Oto co Josh napisał na swoim blogu :

„Przejdę od razu do rzeczy powiem że Randy dokonał fenomenalnej rzeczy broniąc tytułu na UFC 74. Jako fan i waszyngtończyk byłem szczęśliwy widząc jego zwycięstwo. Ale jeśli chodzi o tytuł sam w sobie…….on cały czas jest w moim domu. Nikt nigdy w UFC nie pokonał mnie w walce o niego, a o ile się orientuje, nikt w wadze ciężkiej w UFC nie może być mistrzem dopóki nie odbierze mi tego pasa w klatce.

Podczas konferencji po walce Coutura ,Dana White powiedział : „nie ma nikogo na świecie kto mógłby pokonać tego gościa” odnosząc się do Coutura. Wszystko dzięki temu że Randy pokonał gościa który miał stoczonych mniej niż 10 walk i tylko jedno znaczące zwycięstwo. To nie jest nawet walka na mistrzowskim poziomie, jednak pozwoliła sama w sobie nazwać zwycięzce niepokonanym. Ten komentarz był nawet bardziej niedorzeczny z tego powodu że stałem tuż obok, ja żyjący dowód na to że Randy Couture jest definitywnie do pokonania.

„Niepokonany” mówi Dana. Jeśli naprawdę w to wierz, jestem bardzo chętny aby wejść do klatki i udowodnić mu jak bardzo się myli. To nawet nie musi być walka o tytuł. Ja już mam prawdziwy pas mistrza. Mogą zatrzymać ten kawałek mosiądzu który traktują jak pas mistrza wagi ciężkiej UFC i dać go następnemu papierowemu mistrzowi.”

Koniec cytatu

Dobra

Po pierwsze to nikt Joshowi nie odebrał tytułu w klatce ponieważ Josh stracił go za używanie wszelkiej maści sterydów i kiedy został na tym złapany po prostu zdyskwalifikowano go. Coś słaba pamięć panie Barnett.

Po drugie co z tego że Gonzaga miał mniej niż 10 walk, to o niczym nie świadczy, dowodem klasy Gonzo jest fakt że rozjechał w parę minut CroCopa z którym pan Barnett przegrał 3 razy dostając niemiłosierny wpier…

Po trzecie wiadomo że to co robi teraz Josh to rozkręcanie wokół siebie afery żeby ludzie chcieli go zobaczyć w UFC co mogło by się przełożyć na lepszy kontrakt w UFC. Ogólnie Josh mimo że jest jednym z najlepszych fighterów świata to jest obecnie bez pracy i pewnie doskwiera mu brak $$$.

Po czwarte jeśli chce wejść do UFC to niby jakim prawem ma w pierwszej walce dostać title shota ? Nawet CroCop nie dostał takiego przywileju. Jedyna osoba która dostanie takie coś to będzie Fedor ale tu każdy wie dlaczego.

Po piąte, to że Josh już raz pokonał Coutura to nie znaczy że uda mu się to ponownie. Styl Dziadka przeszedł totalną metamorfoze od ich poprzednej walki i jest on dzisiaj o wiele bardziej niebezpieczny w każdym aspekcie gry.

To tyle. Myślę że Dana White nie nabierze sie na ten „cheap shot” ze strony Josha i raczej będzie on musiał udowodnić swoja wartośc wdrapując się po szczeblach UFC.

Poniżej High lite Josha Barnetta żebyście nie pomyśleli że nie doceniam tego zawodnika, po prostu nie podoba mi sie jego sposób promocji swojej osoby

[youtube= http://pl.youtube.com/watch?v=9M2AfkprTKo]

Dodałem film z poprzedniej walki obu panów
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=ppG70gyc0U0&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Esherdog%2Enet%2Fforums%2Fshowthread%2Ephp%3Fthreadid%3D630141]

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.