joseph_benavidez

Justin Buchholz, główny trener w klubie Team Alpha Male poinformował, że Joseph Benavidez nie będzie więcej trenował z jego podopiecznymi.

Walczący w wadze muszej Benavidez, jest kolejnym czołowym zawodnikiem UFC który opuścił klub założony przez Urijah Fabera. O jego odejściu, Buchholz poinformował w jednym z podcastów:

Odszedł z klubu. Nie trenował z nami od grudnia, od kiedy zostałem głównym trenerem. Liczyłem na to, że przynajmniej da mi szansę. Razem z Dannym i Holdsworthem mamy nowy program treningowy. Ale nigdy tego nie zrobił. Przyjechał na jeden tydzień, przeprowadził się, zrobił jeden trening boksu. Odszedł kiedy drużyna go potrzebowała, nie mieliśmy trenera, nie wiedzieliśmy gdzie to wszystko zmierza…

Benavidez oficjalnie nie ma jeszcze nowego klubu ale Buchholz podejrzewa, że przeniesie się on do Elevation Fight Team w Colorado, tego samego do którego w zeszłym roku odszedł w niezbyt przyjaznej atmosferze były mistrz, T.J. Dillashaw wraz z Duanem Ludwigiem.

Benavidez (MMA 24-4) ma obecnie na koncie 5 wygranych walk z rzędu.

20 KOMENTARZE

  1. Buzują w tej hali te drobinki niewyrośniętego testosteronu, oj buzują jak szalone (a jak Paige na zajęcia wpada, to już w ogóle).

    Aplha Male może być tylko jeden, więc to logiczne, że jeden po drugim są eliminowane przez samczyka alfa:

    Jakby się nazwali Wolfpack, to by się trzymali razem DC

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.