2⃣ wielkich wojowników. 4⃣ pięści 👊 i łokcie 💪. 1⃣ niezapomniana wojna. #Genesis

Opublikowany przez Środa, 14 października 2020

Genesis: Różal vs Barnett karta walk

Marcin Różalski wraca i to w nowej formule – walk na gołe pięści. Popularnego „Różala” zobaczymy w Genesis, nowej organizacji Macieja Kawulskiego, w której walki odbywać będą się na gołe pięści. Rywalem Polaka będzie legendarny — Josh Barnett, który z tych panów wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Genesis już 23 października!

Josh to prawdziwa weteran MMA. Karierę zaczął w 1997 roku. Był uczestnikiem pierwszych gal UFC. Później na dłużej zatrzymał się w PRIDE. Miał etap w Affliction, Strikeforce, by ponownie wrócić do UFC i tam zakończyć karierę w 2016 roku. Walczył z największymi tuzami świata MMA: Randym Couturem, Cro Copem, Nogueirą, Cormierem, Mirem, Arlovskim, a nawet z Pawłem Nastulą z którym zwyciężył w 2006 r. Pas mistrzowski UFC w wadze ciężkiej zdobył zwyciężając z Randym Couturem na UFC 36 – został go jednak pozbawiony, nie przechodząc po walce testów antydopingowych. Josh Barnett jest jednym z największych nazwisk w MMA.

Marcin do naszego sportu przeszedł z Kickboxingu, jego bilans w tej dyscyplinie wynosi 22 zwycięstwa – 8 porażek i 1 remis. W stójce toczył boje z takimi zawodnikami jak Peter Graham, Cheick Kongo czy Duke Roufus. Bił się też z Przemysławem Saletą i wieloma innymi dużymi nazwiskami. W jego CV znajdują się takie tytuły jak Mistrzostwo Polski, Wicemistrzostwo Europy czy Mistrzostwo Świata WKA, które zdobył w 2008 roku. W MMA zadebiutował w 2011 roku i od początku związany był z KSW w którym stoczył 11 walk. W nowej dyscyplinie również udało mu się zdobyć pas. Po pokonaniu Mariusza Pudzianowskiego na KSW 35, w kolejnej konfrontacji zmierzył się z Fernando Rodriguesem Juniorem, który wówczas był posiadaczem tytułu mistrzowskiego (po pokonaniu Karola Bedorfa). „Różal” znokautował Brazylijczyka w 16 sekund, zostając międzynarodowym mistrzem KSW w wadze ciężkiej. Za sam nokuat dostał również bonus od KSW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.