DiKaunt

  Czyli Chandler > Benson? Odważna teza.

  Umiejętnościami pewnie nie, wiekiem Benson starszy ledwie 2 lata. Ale tak, uważam że Chandler to obecnie trudniejszy rywal dla Helda. Z prostego względu, dla Bendo Bellator to sportowa emerytura, zresztą od czasu utraty pasa jego poziom sportowy systematycznie spada. Chandler wprost przeciwnie, zaliczył 3 porażki w Bellatorze, ale w 2015 wziął się w garść i miażdżył rywali.

 5. Marcin nie skorzystał z okazji (jestem zszokowany, hehe) więc Chandler pstrykał Bendo. taka jest odpowiedź. 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.